kerem 5000'ler Kulübünde!

Bilinç altına nasıl işlediyse artık. Birde adamın suratını görmeden.

Yarın bunu Harun'a hemen ispiyonluyorum.
Aaa öncedende bir kaç defa reelde de rüyama girmişti tabi ben bir fizik olarak görüyodum rüyamda ama gerçekte o değildir

Aaa öncedende bir kaç defa reelde de rüyama girmişti tabi ben bir fizik olarak görüyodum rüyamda ama gerçekte o değildir
Tilkinin dönüp dolaşıp yer kürkçü dükkanıdır. Senle o evde kala kala en son birbirinizle evlenirsiniz artık. Bizede halay çekmek düşer.

Okadar içimizi döktük, okumadınmı @kerem ?

Sizi benzettim çünkü mesaj yazma şekliniz, aradaki esprileriniz, mesajın arasındaki emojiler dikkatimi çekti. Neredeyse aynı mesaj tarzınız var.

Tebrik etme konusuna gelirsek ben o 100.000 konuna ne kadar emek verdiğini bizzat gördüm. Gerçekten şaşırdım. Yani onun bunu es geçişini az çok anladım gibi. Oluyor öyle erkeklerde boşverme durumu. Sonra yazarım diyor ve unutuyor.
Ama senin yorumundan sonra benim konumu nasıl açmış diye düşünmedim değil.

Son düzenleme:
Açsın canım konuları ama birde üstüne çatla diyor gıcık herif

@denizz19 ile maalesefki çok samimiyiz. Ondan dolayı tarzımız benziyor demek ki, yada buyüzden iyi anlaştık hep

Neyseki onun egosunu, kendini beğenmişliğini kapmamışım
keşke o benden biraz düşünceli olmayı kapsaydı :S

O konu haricinde hiç alınganlık olmadı ama aramızda

Sende geç cevap verdin. Bizde darbe yedik ama sesimizi etmiyoruz.
Aa neye geç cevap be. Ben diss konumla meşguldüm, üstelik sana yazdım sonra cevaplayacam diye. Aaaaaaa

Herhalde sen oma kız diye tebrik konunu açmıyordur.

Valla çocuk benim konumu açmışsa düşüncesizdir diyemem. Beklenmedik birde.
Hep zıt karakterler birbirini çeker derler ama sizde öyle olmamış. Deniz'in egosunu, kendini beğenmişliğini hiç görmedim. Öyle değildir o, tatlı çocuk bence.

Neyse şunu fazla şımartmamak adına övgülü sözler sarfetmeyecem fazla
Bana karşı düşüncesiz dedim zaten, yoksa değer veren biri canım. Okadarda gömmeyeyim

Yok biz aslında çok farklıyız, yani hayata bakış açımız, düşüncelerimiz falan ama yinede çok iyi anlaşıyoruz

Yani, bir kere Türk olsan da İsveç doğumlu olman seni ondan illa ki ayırıyordur zaten, çünkü burada doğan Türkler de aynı durumda. Mesela kuzenlerim, çok değişikler.

Ama sen türk yanını kaybetmediğin için birazda yaşından dolayı türk tarafın ağır basıyor, farketmedim değil. O yüzden baya iyi anlaşıyorsunuz bence.