Kobe Bryant Helikopter Kazasında Hayatını Kaybetti!

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Basketi o kadar sevmem ama Kobe bir başkaydı. Az mı 2K serisi oynayıp sırf Kobe için Lakers aldım çok üzücü.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
NBA çok sık izlemem ama bana göre gelmiş geçmiş en iyi basketbolcu idi, çok üzüldüm.. Kızı da vefat etmiş ki bu üzüntümüzü daha da arttırıyor. :(

Mekanları cennet olsun..

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Gerçekten çok acayip bir şey ya. Ölümün dünyadaki yerini net şekilde hatırlatan bir şey. Geceleri maçlarını izlemek uykusuz kalmamızı sağlayan bir efsaneydi. Lebron Kobe eşleşmesini her izlediğimde, aralarındaki diyaloğu ve samimiyeti her gördüğümde basketbol benim için daha keyifli hale geliyordu. Bu iki efsane adamdan birisinin 41 yaşında ölmesi yanında bir de 13 yaşında basketbolcu kızının ölmesi çok çok üzücü bir şey... Geride kalanlara sabır diliyorum. Nasıl sabredilir buna bilmiyorum ama hayat bir şekilde devam ediyor işte... R.I.P LEGEND...

• Beğendim

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
7 yıl önce bir kişinin Kobe-nin helikopter kazasında ölecek diye tweet atması, 3 yıl önce ise bir çizgi filmde bu kaza ve ölümün gösterilmesi şu an sosyal medyada baya gündem olmuş durumda. Heralde kasıtlı olarak yapılmış birşey? Nasıl kaç yıl önce bunu bile bilirlerki?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
7 yıl önce bir kişinin Kobe-nin helikopter kazasında ölecek diye tweet atması, 3 yıl önce ise bir çizgi filmde bu kaza ve ölümün gösterilmesi şu an sosyal medyada baya gündem olmuş durumda. Heralde kasıtlı olarak yapılmış birşey? Nasıl kaç yıl önce bunu bile bilirlerki?

Kobe hemen hemen her yere helikopterle seyahat eden birisiydi, ikisi de ona ithafen yapılmış şeyler diye biliyorum.

• Beğendim