2015 Kingsman: The Secret Service / Kingsman: Gizli Servis - Film Yorumları

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Şaşırtıcı oldu? En çok sen sevmiştin filmi? :D
Hala çok seviyorum, ama 9 puan abartı bir puan bence. Hayatımda izlediğim en akıcı filmdi belki de ama 9-9,5'ları daha sağlam mesajlar veren filmlere vermeyi tercih ettim ya da etmeye karar verdim diyeyim :X

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ne filmdi ama.Baştan sona aksiyon ve komedi iç içe harika bir yapım ortaya çıkmış beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.Bir kez bile sıkılmadım adeta aktı gitti.

Kurgu müzikler falan çok iyiydi.Teknoloji biraz abartı olsa da bazı sahnelerde mantık aranmayacak duruma geldiyse de yine de filmin gidişatını pek etkileyecek durumda değildi.

Kilise sahnesi neydi öyle be. Resmen efsaneydi herkes birbirine daldı devamında Harry'nin ölümü kötü oldu ama

Samuel L.Jackson ve Colin Firth harika bir performans sergilemişler.Filmi bu ikisi.götürdü açıkçası başroldeki çocuğu pek sevemedim.Pek iyi performans sergilediği söylenemez zaten.

Prenses sahnesinin efsaneliği ve kel adamın ekranı döndürmesi baya güldürdü :A

8/10

gundix123

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Farklı bir filmdi. Aslında böyle bir film izlemeyi beklemiyordum. Hikayesi gerçekten ilginçti. Bu tarz bir film izlemeyeli de uzun zaman oldu izlerken onu fark ettim ve yine fark ettim ki gerçekten izlemesem de olur bu tarz yapımları. :D

Colin Firth çok karizmatikti bence. :D Rol için harika bir seçim olmuş. Taron Egerton Matt Damon'a benziyor gerçekten. Belki de bu yüzden de kendisine pek ısınamadım. Karakterini de sevdiğimi söyleyemeyeceğim.

Filmin bazı kısımlarında sıkıldım. Ancak genel olarak çok da baymadı. Kilise sahnesi baya ilginçti bence de. :D

Öyle hakkında uzun uzun yorum yapacağım bir film değil açıkçası. Eğlenceli, farklı ve ortalama bir filmdi bana göre.

Puanım: 7/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,662
Puanı
860
Film bana eğlenceli geldi. Öyle tipik bir ajanlık filmi olmamış. Böyle komedi ile harmanlayınca çok güzel oluyor film.

Kamera açısı ve çekimlerini çok beğendim. Aksiyon sahnelerindeki sekanslar çok güzeldi. Kameranın takibi felan iyi kurgulanmış.

Oyuncuları aşırı beğendim. Hele ki Colin Firth dublör kullanmamış ise o yaşta çok iyi dövüşmüş. Taron Egerton'da iyi bir ışık var. Kumaşı sağlam gözüküyor.

S.L. Jackson hiç beklemediğim bir tip ile çıktı karşıma ama adama her rol yakışıyor be.

Filmin devamını bekliyorum. İnşallah ilk filmdeki tat bozulmaz.

9/10