Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor 15. Bölüm - Firuze

Hangi 3 isim güzel seslendirmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    20

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
47-473159_download-spotlight-microphone.jpg

Klasikleşmiş parçaların orijinal ve cover yorumlarının birlikte sizlerin anketine sunulduğu ve en güzel yorum ya da yorumların oylandığı, Zey TV 🍒'nin programı Kim Daha Güzel Seslendiriyor'un 15.bölümüyle karşınızdayız.

Sözleri Aysel Gürel ve Sezen Aksu'ya, müziği ise Atilla Özdemiroğlu'na ait olan Firuze isimli şarkıyı bir çok isim seslendirdi.

Peki sizce en güzel yorum kimlere ait?

İşte bir kaç öne çıkmış performans:
Tarkan'ın yorumu ile Firuze 41 milyon izlenmeye sahip:
Tarkan

Sezen Aksu

Firuze

Ferdi Özbeğen

Niran Ünsal

Muazzez Ersoy

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ve evet bu ara dinledikçe hoşuma gitmeye başladı :A sen bunu al ve o bahsettiğimi sil :A o benden dip puan alır. Bu iyi alır :A Dön Bebeğim'de hata yapmadın :A @Maskeli Fedai
İş işten geçtikten sonra neye yarar :A Ve sırf bunu ondan daha seviyorsun diye dip puan verme bir zahmet yani, diğer rakip şarkılara göre değerlendir ön yargısız :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İş işten geçtikten sonra neye yarar :A Ve sırf bunu ondan daha seviyorsun diye dip puan verme bir zahmet yani, diğer rakip şarkılara göre değerlendir ön yargısız :A
Yok o şarkıyı dinledim ama hiç beğenmedim :A kusura bakma ama sonlarda olacağından eminim :A ve çok ciddiyim. Yolla'dan bile daha az sevdim :A

• Olmamış
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok o şarkıyı dinledim ama hiç beğenmedim :A kusura bakma ama sonlarda olacağından eminim :A ve çok ciddiyim. Yolla'dan bile daha az sevdim :A
Yolla'yı da hiç sevmemiştin ama durum ortada :A Neyse diss kaptırmak istemiyorum daha fazla iyi oyuna geldim :S :A

Senin müzik zevkin forumun geneliyle tam aynı değil ama, genelde düşük verdiklerin üstlerde, üst verdiklerin ise sonlarda yer alabiliyor gibi :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yolla'yı da hiç sevmemiştin ama durum ortada :A Neyse diss kaptırmak istemiyorum daha fazla iyi oyuna geldim :S :A

Senin müzik zevkin forumun geneliyle tam aynı değil ama, genelde düşük verdiklerin üstlerde, üst verdiklerin ise sonlarda yer alabiliyor gibi :A
Sonra bana trip atma. Umarım elenirsin onunla. .Ben yollaya düşük verirken final puanı alırsın dedim. Dön bebeğim içinde ilk beş demiştim :)
------

Yok be, listesinde bile yok :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sonra bana trip atma. Umarım elenirsin onunla. .Ben yollaya düşük verirken final puanı alırsın dedim. Dön bebeğim içinde ilk beş demiştim :)
------

Yok be, listesinde bile yok :A
Diss atmıyorum tamam yeter boşa gaza getirmeye çalışma :A Onunla elenmek şöyle dursun, final puanı alamazsan sürpriz olur :A

• İlginç

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Dön Bebeğim ile ilk 5'te olursun demiştim. Haklı çıktım :A ama Firuze'i pek sevmesemde yine iyi gider :A
Ama sen Yolla'yı da sevmiyordun sonuç ortada, pişman bile oldum erken kullandığım için :A

@Maskeli Fedai ye çıtlattım hangi şarkıdan bahsettiğini, onun yorumunu alalım :A