'Konuşanlar' Youtube'dan Kaldırıldı, Acun Ilıcalı'dan Açıklama Geldi!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1608389498517.png

'Konuşanlar' programının tüm bölümlerinin Youtube platformu üzerinden kaldırılması üzerine Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi!

Hasan Can Kaya'nın sunumuyla büyük ilgi gören ve yeni bölümleri için Exxen platformuna transfer olan 'Konuşanlar' programının tüm bölümleri bugün itibariyle Youtube üzerinden kaldırıldı. Gelen tepkiler üzerine Acun Ilıcalı, ''Hasan Can Kaya 1 Ocak itibarıyla Exxen platformumuzda yer alacak. Hasan Can’ın çalışmalarını sürdürüp daha başarılı olabilmesi için emeğinin karşılığını bir ölçüde alması gerekiyor. Son dönemlerde gördüğüm en çalışkan ve zeki insanlardan biri. Exxen 1 Ocak’ta seyircimizle buluşacak. Amacımız bütün izleyicilerimizin Exxen ile buluşabilmesi. Bu nedenle Exxen’in aylık ücreti herkesin ödeyebileceği bir rakam olacak.'' açıklamasını yaptı.

Exxen, 1 Ocak 2021 itibariyle seyirciyle buluşacak.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,896
Puanı
360
Bu gayet normal bir şey. İçerikleri kaldırıomasa herkes beleşçilik yapıp youtubeden izleyecekti. Şimdi platforma üye olacaklar. Verilen emek karşılıksız kalmayacak en güzeli.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bu zamana kadar ücretsiz izleyip gülenler, şimdi videolar kaldırıldı diye adama hakaret ediyor. Adam geleceği ve ileriki projelerini gerçekleştirebilmek için bir karar vermiş, anlayışla karşılamak gerekiyor

• Beğendim
Reactions: Gizmen

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,324
Puanı
1,060
Emeğe saygı ; oturup beleş izlemek olmasa gerek... gerçekten seviyorsa hayranları verir ücretini izler gene...
twitterda ki gereksiz tepikiye anlamadım gitti.

okadar boş vakti olan boş insanlarla aynı havayı soluyoruz ki... bazen üzülüyorum.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ajuuuuuuuuun abiiiiiim be :A Beleşe köfte yok diyor adam gibi adaaaaaaaaaaaaam.

Bu tarz programları izleyenlerin %70-80'i beleş diye izliyor ki bu da gayet mantıklı. Ajuun abim de bana %30'luk kitle yeter diyor Exxen Netfilix'i bile tahtından eder bu ülkede devaam :A