Kanal D Koca Koca Yalanlar - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
163fb1e0-bcfa-47c2-b069-32474b2bb6bb.jpg

Kanal D'nin yeni ve iddialı dizisi ''Koca Koca Yalanlar'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği dizinin kadrosunda Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Selen Uçer, Pelin Öztekin, Ferdi Sancar, Rüzgar Aksoy ve Tuğçe Karabacak yer alıyor. Dizide, evli ve mutlu olduğunu zanneden kadınlar, pişman olacağını bile bile ihanet eden erkekler ve geride bırakamayıp devam etmek isteyenlerin hikâyesi anlatılacak.

''Koca Koca Yalanlar'' yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Jeneriği Vatanım Sensin platosunda çekmişler. Setin hala duruyor olmasına da ayrı şaşırdım. :eek:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Dizi zamanında forumda da izlenmemiş herhalde. :A

Belki zamanlamam yanlıştı bilemiyorum ama 40 küsur dakika zor izledim, zaten Evrim de öyle çok yok. Bu arada başlarını hafiften hatırladım, sanırım zamanında da bakmayı denemişim. :A

Sahnelerini izlerim belki diyeceğim sanırım izlemem, başka zamana artık. :A Bu arada umarım 2 buçuk sene sonra konuyu uplattım diye başıma bir şey gelmez. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Dizi zamanında forumda da izlenmemiş herhalde. :A

Belki zamanlamam yanlıştı bilemiyorum ama 40 küsur dakika zor izledim, zaten Evrim de öyle çok yok. Bu arada başlarını hafiften hatırladım, sanırım zamanında da bakmayı denemişim. :A

Sahnelerini izlerim belki diyeceğim sanırım izlemem, başka zamana artık. :A Bu arada umarım 2 buçuk sene sonra konuyu uplattım diye başıma bir şey gelmez. :A
Valla ben 1 bölümünü izledim öyle de kaldı devam edicem :A bu arada Evrim Alasya ve Hakan Yılmaz uyumu :bhr:
Yorum konusu bu birşey olmaz bence Avlu'yu da uplattılar birşey olmadı :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl