Kiralık Aşk 53.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
senin adamını beğenmedim ben @Yiğitt :A seçkinin öyle abartılıcak tipi yok hoş çocuk okadar yanı ben böyle kişilerin abartılması senaryolarını pek sevmiyorum seçkin okadar yakısıklı bir çocuk değil :A :A :A

senin müjdeyide hiç beğenmedim @xemrexxx bu ecünnü kılıklı kadındn eşkiyadan kurtulduk şimdi buraya gelmiş hepte gıcık roller yzılıyor kendisine :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
senin adamını beğenmedim ben @Yiğitt :A seçkinin öyle abartılıcak tipi yok hoş çocuk okadar yanı ben böyle kişilerin abartılması senaryolarını pek sevmiyorum seçkin okadar yakısıklı bir çocuk değil :A :A :A

senin müjdeyide hiç beğenmedim @xemrexxx bu ecünnü kılıklı kadındn eşkiyadan kurtulduk şimdi buraya gelmiş hepte gıcık roller yzılıyor kendisine :F
Yarına bakayım bölüme müsait olamadım ya. Seçkin döktürmüştür eminim :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
meme gördün baklava gördün coştun pis seni .ss
Beklediğimden iyiydi yine. Asıl şimdi başlıyor olaylar. :D

Twitter şuan 149 binde gidiyor. 200 bin olmaz sanırım bu saatten sonra. Ama yinede kendi rekorunu kırdı sanırım.
Hayret doğruyu konuşuyor ben 2.sezon senaryo tıkanır diye bekliyordum hernekadar yeni oyuncuları sevmesemde dizinin senaryosu çok akıllıca ilerlemiş bölümdende çok keyif aldım ben korişide yanlarına alırlar ömerler inş :Z:Z:Z

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Türkiye Gündemi

· Değiştir

3 farklı konuyla gündemde dizi :handfist::handfist:

Farkındayım bu hafta çok mesaj yazdım ama bundan sonra kolay kolay bu kadar yorum yazamam büyük ihtimal. Yazmışken tadını çıkarttım artık :)