Kanal D Koca Koca Yalanlar - Dizi Yorumları

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Başta izliyordum sonra ne oldu hatırlamıyorum büyük ihtimalle izlemeyi bırakmışımdır hayal mayal hatırlıyorum aslında üzerinden çok değil 3 sene geçmiş😀😁😂

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Valla ben 1 bölümünü izledim öyle de kaldı devam edicem :A bu arada Evrim Alasya ve Hakan Yılmaz uyumu :bhr:
Yorum konusu bu birşey olmaz bence Avlu'yu da uplattılar birşey olmadı :A
Aman Ahmet de Müjgan varken gitsin o koca gözlü Sude'ye baksın :A Olacak iş değil :F
Yok, geçen Bizim Hikaye'yi de uplattım da buraya 2 buçuk sene 1 mesaj yazan olmamış :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Aman Ahmet de Müjgan varken gitsin o koca gözlü Sude'ye baksın :A Olacak iş değil :F
Yok, geçen Bizim Hikaye'yi de uplattım da buraya 2 buçuk sene 1 mesaj yazan olmamış :A
Ben de Sevdaluk dizisini uplatmayı düşünüyorum 😀😁😂
Başka Ateşböceği olabilir neyse düşününce çok dizi var upladılacak😀😁😂

• Güldürdün

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
İşte evde queen varken sen git başkalarına bak :A valla ya olacak iş değil

Evet forum da seven olmadı diziyi galiba :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ben de Sevdaluk dizisini uplatmayı düşünüyorum 😀😁😂
Başka Ateşböceği olabilir neyse düşününce çok dizi var upladılacak😀😁😂
Onu zamanında uplatsam ben de uplatırdım ama bol bol Demet Akbağ görmemize rağmen sadece 20 dakika dayanbildim :A

İşte evde queen varken sen git başkalarına bak :A valla ya olacak iş değil

Evet forum da seven olmadı diziyi galiba :A
Kız güzel olsa okey de o da yok :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi zamanında forumda da izlenmemiş herhalde. :A

Belki zamanlamam yanlıştı bilemiyorum ama 40 küsur dakika zor izledim, zaten Evrim de öyle çok yok. Bu arada başlarını hafiften hatırladım, sanırım zamanında da bakmayı denemişim. :A

Sahnelerini izlerim belki diyeceğim sanırım izlemem, başka zamana artık. :A Bu arada umarım 2 buçuk sene sonra konuyu uplattım diye başıma bir şey gelmez. :A
Beni dinlemedin ki. :A Bu kadrodan iyi bir iş çıkmaz demiştim. :A

• Sinir Bozucu

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Onu zamanında uplatsam ben de uplatırdım ama bol bol Demet Akbağ görmemize rağmen sadece 20 dakika dayanbildim :A
Niye ya bence çok güzel bir diziydi bir de Bizim Yenge vardı onu da çok Sevmiştim ama yayından kaldırıldı ;)
Kanal D te yüklemeleri için mail atmıştım YAZDIKLARIM bir kaçı yüklendi onu bekliyorum şimdi;)

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Niye ya bence çok güzel bir diziydi bir de Bizim Yenge vardı onu da çok Sevmiştim ama yayından kaldırıldı ;)
Kanal D te yüklemeleri için mail atmıştım YAZDIKLARIM bir kaçı yüklendi onu bekliyorum şimdi;)
Bu ara uzun türk dizilerine gelemiyorum da ondandır, normal bir zamanımda tekrar deneyeceğim :A

İnsanları önemseyip bunları yapmaları cidden güzel hareket.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410

İnsanları önemseyip bunları yapmalar
Bu sözü Kanal d için söylediyseniz Kanal D bu konu da çok bonkör yüklüyor istenilen dizileri ama tek kötü yanı telif atıyor ,diğer kanallara da çok mail attık ama tık yok
ATV bile koskoca nostalji kanalı açtı ama nostalji kaç dizisini yükledi tartışılır:)

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu sözü Kanal d için söylediyseniz Kanal D bu konu da çok bonkör yüklüyor istenilen dizileri ama tek kötü yanı telif atıyor ,diğer kanallara da çok mail attık ama tık yok
ATV bile koskoca nostalji kanalı açtı ama nostalji kaç dizisini yükledi tartışılır:)
Kanal D, Doğan'lardayken dizileri blutv'ye yükleyip Youtube için sahne paylaşırsa paylaşıyordu. Mesela zamanında Acemi Cadı'yı çok aramıştım ama sonradan tüm bölümleri yüklendi. El değiştirdiğinden olsa gerek.

atv neden bu konuda bu kadar garip davranıyor anlayamıyorum, halbuki geçen sene birkaç dizisini 45'er dakikaya bölüp kısa bölümler olarak sunuyordu. En son Star da nostalji kanalı açmıştı ama Urfalıyam Ezelden ve bir tane de günlük dizi veriyorlardı. :(

• Beğendim

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
atv neden bu konuda bu kadar garip davranıyor anlayamıyorum, halbuki geçen sene birkaç dizisini 45'er dakikaya bölüp kısa bölümler olarak sunuyordu. En son Star da nostalji kanalı açmıştı ama Urfalıyam Ezelden ve bir tane de günlük dizi veriyorlardı. :(
ATV nostalji kanalında Aşk Yolu filmini verdi ben dahi çoğu kişi umutlandık diğer TV filmlerini yükleyeceğinden ama gel gör ki gerisi gelmedi bir de dalga geçer gibi.bir hafta boyunca filmi kısa kısa görüntülerini paylaştı;)

ATV a 2 kanalıyla hayal kırıklığına uğrattı zaten:)
Show desen o da Show max orada yayınladığı dizilerini paylaşıyor bildiğim kadar uzun zamandan beri onlardan da hamle gelmedi;)
Bir Ana kuzusu ve Ayşecik dizilerini yayınlatamadık 😊
Star TV 'nin nostalji kanalından yeni haberim oldu Kaybolan Yıllar dizisini gördüm orada da madem kanalın adına nostalji adını veriyorsunuz hakkını verin ısrarla 90'lı yıllardaki dizileri yayınlamak istemiyorlar;)
Yalnız Star'ın da en güzel yanı birlik olup mail atarsanız istediğiniz diziyi yayınlıyorlar ama miladı dolmamış olması gerekiyor😉
Şöyle anlatayım gecen sene Aramızda Kalsın dizisini vermişlerdi Ramazan da YouTube de yorumlarda bu dizi yeniden çekilsin yapımcıya yazalım gibisinden bir yoruma denk geldim çok ta cevap yazılmıştı ben de dedim ki üzerinden 5 yıl geçmiş hikayesi bitmiş çekilse bile o eski tadı olmaz onun yerine kanala mail atalım gündüz saatinde yayınlanmasını isteyelim gündüz yayınlansın diye yorumlarda vardı orada ve benimle birlikte mail atanlar oldu ve diziyi gündüz saatinde yayınlatmıştık☺ ama nostalji bir dizi için birleşip yazsak yayınlarlar mı tartışılır😇

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
ATV nostalji kanalında Aşk Yolu filmini verdi ben dahi çoğu kişi umutlandık diğer TV filmlerini yükleyeceğinden ama gel gör ki gerisi gelmedi bir de dalga geçer gibi.bir hafta boyunca filmi kısa kısa görüntülerini paylaştı;)

ATV a 2 kanalıyla hayal kırıklığına uğrattı zaten:)
Show desen o da Show max orada yayınladığı dizilerini paylaşıyor bildiğim kadar uzun zamandan beri onlardan da hamle gelmedi;)
Bir Ana kuzusu ve Ayşecik dizilerini yayınlatamadık 😊
Star TV 'nin nostalji kanalından yeni haberim oldu Kaybolan Yıllar dizisini gördüm orada da madem kanalın adına nostalji adını veriyorsunuz hakkını verin ısrarla 90'lı yıllardaki dizileri yayınlamak istemiyorlar;)
Yalnız Star'ın da en güzel yanı birlik olup mail atarsanız istediğiniz diziyi yayınlıyorlar ama miladı dolmamış olması gerekiyor😉
Şöyle anlatayım gecen sene Aramızda Kalsın dizisini vermişlerdi Ramazan da YouTube de yorumlarda bu dizi yeniden çekilsin yapımcıya yazalım gibisinden bir yoruma denk geldim çok ta cevap yazılmıştı ben de dedim ki üzerinden 5 yıl geçmiş hikayesi bitmiş çekilse bile o eski tadı olmaz onun yerine kanala mail atalım gündüz saatinde yayınlanmasını isteyelim gündüz yayınlansın diye yorumlarda vardı orada ve benimle birlikte mail atanlar oldu ve diziyi gündüz saatinde yayınlatmıştık☺ ama nostalji bir dizi için birleşip yazsak yayınlarlar mı tartışılır😇
A2 ve Show Max bence de hayal kırıklığı oldu, yayın akışları çok uzun zamandır saçma bir şekilde aynı ve mesela biteli 1 buçuk yıl olmuş Sen Anlat Karadeniz'i veriyor A2.

Star konusunda maille yayın akışına dizinin tekrarını verdiyse nostalji kanalına da yükleyebilir. :X

• Beğendim

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
A2 ve Show Max bence de hayal kırıklığı oldu, yayın akışları çok uzun zamandır saçma bir şekilde aynı ve mesela biteli 1 buçuk yıl olmuş Sen Anlat Karadeniz'i veriyor A2.

Star konusunda maille yayın akışına dizinin tekrarını verdiyse nostalji kanalına da yükleyebilir. :X
Denemek lazım ama iş birliği lazım onun içinde

• Beğendim