Kendinizi Nas─▒l Hissediyorsunuz? ­čĺâ­čĆ╗

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
3,143
Puan─▒
399
Yolunda giden hi├žbir ┼čey yok. ├ťniversite y─▒llar─▒ma koronan─▒n etki etmesine ├╝z├╝l├╝yorum.
Allah yardim etsin, soyle dusun aslinda bir yandan da iyi oldu okula giderken korona kapsayd─▒n daha kotu olmaz miydi en azindan evindesin bir sekilde halledersin bende basta koronadan dolayi uzuluyordum ama simdi alistim yani soyle dusunuyorum korona olmaktan bin kat iyidir bence.

• Be─čendim
Reactions: Alos and HeisenBerg

HeisenBerg

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Kas─▒m 2011
Reaksiyon puan─▒
3,071
Puan─▒
910
Ya┼č
21
Allah yardim etsin, soyle dusun aslinda bir yandan da iyi oldu okula giderken korona kapsayd─▒n daha kotu olmaz miydi en azindan evindesin bir sekilde halledersin bende basta koronadan dolayi uzuluyordum ama simdi alistim yani soyle dusunuyorum korona olmaktan bin kat iyidir bence.
Tabii ki ├Âyle zaten okullar─▒n kapal─▒ olmas─▒n─▒ ben destekliyorum, yak─▒nlar─▒n─▒ kaybeden insanlar varken benim ├╝z├╝nt├╝m belki de hi├žbir ┼čey ama ├Âzellikle hayat─▒m─▒n bu d├Ânemini b├Âyle ge├žirmek istemezdim. Tahribat yaratt─▒ ├╝zerimde. :D

• Be─čendim
Reactions: Alos

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
3,143
Puan─▒
399
Tabii ki ├Âyle zaten okullar─▒n kapal─▒ olmas─▒n─▒ ben destekliyorum, yak─▒nlar─▒n─▒ kaybeden insanlar varken benim ├╝z├╝nt├╝m belki de hi├žbir ┼čey ama ├Âzellikle hayat─▒m─▒n bu d├Ânemini b├Âyle ge├žirmek istemezdim. Tahribat yaratt─▒ ├╝zerimde. :D
Ama okulun kapal─▒ olup avmlerin a├ž─▒k olmas─▒ sa├žma :A
Herkesin psikolojisini bozdu bu pandemi malesef. ─░n┼čallah bir an ├Ânce atlat─▒rlar hasta olan insanlar. Bir an ├Ânce bitmesini istiyorum :(

• Be─čendim
Reactions: Alos and HeisenBerg

HeisenBerg

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Kas─▒m 2011
Reaksiyon puan─▒
3,071
Puan─▒
910
Ya┼č
21
Ama okulun kapal─▒ olup avmlerin a├ž─▒k olmas─▒ sa├žma :A
Herkesin psikolojisini bozdu bu pandemi malesef. ─░n┼čallah bir an ├Ânce atlat─▒rlar hasta olan insanlar. Bir an ├Ânce bitmesini istiyorum :(
O tarz ├žok sa├žmal─▒klar var. Spor salonlar─▒ a├ž─▒k, hal─▒ sahalar kapal─▒. :A Oteller a├ž─▒k, restoranlar ve b├╝feler kapal─▒. Ger├ži d├╝nyada bir├žok ├╝lkede insanlar genel olarak karantinadan mutsuz, can s─▒k─▒c─▒ bir hal ald─▒ iyice pandemi ger├žekten.

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
3,143
Puan─▒
399
O tarz ├žok sa├žmal─▒klar var. Spor salonlar─▒ a├ž─▒k, hal─▒ sahalar kapal─▒. :A Oteller a├ž─▒k, restoranlar ve b├╝feler kapal─▒. Ger├ži d├╝nyada bir├žok ├╝lkede insanlar genel olarak karantinadan mutsuz, can s─▒k─▒c─▒ bir hal ald─▒ iyice pandemi ger├žekten.
Oteller de korona hi├ž yok zaten baya mant─▒ks─▒z evet pandemi s─▒k─▒c─▒ felan ama insan evde olunca baz─▒ ┼čeylerin k─▒ymetini de anl─▒yor bir ders niteli─činde asl─▒nda anlayana ne g├╝zel.

• Be─čendim
Reactions: HeisenBerg

EmreCan

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2019
Reaksiyon puan─▒
3,143
Puan─▒
399
3 g├╝n ├Âncesine kadar s├╝perdim ┼čuan rezalettt

xdragxx