Kicktipp ⚽️🏆 - Tahmin Yarışması 2024-2025 Sezonu Genel Yorum Konusu

Uygulamada mesaj yazılabilen bir yer mesajını yaz belki görür yanıt verir. :A
Cevap yazacak yeri bulursam yazayım :D
------

@Yakamoz-Asi sin nirdesin bakiim 😀
------

bence 3. olandan kork 😀 @12.Adam iyi bilir :A
İyi olan kazansın :D :D

İddiam yoktu ama hemen gaza gelirim :F
------

İyi akşamlar yedi bela. :A @RüzgarGülü bu adam benim etkinlikteki baş düşmanım olur. :A
Sezon sonu görüşelim. Ligin ikinci yarısı işler değişir. :D :D

Kötü gitmisim bu hafta. Fener maçı tutmuş o da skor değil kazandığı için. Durum vahim. İlk 7 de tamamlamazaam ilk yarıyı bırakırım bunu

• İlginç
Reactions: 12.Adam
3 olarak bayağı düştüm 3 puan fark oldu. Kötü oldu iddialiydim bu hafta daha dikkatli yapayım. Şu Eyüpspor Bodrum Spor hiç hakim değilim nasıl oynuyorlar izlemedim. Sıkıntı onlar tutturamiyorum

• Okudum
Reactions: 12.Adam
Güncel puan durumu :J

1725493328756.png

@S.G.A.T. @Yakamoz-Asi @baltahan @MEnes @Gerekli24 @The_Erinch @hasanca @mesmeso @Araf @Angelica @MasacRE @emreemreu @slhttnmtl @Zeyno @gsdikel @arda @Cervantes @cokiyitvci @Maskeli Fedai @Keith Long @Felon @BARON疼痛 @kerem
@bazinga

Beni de etiket listesine koyar mısın :Z :Z Bildirim gelsin de hatırlayayım çünkü tahmin yapmayı unutuyorum, 2 haftadır cuma maçlarını kaçırdım :A:A

Kötü gitmisim bu hafta. Fener maçı tutmuş o da skor değil kazandığı için. Durum vahim. İlk 7 de tamamlamazaam ilk yarıyı bırakırım bunu
Olamaz olamaz kesinlikle olamaz. :A

Teşekkür ederim. Bu sezon bana yardımcı olabilir misin?

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Beni de etiket listesine koyar mısın :Z :Z Bildirim gelsin de hatırlayayım çünkü tahmin yapmayı unutuyorum, 2 haftadır cuma maçlarını kaçırdım :A:A
12. Adamın etiket listesiydi hiç bakmadim kim var kim yok ondan öyle oldu. Eklerim bir daha paylaşırsam :D
------

12. Adamın etiket listesiydi hiç bakmadim kim var kim yok ondan öyle oldu. Eklerim bir daha paylaşırsam
Olamaz olamaz kesinlikle olamaz. :A

Teşekkür ederim. Bu sezon bana yardımcı olabilir misin?
Paylaşım yapatim tahmin için hatırlatma yaparım ama kötü gidersem kapatir dükkanı giderim :D