TRT 1 Kendi Düşen Ağlamaz - Dizi Yorumları

Tabii ki o ilk tadı kalmadı dizinin o aile babası Nurettin'in Serkan 'a karşı tavrı bile anormal zamanında kardeşinin sevgilisine de aynısıno yapmış bakalım altından neler çıkacak

Dizinin yaz ayından beri gösterdiği direnç ve performans takdire şayan. Yaz ayının en uzun süren dizisi olmak üzere. 2 hafta daha yayınlanırsa bunu başaracak. Tüm ekibe Tebrikler ✌️🤘🙏🌟💫👏

• Harika
Reactions: Dosi
Dizinin yaz ayından beri gösterdiği direnç ve performans takdire şayan. Yaz ayının en uzun süren dizisi olmak üzere. 2 hafta daha yayınlanırsa bunu başaracak. Tüm ekibe Tebrikler ✌️🤘🙏🌟💫👏
Birilerinin daha izlediğini görmek sevindirdi.
Diziye sadık kalmaya devam ediyorum.
Perşembe Akşamları evde olmadığım için gününde izleyemiyorum ama ertesi gün tamamlıyorum hep.
2 hafta daha yayınlayacağı kesin, 2 oranının altına geçmediği sürece bir süre daha risk durumu oluşmaz. Yeni oyuncular doğru hamleler ile yapıldı. Artık Esma’nın hikayeside ilgi çekici oldu.

• Beğendim
Reactions: Hobbit
Serkan'ın annesi eve döndükten sonra izlemedim.

Dizi şu anda nasıl, neler oluyor? Spoiler içinde yazabilir misiniz?
Güncel kısmı soruyor isen şöyle başlayayım;
Alize ile Serkan artık ayrı bir eve çıktılar. Kendilerine ait bir evi geçindirmeye çalışıyorlar. Nurettin sonunda evlendi. Esma ile Serap mahallede bir pastane açtılar. Alize de artık orada çalışmaya başladı. Esmanın nişanlısı Mesut diziye geldi. Esmanın kuzeni Bilge pastaneye şef olarak geldi. Serap ile aralarında bir şeyler olacağı sahnelerden belli oluyor. Nurettin'in işlettiği otel, Mesut'un oyunu yüzünden şuanlık kapandı. Açarlar mı bir daha bakmak lazım. Mesut kimseye adını söylemeden Nurettin'in ve çevresindekilere kötülük yapma peşinde. Herkese kendini Talat diye tanıtıyor. Diziye Buket geri döndü. Serap,Bİlge,Buket arasında çekişmeler var. Diziden Adil Tatil ve Cengiz ayrılmış görünüyor. Hee bir de Serkan'ın Mucize halası da diziye geldi. O da eşiyle birlikte Hayri dede ve evdekilerin mallarını ele geçirmeye çalışıyor gibi. Ancak henüz eşi dizide görünmedi ama illa ki gelecektir. Ve son olarak da Alize artık Talat'ın Mesut olduğunu biliyor. Son bölümde Mesut ve Esmanın birlikte çekilmiş fotoğrafını gördü.
Hatırlayabildiklerim bu kadar. :)
------

Birilerinin daha izlediğini görmek sevindirdi.
Diziye sadık kalmaya devam ediyorum.
Perşembe Akşamları evde olmadığım için gününde izleyemiyorum ama ertesi gün tamamlıyorum hep.
2 hafta daha yayınlayacağı kesin, 2 oranının altına geçmediği sürece bir süre daha risk durumu oluşmaz. Yeni oyuncular doğru hamleler ile yapıldı. Artık Esma’nın hikayeside ilgi çekici oldu.
Diziyi başladığından beri takip ediyorum. Özellikle ev ahalisinin Hayri Dede ile muhabbetleri çok iyi oluyor. Bu benim kendi görüşüm tâbi ama 29 Ekim için çekilen sahnelerin içinde en doğal ve seyircilerini de o an işin içine katan dizi bana göre Kendi Düşen Ağlamaz dizisiydi. Hee sahne o kadar konuşuldu mu inan bilmiyorum. Ama benim çok hoşuma gitmişti Hayri Dede'nin söylemindeki tavırları. Nede olsa yılların oyuncusu. Başkası olsa aynı hissiyatı vermeyebilirdi. İyi seyirler :)

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Mehmet Can and Dosi
Diziyi başladığından beri takip ediyorum. Özellikle ev ahalisinin Hayri Dede ile muhabbetleri çok iyi oluyor. Bu benim kendi görüşüm tâbi ama 29 Ekim için çekilen sahnelerin içinde en doğal ve seyircilerini de o an işin içine katan dizi bana göre Kendi Düşen Ağlamaz dizisiydi. Hee sahne o kadar konuşuldu mu inan bilmiyorum. Ama benim çok hoşuma gitmişti Hayri Dede'nin söylemindeki tavırları. Nede olsa yılların oyuncusu. Başkası olsa aynı hissiyatı vermeyebilirdi. İyi seyirler :)
yok maalesef konuşulmadı, hatta forumda bile Kızılcık Şerbeti haberi açıldı ve 29 Ekim’i katan ilk dizi yazılı bir konuydu ama sonra ben o sahneyi konuya yazdım ve ve editlendi konu biraz :A
O konuşma gerçekten harikaydı. Onun ses tonu ve anlatımı insanın içine işledi.
------

Bu arada bölümü henüz izlemediğim için mesajını spoi içine aldım ama o esnada ben mi yoksa sen mi bana olan mesajını sildi anlamadım düzeltmeye çalıştım :A bana alıntı yapıldığı bildirimi gelip konuda mesaj yoktu zor buldum :A

Son düzenleme:
  • Beğendim
yok maalesef konuşulmadı, hatta forumda bile Kızılcık Şerbeti haberi açıldı ve 29 Ekim’i katan ilk dizi yazılı bir konuydu ama sonra ben o sahneyi konuya yazdım ve ve editlendi konu biraz :A
O konuşma gerçekten harikaydı. Onun ses tonu ve anlatımı insanın içine işledi.
------

Bu arada bölümü henüz izlemediğim için mesajını spoi içine aldım ama o esnada ben mi yoksa sen mi bana olan mesajını sildi anlamadım düzeltmeye çalıştım :A bana alıntı yapıldığı bildirimi gelip konuda mesaj yoktu zor buldum :A
Avukat neden o kadar kısa kaldı ve Cengiz niye bir anda yok oldu. Ben kızlar grubundan biri ile yaparlar sanmıştım. Üzüldüm açıkçası. Ne oldu acaba bir anda?
Anladım birisinin düzenleme yaptığını ben başaramadım yapmayı ama. Sağ ol yardımın için. Ben bir şey silmedim. ☺️😌

• Beğendim
Avukat neden o kadar kısa kaldı ve Cengiz niye bir anda yok oldu. Ben kızlar grubundan biri ile yaparlar sanmıştım. Üzüldüm açıkçası. Ne oldu acaba bir anda?
Anladım birisinin düzenleme yaptığını ben başaramadım yapmayı ama. Sağ ol yardımın için. Ben bir şey silmedim. ☺️😌
Şu an izliyorum yarısına geldim. Cengiz’in ismi geçiyor ve diziye renk katan biri. Umarım otel olayı çözülünce yine görmeye devam ederiz.
Cengiz sanki evli biriydi? Bir bölümde bahsini etti diye hatırlıyorum.

Spoi alma işlemini bilmiyor musun yoksa yaparken hata mı oldu? Bendede sıkıntı olduda. Demek ki ben yapmaya çalışırken mesajını yanlışlıkla silmişim ana neyseki çözdüm geri getirmeyi :A

Şu an izliyorum yarısına geldim. Cengiz’in ismi geçiyor ve diziye renk katan biri. Umarım otel olayı çözülünce yine görmeye devam ederiz.
Cengiz sanki evli biriydi? Bir bölümde bahsini etti diye hatırlıyorum.

Spoi alma işlemini bilmiyor musun yoksa yaparken hata mı oldu? Bendede sıkıntı olduda. Demek ki ben yapmaya çalışırken mesajını yanlışlıkla silmişim ana neyseki çözdüm geri getirmeyi :A
Bir ara öğrenmiştimde unuttum şimdi nasıl yapıldığını. Denedim yapamadım da. 😅
Valla Cengiz Wikipedia'da 18. bölümde diziden çıkmış olarak görünüyor. Bu bilgiyi bugün öğrendim sonra sabah 21. bölüm jeneriğine baktım. İsmi yazmıyordu. Aynı şekilde Adil Tatil'in de adı çıkarılmış jenerikten.

• Beğendim

Fragmanlar harika. Bu dizinin sevdiğim özelliği olaylar sakız gibi uzatılmıyor.
Mesut’un otel olayında fazla kötü olmasından memnun kalmadım. Bundan sonra daha farklı rekabetleri görürüz umarım.

Fragmanlar harika. Bu dizinin sevdiğim özelliği olaylar sakız gibi uzatılmıyor.
Mesut’un otel olayında fazla kötü olmasından memnun kalmadım. Bundan sonra daha farklı rekabetleri görürüz umarım.
Dizinin devam etme durumuna göre sana bir hikâye düşüncesi söyleyeyim o zaman. Dizinin ömrü uzarsa (şimdilik öyle görünüyor) Alize'nin annesi hikayesini senaryo'ya eklenir gibi geliyor bana. 🙂

• Beğendim
Dizinin devam etme durumuna göre sana bir hikâye düşüncesi söyleyeyim o zaman. Dizinin ömrü uzarsa (şimdilik öyle görünüyor) Alize'nin annesi hikayesini senaryo'ya eklenir gibi geliyor bana. 🙂
Daha öncede belirtmiştim, dizi konuları uzatmaya fazlası ile müsait. Annesi öldü denmişti ordan nasıl dönülür bilinmez ama olur mu olur. Kızını terketti diye ve Alize istenmeyen çocuktum psikolojisine sahip olmasın diye babasının uydurduğu bir yalan olarak senaryoyu yazabilirler. Serkan’ın annesinin gidiş sebebi çok saçmaydı ama unutturdular onu :A

• Harika
Daha öncede belirtmiştim, dizi konuları uzatmaya fazlası ile müsait. Annesi öldü denmişti ordan nasıl dönülür bilinmez ama olur mu olur. Kızını terketti diye ve Alize istenmeyen çocuktum psikolojisine sahip olmasın diye babasının uydurduğu bir yalan olarak senaryoyu yazabilirler. Serkan’ın annesinin gidiş sebebi çok saçmaydı ama unutturdular onu :A
Al sana senaryo 😂

• Harika
Kendi Düşen Ağlamaz, Totalde 27 dizi arasından 23. oldu. Bambaşka Biri, Adım Farah, Bir Derdim Var ve Benim Güzel Ailem gibi yapımları geride bıraktı.
Adım Farah, Bambaşka Biri ve Bir Derdim Var gibi yapımların geride bırakılması dizinin devamı için ümit verici bir gelişme.
------

AB grubunda ise Kendi Düşen Ağlamaz için durumlar daha iyi bir şekilde devam ediyor. 27 yapım içinden bu hafta 22. olmuş. Yirmi birinci Adım Farah ile aynı oranları almış. Arka Sokaklar, Safir, Bir Derdim Var, Ateş Kuşları gibi kış sezonu dizilerini de geçmesi sevindirici. Benim Güzel Ailem'in final tarihi kesinleştiği için iki grup içinde değerlendirmeye alma gereksinimi duymadım. Yükselişin bu hafta da devam etmesi durumunda Dilek Taşı'nı da geçmesi çok muhtemel.

Son düzenleme:
  • Beğendim