Konu ve Kategorilere "Yok Say" Özelliği Eklendi!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Çok iyi bir özellik bence. Keşke konulara isim etiketlemek de yasak olsa. :( Benim ilgimi çekiyorsa zaten o konuya göz atıyorum, ilgimi çekmeyen konularda sürekli bildirim görmek biraz can sıkıcı. :A @bazinga
Bahsettiğin etkinlik ve reyting sonuçları konusuysa etiket istemediğini o konularda bildirmen yeterli.
Ben kendi alanım olan o kısımlardan sileceğim şimdi 👍

• Beğendim
Reactions: DR

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,728
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok iyi bir özellik bence. Keşke konulara isim etiketlemek de yasak olsa. :( Benim ilgimi çekiyorsa zaten o konuya göz atıyorum, ilgimi çekmeyen konularda sürekli bildirim görmek biraz can sıkıcı. :A @bazinga
Bu konuda orta yolu bulmak zor maalesef. Göz atıyorum diyorsun ama pek çok konuyu gözden kaçırma ihtimalin yüksek. Özellikle etkinlik veya özel hazırlanmış bir içerik olduğunda insanlar haklı olarak maksimum sayıda kişiye ulaşsın istiyorlar emek verdikleri şeyin. Etiket de bunun en iyi yolu. Eğer etiket istemediğin bir içerik olursa etiketlenmemeyi rica edebilirsin. Ancak buna rağmen ısrarla etiket gönderen olursa biz devreye girebiliriz...

• Beğendim
Reactions: Dosi and DR

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,324
Puanı
860
Bazingacım şey hani biz birinin profiline yazıyoruz ya başkalarına da bildirim geliyor onunla ilgili bir çözüm bulabilir misin :A yazdıklarımla önceden yazmış kişileri rahatsız etmek istemiyorum :D @bazinga

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bahsettiğin etkinlik ve reyting sonuçları konusuysa etiket istemediğini o konularda bildirmen yeterli.
Ben kendi alanım olan o kısımlardan sileceğim şimdi 👍
Aslında kimseyi kırmamak için ortak çözüm istemiştim umarım kırılmamışsındır bu beni çok üzer. :confused: Ama gerçekten vaktim kısıtlı olduğu için bazen katılıyorum bazen katılamıyorum, günlerce foruma giremiyorum bazen ama girince 20-30 bildirmin hepsi genelde konu etiketi oluyor. :D

Ben yine etkinliklere katılırım tabii zaman buldukça, eski ben olsaydım forumdan ayrılmazdım ama şimdi 2 dk aralarla ancak göz atabiliyorum. :(

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Aslında kimseyi kırmamak için ortak çözüm istemiştim umarım kırılmamışsındır bu beni çok üzer. :confused: Ama gerçekten vaktim kısıtlı olduğu için bazen katılıyorum bazen katılamıyorum, günlerce foruma giremiyorum bazen ama girince 20-30 bildirmin hepsi genelde konu etiketi oluyor. :D

Ben yine etkinliklere katılırım tabii zaman buldukça, eski ben olsaydım forumdan ayrılmazdım ama şimdi 2 dk aralarla ancak göz atabiliyorum. :(
Yok kırılmadım. Rahatsız olan çok kişi oluyor ve bundan dolayı defalarca etiket istemeyenler bildirsin diye yazdığımız oluyor. Hatta daha 2 gün önce bir profil mesajında da bunu belirttim. Etikette olmak istemeyen kimseyi zorla etiket etmiyoruz 😊 en başında yazsaydın şimdiye kadar çözmüş olurduk bu işi. Yaz boyunca bir çok arkadaşımız etkinlik yürütecek ve en başında eğer etikette varsan konularında bulunmak istemediğini belirtebilirsin😊

• Beğendim
Reactions: DR

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,728
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bazingacım şey hani biz birinin profiline yazıyoruz ya başkalarına da bildirim geliyor onunla ilgili bir çözüm bulabilir misin :A yazdıklarımla önceden yazmış kişileri rahatsız etmek istemiyorum :D @bazinga
Ona şu an için çözüm mümkün değil maalesef.

• Üzücü
Reactions: Carpe Diem

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
@bazinga Ben denemek için birkaç bölümü yoksay dedim kayboldu onlar ama yukarıdaki ignored kısmında hiçbir şey gözükmüyor geri alamıyorum kaldı böyle :T:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,319
Puanı
1,060
@bazinga peki şey mümkün mü herhangi bir konuda "Şu An Görüntüleyenler " ibaresi altında kimler görüntülüyorsa hepsini birden görmek mümkün mü? Bir zamanların msn messengerı gibi...
IMG_1531.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Hayır değil konudaki kişilerin (misafirler hariç) yanında bir kişi daha ibaresi bulunuyor.
bazıları offline görünmeyi tercih ediyor, bazıları da online olmasına rağmen hangi konuda olduğunu gizlemeyi tercih ediyor (şuan benim kullandığım ayar). Bu ayarlar var sonuçta ve bu yüzden görünmemesi normal. Senin gibi offline görünmeyi işaret edenler orda belirmez. Yöneticilere gizli değildir o ayrı :A
Bunun konusu açılmıştı :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Bi de kusma emojisi gelse çok süper olur :A @bazinga :love1:
Emoji tepkilere de yenilik gelmesi mümkünse eğer iyi olurdu aslında :A 7 tane emoji tepki var ama sıktı artık, biraz yenilik olsa fena olmaz, okudum gözlük emojisini özledik mesela :A
Ne gerek var. :A Önerdiğiniz varsa eklemeyi değerlendirelim tabii. :A
Foruma format atıldığında diss bile yoktu, zar zor ikna etmiştim. Ama kusma tepkisi de gelirse güzel olur, @Aserat'ın Burcu Biricik konularına atasım geliyor özellikle. :A