'Kirli Sepeti' Kadrosuna 6 Sürpriz Oyuncu! | NOW

Uzatırım uzatmam sana ne? Zaten sen benim mesajımdan alıntı yapmasaydın konu uzamayacaktı şimdi boş boş üste çıkmaya çalışma.
------

İzle izle buradakilere inat bu sezonu da devirsin. :A
Ya tamam senle uğraşamayacaĝım.

Pelin Karahan hariç hepsi güzel arada baktığım dizi açıkcası açtığımda bölümü bitirdiyor dizi
bakalım bu yeni katılım güzel etki eder
baska hangi dizileri izliyorsun mevcutlar dan ?

ben inci taneleri dizisine bakiyordum.sonlarda hatali takviyeler ve hikaye nin gidisati, kimi oyuncularin beklenti alti performansi dolayli diziye ara verdim sezon finaline bile bakmadim .

yabani dizisinde de tekrar basa sardiklarindan biraktim. yoksa dolunay soysert oyunculugu tayanc ayaydin oyunculugu ve uyumu icin devam etmek istiyordum.

gaddar dizisi sona erdiginden , kirli sepeti 2.sezona baslarim. bahar'a da baslamadim ona da yetisebilirim. yeni dizi yalan'i da izliyorum oyunculari dolayli. tas kagit makas'a da baslamayi dusunuyorum.

yeni islerden simdilik beklediklerim ; siyah kalp , kara dut ,bir gece masali .

• Beğendim
Reactions: ☪️HolyDemon666
baska hangi dizileri izliyorsun mevcutlar dan ?

ben inci taneleri dizisine bakiyordum.sonlarda hatali takviyeler ve hikaye nin gidisati, kimi oyuncularin beklenti alti performansi dolayli diziye ara verdim sezon finaline bile bakmadim .

yabani dizisinde de tekrar basa sardiklarindan biraktim. yoksa dolunay soysert oyunculugu tayanc ayaydin oyunculugu ve uyumu icin devam etmek istiyordum.

gaddar dizisi sona erdiginden , kirli sepeti 2.sezona baslarim. bahar'a da baslamadim ona da yetisebilirim. yeni dizi yalan'i da izliyorum oyunculari dolayli. tas kagit makas'a da baslamayi dusunuyorum.

yeni islerden simdilik beklediklerim ; siyah kalp , kara dut ,bir gece masali .
Bahar ,kızıl goncalar dikkatimi çektiği için seyretmeye çalışıyorum (devamlı seyrediyorum diyemem ) :D

yenilerde deha ve bir gece masali beklemekteyim

ben daha çok yabancı dizi,film seyrediyorum :)

• Beğendim
Reactions: Dante
Bahar ,kızıl goncalar dikkatimi çektiği için seyretmeye çalışıyorum (devamlı seyrediyorum diyemem ) :D

yenilerde deha ve bir gece masali beklemekteyim

ben daha çok yabancı dizi,film seyrediyorum :)
hmm. bahar dizisinde zaten cok begendigim oyuncular oldugundan kafamda bi ara baslarim yetisirim fikri dolasiyor. tembellik edip henuz baslayamadim.
birde su durum var >>>

samimi soylemek gerekirse sevgili forumdasim, ben hastanelerin agirlikli olarak gectigi dizileri izlemekten kaciniyorum yillardir...
2 ornek vereyim : timucin esen cok begendigim klas oyunculardan.kendisinin hastaneli dizisine bakamadim. ayni sekil taner olmez'in son hastane dizisine de.

dolayisiyla bu dizide de yanilmiyorsam hastane sahneleri her bolum var oldugunu tahmin ettigimden ? >
(bu dizi kore yapimi doctor cha nin yerli versiyonu sanirim) elim bi turlu diziye gidemedi...

kizil goncalar ,kizilcik serbeti bayagi ovuldu forumda. her iki dizide de sevdigim oyuncular mevcut. malesef yine de bakamadim. listem doluydu.

yabanci dizileri klasik olarak oncelikli izlerim. gunluk bir kac bolum,rutin.

yabanci film konusunda yarisiriz gibi. ilk uye oldugum donem sinema basligina bayagi ugradim, bir iki uye disinda denk gelmemistim pek yazana...

su sira rahatsizligim vardi pek yazamadim foruma. dun bugun iyi hissediyorum... en son as above so below filmine tekrar baktim.

saygilar.

• Beğendim
Reactions: ☪️HolyDemon666