Kenan Çoban, ''Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'' Dizisinde!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
thumbnail_1434967069.jpg

Atv'nin yeni sezon için hazırladığı iddialı projesi 'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisine yeni bir oyuncu katıldı.

Yönetmenliğini Onur Tan'ın üstlendiği, başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın bulunduğu 'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinine yeni bir oyuncu katıldı. Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol alan Kenan Çoban, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katıldı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Eylül'de Atv'de!

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,524
Puanı
1,061
Vadiden once unun yoku be kimse seni tanimiyordu Vadi seni figuranliktan basrole cikardi izleyicilerin gozunde bir degerin vardi bumu verdigimiz degerin karsiligi yaziklar olsun İnşaĺlah tutmaz da akliniź basiniza gelir

--Tapatalk--

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Deniz Çakır ve Oktay ile ayni kareye girerek hata etmiş. Oyunculuğu ile ezilecek. Tutmazsa zaten daha kötü. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Kenan Çoban'ın oldum olası Kurtlar Vadisi Pusu'dan ayrılmasına anlam veremedim. Gürkan Uygun'un ayrılmasına "tamam" derim, yetenekli bir oyuncu ve her diziye de gidebilir. Kendi sesiyle de rol yapıyor olması ayrı bir artı.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kenan çoban beyaz karanfilden sonra boşta kaldı ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaza kesinlikle bence düşünülmüyordu racilerden başka kimsede kenan çobanı dizisine almaz oda bunu bildiğinden sattığı abisine yalvarmaya başladı necati şaşmaza ama necati şaşmaz vadiye dönme isteğini kabul etmedi haklı olarak kenan çobanın oda bu seferde racilere yalvarmış anlaşılan çünkü onlar dışında kimse bu herifi dizisinde oynatmaz necati şaşmazdanda kapı kapanınca racilere yalvarıp kendisini aldırmış anlaşılan çünkü necati beyin kenan çobana hayır dediği haberi okuduktan sonra eşkiy dünyaya hüküdmar olamza geçti kenan çoban yanı kesinlikle yalvarma sonucunda kendisini diziye sokturmuş yoksa racilerinde kenanı düşünmediğine eminim :-):-):-)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Bu ne ya KVP'dan kaçan, karşısına rakip olarak geliyor. :F

Beyaz Karanfil dizisinde tutturamadı, bence bu dizide tutmayacak. Ben Oktay ve Deniz hatrına tutsun isterim ama. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
çok yetenekli müthiş bir oyuncu kendisi vadiye tekrar dönmesini de çok isterdim ama bu olayla bi daha vadiye geri dönmesi imkansız üzüldüm

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,302
Puanı
1,061
vadide sıfır oyunculukla oynuyordu diğerleri gibi doğru düzgün dizilere geçince tutunması zor:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,302
Puanı
1,061
Bu tarz diziler için iyi bir isim. :)

Vadiden once unun yoku be kimse seni tanimiyordu Vadi seni figuranliktan basrole cikardi izleyicilerin gozunde bir degerin vardi bumu verdigimiz degerin karsiligi yaziklar olsun İnşaĺlah tutmaz da akliniź basiniza gelir

--Tapatalk--

Deniz Çakır ve Oktay ile ayni kareye girerek hata etmiş. Oyunculuğu ile ezilecek. Tutmazsa zaten daha kötü. :D

Kenan Çoban'ın oldum olası Kurtlar Vadisi Pusu'dan ayrılmasına anlam veremedim. Gürkan Uygun'un ayrılmasına "tamam" derim, yetenekli bir oyuncu ve her diziye de gidebilir. Kendi sesiyle de rol yapıyor olması ayrı bir artı.

Dizi için iyi transfer olmuş. :D

kenan çoban beyaz karanfilden sonra boşta kaldı ve eşkiya dünyaya hükümdar olmaza kesinlikle bence düşünülmüyordu racilerden başka kimsede kenan çobanı dizisine almaz oda bunu bildiğinden sattığı abisine yalvarmaya başladı necati şaşmaza ama necati şaşmaz vadiye dönme isteğini kabul etmedi haklı olarak kenan çobanın oda bu seferde racilere yalvarmış anlaşılan çünkü onlar dışında kimse bu herifi dizisinde oynatmaz necati şaşmazdanda kapı kapanınca racilere yalvarıp kendisini aldırmış anlaşılan çünkü necati beyin kenan çobana hayır dediği haberi okuduktan sonra eşkiy dünyaya hüküdmar olamza geçti kenan çoban yanı kesinlikle yalvarma sonucunda kendisini diziye sokturmuş yoksa racilerinde kenanı düşünmediğine eminim :-):-):-)

gürkan uygunda gelirse tamamdır

Bu ne ya KVP'dan kaçan, karşısına rakip olarak geliyor. :F

Beyaz Karanfil dizisinde tutturamadı, bence bu dizide tutmayacak. Ben Oktay ve Deniz hatrına tutsun isterim ama. :)

vadide sıfır oyunculukla oynuyordu diğerleri gibi doğru düzgün dizilere geçince tutunması zor:)
oktay kaynarca iyi yere düşmüş :A
11220123_947590161974910_8276797107186763465_n.jpg