Kicktipp Formula 1 2022 Sezonu Tahmin Yarışması 🏎🏁🏎🏁🏎

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Fav10'un gelenekselleşen Kicktipp Tahmin Yarışması etkinliklerinin bir yenisi daha başlıyor!

Gelecek hafta başlayacak Formula 1 sezonuna dair tahminlerimizi de Kicktipp üzerinden yapıp, organizasyonun keyfini katlayacağız...

Formula 1'te her sıralama turlarında ilk 4 sırayı doğru tahmin eden kişiler 1. için 5 puan, 2. için 4 puan, 5. için 1 puan kazanacaklar. Yarış sırasında ise 1. sıradakini doğru tahmin eden 10 puan, 2. sıradakini doğru tahmin eden 9 puan, 10. sıradakini doğru tahmin eden 1 puan kazanacak... Bunun dışında ilk 10'a katılacağı doğru bilen fakat sırasını tutturamadığınız tahmin için de 1 puan kazanacaksınız...

Etkinlik sonunda birinciye "F1 Tahmin Şampiyonu" etiketi verilecektir. İyi olan kazansın. Herkesi bekliyoruz. :Z

Katılmak için:

@BARON男爵 @XanTier @mesmeso @12.Adam @Sherlock @HeisenBerg @batuhankaralar @DarkLegenD @Hobbit @gundix123 @Tolstoyevski

(F1 başlığına 1'den fazla mesaj yazan kişiler etiketlenmiştir. F1 ile alakalı alakasız herkesin katılmasından memnuniyet duyarız. Belki bu vesileyle yeni bir hobi kazanırsınız sizler de. :Z)
F1'e balon diyenlere gelsin, katılıyorum :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: bazinga and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Üye olmuştum ve detaylı kurcalayınca gözüm korktu. Bir sürü isim var ve hiç hakim değilim. Ayrıca uzun bir maratonmuş. Yazın tatilde olma ihtimalini düşününce benlik olmadığına karar verdim :A
Fotbol kicktippi gibi değil. Habire isim seçmek gerekiyormuş :A
Kusura bakma @bazinga
Diğer etkinliklerle yetineyim :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Üye olmuştum ve detaylı kurcalayınca gözüm korktu. Bir sürü isim var ve hiç hakim değilim. Ayrıca uzun bir maratonmuş. Yazın tatilde olma ihtimalini düşününce benlik olmadığına karar verdim :A
Fotbol kicktippi gibi değil. Habire isim seçmek gerekiyormuş :A
Kusura bakma @bazinga
Diğer etkinliklerle yetineyim :A
Şöyle her hafta sonu (daha doğrusu 2-3 haftada bir) ilk önce cumartesi sıralama turu oluyor. Sonra pazar yarış oluyor sıralama turu nasıl bittiyse yarış o sırada başlıyor ve 3 aşağı 5 yukarı o sıraya yakın bir sonuç çıkıyor. :A

İlk hafta göz korkutucu olabilir ama sonrası bilmeyen biri için kolay sallanabilir nitelikte. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Şöyle her hafta sonu (daha doğrusu 2-3 haftada bir) ilk önce cumartesi sıralama turu oluyor. Sonra pazar yarış oluyor sıralama turu nasıl bittiyse yarış o sırada başlıyor ve 3 aşağı 5 yukarı o sıraya yakın bir sonuç çıkıyor. :A

İlk hafta göz korkutucu olabilir ama sonrası bilmeyen biri için kolay sallanabilir nitelikte. :A
Bir kaç arkadaşa bile danıştım ve onlarda anlamıyoruz dedi elde var 0 oldu :A biraz öne çıkan isimleri bileyim dedim ama 0 bilgideyim. Aklımda sadece Hamilton var (yarışmacıysa) :A
Süper lig kısmında 4 büyük takım yerine Yeni Malatyaspor şampiyon olur diye tahmin etmek gibi bir durum çıkar ortaya bunda yapsaydım :A
Önemli olan başlangıç ve direk orda bir sürü isim olunca bari bundan eksik kal dedim. Artık başkaları sonuncu olmamak için çabalasın.
Bir tahminde bulunayım, o da sanki @BARON男爵 ilk 3 içinde olacakmış gibime geldi (tahmin yapmayı unutmazsa):A

• Güldürdün
Reactions: BARON疼痛

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Bir kaç arkadaşa bile danıştım ve onlarda anlamıyoruz dedi elde var 0 oldu :A biraz öne çıkan isimleri bileyim dedim ama 0 bilgideyim. Aklımda sadece Hamilton var (yarışmacıysa) :A
Süper lig kısmında 4 büyük takım yerine Yeni Malatyaspor şampiyon olur diye tahmin etmek gibi bir durum çıkar ortaya bunda yapsaydım :A
Önemli olan başlangıç ve direk orda bir sürü isim olunca bari bundan eksik kal dedim. Artık başkaları sonuncu olmamak için çabalasın.
Bir tahminde bulunayım, o da sanki @BARON男爵 ilk 3 içinde olacakmış gibime geldi (tahmin yapmayı unutmazsa):A
Bu sezon Ferrari hızlıysa kaçırmam kupayı şimdiden verin :A :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sıralama turları tamamlandı. Yarış yarın, tahminleri unutmayın. :Z

İlk sıralamaya @batuhankaralar muhteşem bir başlangıç yaptı, @12.Adam da çok iyi başladı...

1647706144277.jpeg

@XanTier @mesmeso @Sherlock @Tolstoyevski @BARON男爵

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: bazinga

batuhankaralar

Favori Üye