Kicktipp - Süper Lig 21-22 Sezon Tahmin Yarışması Kazananı MasacRE 🏅

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@12.Adam konuya tepki nerde? :A
Konuya yorumun nerde? :A

@MEnes bu kadar mı kıskandın beni de bi tebrik etmedin :A
------

Yok be, bu dönemi zor bitirdim :A herzaman iyi gidip stres olamam. Alacağımı aldım zaten :A

@bazinga nerde benim birincilik etiketim? :A
Yok be konuya uğrayamadım henüz kıskanmakla ne ilgisi var... :A
------

Canım yoldaşımız kutlu davamızın yenilmez neferi bizim oluşumumuzdan ilk şampiyonluğu çıkaran Utku yoldaşımızı tebrik ediyorum... Kendisinin bu başarısı karşısında gerçekten şaşkınlıklar içerisindeyim... Ve mutluluktan neler diyeceğimi bile bilemiyorum... Canımız yoldaşımız be... @MasacRE @Sherlock @Maskeli Fedai

Onun dışında 2 senedir benimle bitmek bilmeyen bir çekişme ile yarışan ancak geçen senenin rövanşını acımasız bir biçimde alıp bu sene bana fark atan Zey seni de ayrı tebrik ediyorum... :A @dosimosi

3.'lük ödülünü elimden kapan ve bu sene son haftalarda beni geçip ardına bakmayan @The_Erinch abime de yine tebrikler gönderiyorum... Hoş olmadı beni geçmen ve @dosimosi ile arama girmen ama olsun, dediğim gibi yabancıya gitmedi... :A

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
------

Canım yoldaşımız kutlu davamızın yenilmez neferi bizim oluşumumuzdan ilk şampiyonluğu çıkaran Utku yoldaşımızı tebrik ediyorum... Kendisinin bu başarısı karşısında gerçekten şaşkınlıklar içerisindeyim... Ve mutluluktan neler diyeceğimi bile bilemiyorum... Canımız yoldaşımız be... @MasacRE @Sherlock @Maskeli Fedai

Onun dışında 2 senedir benimle bitmek bilmeyen bir çekişme ile yarışan ancak geçen senenin rövanşını acımasız bir biçimde alıp bu sene bana fark atan Zey seni de ayrı tebrik ediyorum... :A @dosimosi

3.'lük ödülünü elimden kapan ve bu sene son haftalarda beni geçip ardına bakmayan @The_Erinch abime de yine tebrikler gönderiyorum... Hoş olmadı beni geçmen ve @dosimosi ile arama girmen ama olsun, dediğim gibi yabancıya gitmedi... :A
En başında hedefim sendin, sen yerine zirveyi hedef alsam onu da alacakmışım :A

@bazinga hadi sana zahmet şu etiketleri ver artık :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
------

Ahahahaha 🤭🤭🤭 Olmmm kovalayan taraftın hep, son hafta attım tekme 🤺🤺🤺🤺🤣

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Niye durun dedin, çoğul konuştun? Sadece @Sherlock ’u alıntı etmiş gibi görünüyorsun bende? (b) @MasacRE
------

H…..
öyle olsun tamam :A
Hain herifi engelleyerek en doğrusunu yapmışsınız Dosi hanım :A
------

Ne etiket gelmek bildi ne de Oscar listemiz :A
An itibari ile pes ediyorum ve beklemeyi bırakıyorum @The_Erinch @MasacRE
Sayın adminimiz en beklenmedik anda etiketlerimizi vererek bizi sevinçten havalara uçuracaktır Dosi hanım, şüpheniz olmasın :A @The_Erinch @bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
GÖZLERİME İNANAMIYORUM...

BU GÖRDÜĞÜM TABLO... GERÇEKTEN... GERÇEKTEN BİZDEN BİRİSİ, İÇİMİZDEN BİRİSİ ŞAMPİYON OLMUŞ... @MasacRE

BÜYÜ BOZULDU... BÜYÜ BOZULDU YOLDAŞLARIM, ÜZERİMİZDEKİ LOSERLIK RESMEN TARUMAR OLMUŞTUR... KÜFFAR MAĞLUP EDİLMİŞTİR... 😳😳😳😳😳 @MEnes @Maskeli Fedai

Upuzun bir yoldu bu...
Teker teker yok ettin rakipleri, yaptın doğru tahminleri yoldaşım Utku...
Kusursuz bir performans sergiledin, sıvayı sonuna kadar hak ettin...
Uçtun gittin canım yoldaşım, sana helaldir sonuna kadar hak ettiğin etiketin...

OHA OHA OHA BU GÖRDÜKLERİM GERÇEK Mİ.. KÜTÜK DOSTUM, CANIM YOLDAŞIM RESMEN BÜTÜN RAKİPLERİNİ 82719 TANE MAÇ TAHMİNİ YAPARAK YOK ETMİŞ.. KENDİM KAZANMIŞIM GİBİ SEVİNDİM.. SONUNDA WİNNER OLDUK.. 😳😳😳 @MasacRE @Sherlock @MEnes

İşte geliyor Utku harekat İşte geliyor Utku harekat..

------

Canım yoldaşlarımın sarf ettikleri bu sözler karşısında duygulanmamak elde değil 😳😳 Üzerimizdeki bu laneti kaldırmak için çok çabaladık, savaştık, zorlu yollardan geçtik canım yoldaşlarım. Hiç kolay olmadı belki ama sonunda başardık. Bu şampiyonluk yalnızca bana ait değil hepimiz adına alınmış bir şampiyonluktur. Artık önümüzü açtığımıza göre devamının gelmemesi için hiçbir sebep göremiyorum. Siftah benden geldi, bundan sonra birlikte nice şampiyonluklar göreceğiz canım yoldaşlarımla...
------

Ben de öyle düşünüyorum. :A
Düşünme süresi çok fazla uzamaz umarım sayın adminim :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kendi performansımdan hoşnut kalmasam da yine güzel bir etkinlik oldu ve Süper Lig'i takip etmeyi daha keyifli hale getirdi. Birlikte nice sezonlara. :Z

Şampiyon @hasanca başta olmak üzere başarılı olan herkesi tebrik ederim. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de öyle düşünüyorum. :A
Rengi güzel değil :A onu da mor yapsak fena olmaz. Ayrıca ne ikincisi. @MasacRE ’de zaten şampiyon yazmakta. Bana da birinci diye yazıyı talep ediyorum :A

Bu arada @The_Erinch tebrik ederim, Euro 2020 olarak derecen varmış :A @MasacRE
19B80EDE-BB42-4404-B984-D7F04DF6CB0E.jpeg

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Kendi performansımdan hoşnut kalmasam da yine güzel bir etkinlik oldu ve Süper Lig'i takip etmeyi daha keyifli hale getirdi. Birlikte nice sezonlara. :Z

Şampiyon @hasanca başta olmak üzere başarılı olan herkesi tebrik ederim. :A
Patron herşeyi anladım da Eurolig 3. Ne demek 🥳🥳🥳 Hemide 2020 😁😁😁
------

Rengi güzel değil :A onu da mor yapsak fena olmaz. Ayrıca ne ikincisi. @MasacRE ’de zaten şampiyon yazmakta. Bana da birinci diye yazıyı talep ediyorum :A

Ekli dosyayı görüntüle 117550
Bence halen FM2005 oynayıp, bilgisayarımda Winamp yüklü diye bunu yaptı 🤣🤭🤣🤭🤣🤭🤣🤭🤣🤭 @bazinga @MasacRE @Yakamoz-Asi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Patron herşeyi anladım da Eurolig 3. Ne demek 🥳🥳🥳 Hemide 2020 😁😁😁
------

Bence halen FM2005 oynayıp, bilgisayarımda Winamp yüklü diye bunu yaptı 🤣🤭🤣🤭🤣🤭🤣🤭🤣🤭 @bazinga @MasacRE @Yakamoz-Asi
Hatlar karışmış düzeldi. :A

Ekli dosyayı görüntüle 117550
Ödül rengimiz standart. Birinci olmamışsın ki? :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,169
Puanı
1,060
Teşekkür ediyorum. Zorlu bir yarış sonunda bu şampiyonluğa ulaşmak gurur verici oldu :A

dosimosi hanım sizi de hem ikinciliğinizden ötürü tebrik ederim hem de programı yürütüp sunduğunuz için sana ve @Tolstoyevski ye teşekkürler :D

Erinç abi seninle de epey çekişmiştik. Şampiyonluğu ikimiz arasında beklerken dosimosi hanımın atağıyla üçüncülükle yetinmek zorunda kaldın. Sana da tebrikler.

Hayalet hasanca'yı da tebrik ediyorum. Bazı haftalar tahmin yapmayı unutmasam forum dışında genel tabloda da şampiyonluğu alabilirmişim ondan ama kısmet olmadı :A
------

@MEnes yoldaşım beni de tebrik etmemiş. Keza @Sherlock ile @Maskeli Fedai de öyle. Yoldaşlarımın bu tutumu karşısında paramparçayım...

@bazinga ya ikincilik etiketim nerede demek istedin sanırım. Birinci bir tanedir çünkü, herkes sırasına göre etiketini alacak :A
Yoldaşım, Şampiyonluğunuzu tebrik ederim. :A

• Harika
Reactions: MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
------

Euro 2021 tahmin şampiyonu olarak kütük dostum kazansın diye tahminden çekildim.. Ulan her şeyi ayarladım be.. @MEnes @Sherlock