Kevin Spacey, Taciz İddialarından Sonra Eşcinsel Olduğunu Açıkladı!

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Eşcinsellik özgürlüğüne daima saygı duyduğumu ve kişileri etkilediğini tekrar tekrar söyledim benim için. Benim karşı olduğum durum eşcinsellik kavramı. Karşı demeyelim, daha ziyade ne bileyim bencilce ve kaba bir düşünce olsa da eşcinselliğin yaygınlaşması bana göre hoş bir durum değil. Ama benim hoş bulup bulmaman kimsenin umrunda olmaz elbette, ben sadece kişisel görüşümü belirtiyorum o kadar. Ama soracak olursan "Ulan iki kişinin işine üçüncüye ne yemek düşer, sana ne milletin yatağından kimle ne yaptığından" diye, işte buna hiçbir şey diyemem. Çocuk evlat edinme durumları dışında beni ilgilendiren bir durum yok, kırdıysam özür dilerim.
Elbette hiçbir zaman senden yada sizden tam olarak anlamanızı beklemiyorum tabiki ama senin gibi her olaya mantık çerçevesinde bakan birinin bu konuda duygularına hakim olamaması beni gerçekten üzüyor.
Her neyse elbette bu fikrine saygı duymuyorum, umarım daha ılımlı yönde düşüncelerin değişime uğrar çünkü “nefret” bugün eşcinselliğin böyle anılmasının en büyük sebebi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Zaten HoC'ta gizli eşcinseldi :X şaşırtmadı niceleri vardır böyle. Dizide öpüşüyorsan gerçek hayatta deneyimi vardır bir kez daha kanıtlandı :A

Şuan kendisine anti-pati besliyorum. Sübyancı!!!

Dizide Claire'ciğime nolcak? En son bıraktiğimda ressam bi herifle fırına mercimek atıyorlardı:X Dizideki en sevdiğim #rol - #kadın - #asalet - #güzellik - #eşşiz - #zarefet - #reis

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
zaten ben bunun öyle olduğunu anlayınca ilk sezonu izleyip terketmiştim diziyi :)
oysaki dizide kate mara ile ne aksiyonik sahneleri vardı:) demekki bu görüntüyü yanlış anlamışız adam sadece kaybettiği boncuklarını arıyormuş kate in altında :)
content_hoc-7-9.jpg

Zaten HoC'ta gizli eşcinseldi :X şaşırtmadı niceleri vardır böyle. Dizide öpüşüyorsan gerçek hayatta deneyimi vardır bir kez daha kanıtlandı :A

Şuan kendisine anti-pati besliyorum. Sübyancı!!!

Dizide Claire'ciğime nolcak? En son bıraktiğimda ressam bi herifle fırına mercimek atıyorlardı:X Dizideki en sevdiğim #rol - #kadın - #asalet - #güzellik - #eşşiz - #zarefet - #reis
bir claire tanırım o da budur:)
caitriona-balfe-outlander-starz-golden-globes-600x3001.jpg

dünyadaki diğer tüm claire ler yalan :)

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
zaten ben bunun öyle olduğunu anlayınca ilk sezonu izleyip terketmiştim diziyi :)
oysaki dizide kate mara ile ne aksiyonik sahneleri vardı:) demekki bu görüntüyü yanlış anlamışız adam sadece kaybettiği boncuklarını arıyormuş kate in altında :)
content_hoc-7-9.jpg

bir claire tanırım o da budur:)
caitriona-balfe-outlander-starz-golden-globes-600x3001.jpg

dünyadaki diğer tüm claire ler yalan :)
Yemin ederim yeni bölümü sıkıntıdan izleyemedim. PC'ye daldım dizi tvde döndü durdu :F