'Kendini Toparla Yoksa Dizinin Final Bölümünde Sana Rol Yok'

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
ben tek dizi izliyorum o da gelmiş geçmiş gelebilecek en büyük dizi her açıdan :D
kvp kaliteli dizi tamam bunu herkes biliyo ama en çok izlenen ve gelmiş geçmiş en büyük dizi değil sen izlediğin dizileri abartmasan sasırırım

@mhmet53 ztn kavgayı sen çıkartıyon hem foxa laf atıyon hem diyon herkesin izlediği dizi kendine bir dediğin bir dedğini tutsa be kardsm...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

kvp kaliteli dizi tamam bunu herkes biliyo ama en çok izlenen ve gelmiş geçmiş en büyük dizi değil sen izlediğin dizileri abartmasan sasırırım

@mhmet53 ztn kavgayı sen çıkartıyon hem foxa laf atıyon hem diyon herkesin izlediği dizi kendine bir dediğin bir dedğini tutsa be kardsm...
HAHAHA :D EN ÇOK İZLENEN DİZİ GELMİŞ GEÇMİŞ DALGA MI GEÇİYON :D
ayrıca vadi abartılmayacak ta deniz yıldızı mı abartılacak vadi gelmiş geçmiş en büyük en çok izlenen ve en çok hayranı olan dizi bu kesin.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
HAHAHA :D EN ÇOK İZLENEN DİZİ GELMİŞ GEÇMİŞ DALGA MI GEÇİYON :D
ayrıca vadi abartılmayacak ta deniz yıldızı mı abartılacak vadi gelmiş geçmiş en büyük en çok izlenen ve en çok hayranı olan dizi bu kesin.
anlamadın dedimi ama dahasını beklemezdim ztn. Kvp ile deniz kıyaslanmaz ama kvp yi çok abartıyon ztn snden baskada kvp gelmis gecmis en buyuk dizi diye tutturan yok

mhmt53

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
149

ha ha ha kavga çıkınca bende araya foxu ekliyom o kadar yoksa ben niye kavga çıkarıyım

- - - Ekleme - - -

anlamadın dedimi ama dahasını beklemezdim ztn. Kvp ile deniz kıyaslanmaz ama kvp yi çok abartıyon ztn snden baskada kvp gelmis gecmis en buyuk dizi diye tutturan yok

ama doğru diyo kvp en iyisidir bencede

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

dalga mı geçiyon sen ya eskiden vadi oynadığında adam kalmazdı sokakta kusura bakma ama sen hatırlamazsın büyüklerine sor abatıyomuyum abartmıyomuyum görürsün ayrıca milyonlarca insan benim düşüncemde rahat ol sen gir bi bak internete bahsettiğimiz dizi kurtlar vadisi 4 sinema filmi var kendimize gelelim :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
takas bu lafları kaç bin kez söledin artık biliyoz tartısmaya gerek yok bence , sana göre kvp en büyük dizi olay bitmiştir.

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
dinle sevgili bitmesi iyi olmuş tvde böyle kalitesiz yapımlar görmek istemiyorum

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Çoğu kişiye göre mi ? :D :D Hiçte bile çevremdeki insanların hiç biri izlemiyor kvp izleyenlerde Tnt ye geçtikten sonra bıraktı ;)

- - - Ekleme - - -

dinle sevgili bitmesi iyi olmuş tvde böyle kalitesiz yapımlar görmek istemiyorum
Dinle sevgili kalitesiz bi yapım değil senaryo saçmalayınca ortaya böyle şeyler çıkıyor. Dinle sevgiliden önce yayından kalkması gereken bi çok yapım var