'Kendi Düşen Ağlamaz' Final Yapıyor! | TRT 1

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,021
Puanı
1,061
kendi-dusen-aglamaz.jpg

TRT 1'in sevilen dizisi Kendi Düşen Ağlamaz sona eriyor.

Yapımcılığını NGM'nin üstlendiği, başrollerini Eylül Tumbar, Enes Koçak, Hakan Yılmaz ve Selen Soyder'in paylaştığı, yaz sezonundan devam eden tek dizi olan yapım, 27. bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz, 26. bölümüyle Perşembe 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak: Birsen A.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,021
Puanı
1,061
Her yıl yazdan kalıp nisan-mayısa kadar sürmeyi başaran bir dizi olurdu (son yıllardan Sen Çal Kapımı, Aşk Mantık İntikam, Gelsin Hayat Bildiği Gibi vs) ama bu yılki diziler o kadar sönüktü ki en uzununun nefesi bile yeni yıla yetmedi. 30'u görebilir diye düşünüyordum ama yeni projelerin arasında kendine yer bulması imkansızdı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Demekki daha önceden alınmış bir karar çünkü yükseliş yaşamasının üstüne hazırda olan bir bölüm sonrası apar topar tek bölümde hızlıca final yazılmıyordur diye düşünüyorum.
Benim Güzel Ailem bile 5 Bölüm öncesinde netleşmişti, bu dizininde önceki haftalardan netleştiğini düşünüyorum.

Ekranlarda artık eğlenceli dizi kalmıyor. Yazık.
Yeniden 2-3 dizi ile kalmış olacağım.

En azından 26. Bölümü göreceğini hissetmişim. Büyük olasılıkla bu mesajı yazdığım dönemde netleşmişti final.
Yeni bölüme kadar final haberi gelirse şaşırmam. Önümüzdeki hafta reytingi kötü giderse final haberi artık gelir. Haftaya 24. bölüm, 26’yı göreceğini düşünüyorum. Alize ve Serkan karakterini canlandıran oyuncular bir kaç ödül aldığı için yeni dizi gelmeden bitirilmez. Benim Güzel Ailem’in final haberi geldiğinde 4-5 Bölüm daha izledik.

Şom ağızlılık bu :/ Hayri dede karakteri için yazmıştım @Hobbit
Diziye renk katıyor. Dönene kadar final yapmasa bari.