Kendi Netflix Dizinizi Oluşturun!

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Imdb'de korku ve komedi filmlerinin puan skalası biraz daha farklı oluyor ya, biraz daha düşük oluyor onların puanları. Mesela We're The Millers ve Horrible Bosses'ın puanları da pek iyi değil ama gayet eğlenceli ve komik filmler. İzlemediysen öneririm. :A
Yok izlemedim bakınayım bir ara :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Metin Akdülger, Funda Eryiğit, Öner Erkan, Okan Yalabık, Haluk Bilginer
Mekan: Kapadokya
Tür: Dram
Yönetmen: Berkun Oya

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,512
Puanı
280
Oyuncular:Haluk Bilginer,Demet Akbağ,Çağatay Ulusoy,Öner Erkan,Hazar Ergüçlü,Öykü Karayel
Mekan:İzmir'den İstanbul'a Geliş
Tür: Aksiyon,Komedi
Yönetmen: Ezel Akay
Hikaye:Bir Baba Ve 2 Oğlu Daha Fazla Para Kazanmak İçin İzmir'den İstanbul'a Gelmeye Karar Verirler Ancak İstanbul'da Onları İyi Ve Kötü Sürprizler Beklemektedir
Ek Olarak Karakter Tanıtımıda Yapıyorum
Haluk Bilginer(Ekrem Tatlıca): Ekrem Eski Polis Gözü Açık Birisidir Eşini Kaybettiğini Zannetmektedir İstanbul'da Onu Büyük Bir Sürpriz Beklemektedir
Demet Akbağ(Lale Tatlıca Başak): Ekrem'in Kaybettiği Sandığı Eşidir Bazen Çok Ciddi Bazense Espirili Biridir Göz Kırpma Tiki Vardır Ve Bu Bazen Başına İşler Açmaktadır
Çağatay Ulusoy(Cemil Tatlıcı): Ekrem'in Küçük Oğludur Babası Gibi Polis'tir Psikopat Asidir Mutlu Bir Evliliği Vardır
Öner Erkan(Semih Tatlıcı): Ekrem'in Büyük Oğlu'dur Hem Üçkağıtçı Hem Saftır Psikolojik Sorunları Vardı
Hazar Ergüçlü(Sanem Kayık Tatlıcı): Cemil'in Eşidir Avukat'tır Panik Yapan Evhamlı Biridir
Öykü Karayel(Nazlı Kayık):Sanem'in Kardeşi'dir Psikolog'tur Semih'in Doktorudur

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gizmen

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Oyuncular: Demet Akbağ, Alina Boz, Binnur Kaya, Haluk Bilginer, Engin Günaydın

Tür: Komedi, Dram

Mekan:
Mahalle, İzmir, Yazlık Ev

Yönetmen: Ahmet Katıksız, Ezel Akay

Hikaye: Aklımda şu anda bir şey yok gelirse editlerim. :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Metin yerine bu rol Haluk Bilginer için daha uygun sanki son zamanlarda asıl Haluk Bilginer her yerde Sherlock beyciğim. :A Ama fikir çok güzel. :A
Haklı olabilirsiniz aslında Özgür beyciğim, kendisi sanırım bütün dijital platformlarımıza bir adet dizi yapmış durumda. :A Teşekkür ediyorum, senaryoyu sizinle beraber yazacağız. Menajerimi Ara'da yapılan yanlışları yapmayacağız sizin sayenizde. :A

• Harika
Reactions: Özgür
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
OYUNCULAR;
Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Engin Günaydın, Fatih Artman, Demet Akbağ

MEKAN;
Psikiyatri Kliniği

TÜRÜ;
Komedi

YÖNETMEN;
Burak Aksak

SENARYO;

Gülse Birsel, Gupse Özay ve Zeynep Koçak

(Belirtmemişler ama hikayeyi de onlara bırakıyorum :A Aynı zamanda kadroda da olsalar güzel olur )

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Haklı olabilirsiniz aslında Özgür beyciğim, kendisi sanırım bütün dijital platformlarımıza bir adet dizi yapmış durumda. :A Teşekkür ediyorum, senaryoyu sizinle beraber yazacağız. Menajerimi Ara'da yapılan yanlışları yapmayacağız sizin sayenizde. :A
Bana uyar Sherlock beyciğim. Yanımıza @mesmeso61 de alalım kendisinin de MA için çok güzel fikirleri oluyordu zaten. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bana uyar Sherlock beyciğim. Yanımıza @mesmeso61 de alalım kendisinin de MA için çok güzel fikirleri oluyordu zaten. :A
Aslında düşündüm ama yazım aşamasında yazdığımız hiçbir şeyi beğenmeyip, belli bir noktadan sonra bizi saf dışı bırakabilir Özgür beyciğim. :A Kendisi biraz zor beğeniyor. :A @mesmeso61

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,600
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: Özgür

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,954
Puanı
610
OYUNCULAR :
Engin Öztürk , Beren Saat , Demet Akbağ , Binnur Kaya , Mert Yazıcıoğlu

MEKAN : Ev

TÜRÜ : Dram

YÖNETMEN : Berkun Oya , Ezel Akay

HİKAYE : Engin küçükken ailesini kazada kaybedince halası Demet in yanına verilmiştir.Kuzeni Mert ise annesinin Engine daha değer verdiği düşüncesiyle Enginden nefret ederek büyümüştür.Engin okulunu bitirmiş mimar olmuştur.Ama Mert okul okumak yerine bir kafe açıp orayı işletiyordur.Enginin Halası Demet , Mert e bir kız bulur.Binnurun kızı Berendir.Beren Mert'i sevmesede annesi Binnur istediği için evlenmek istediğini söyler.Bu sırada Engin , Beren i ilk gördü an aşık olur.Ama kalbine sahip çıkması gerektiğini bilir.Bir süre sonra Beren'in de ona boş olmadığını anlayınca sevgili olurlar. Bu durumu fark eden Mert ikisinden de kurtulmak ister.Engini ve Bereni Enginin mimarlığını yaptığı inşaata çağırır.Ikiside korksada gelir.Inşaata çiktıklarında Mert iksinin gözüne de biber gazı sıkar ve ikisinide apartman bosluğuna atar.Ikiside atıldığı yerden kimseyr sesini duyuramaz.Mert onların düştüğü yere beton mixerini getirir ve beton dökmeye başlar .Ve iki aşık sonsuza kadar o binanın duvarlarında yaşarlar.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,390
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İsmi Sihirli Polisler
tür fantastik
Hikaye bir özel peri polis ekibi bir yerden normal insanların polisiye ekibi ikisinin soruşturması aynı yerde çatışması görevi birisine periliçe veriliyor birisine görev ankaradan geliyor periliçeye görev evrensel federasyonundan geliyor
Mekan sokaklar ve başka gezegen
oyuncu
Müge boz
can nergis
elçin sangu
selin şekerci
Naz elmas
başak atıcı
buse varol
Alişan
ali sunal
beren gökyıldız