Kemal Kılıçdaroğlu Fatih Portakal'a Konuk Oluyor!

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
Yok ya sen bunları git küçücük çocuğa anlat o bile inanmaz

Ahahahahha. :D Bu Osmanbey'den canlı bi fotoğraf be neyini inandırmaya çalışayım inanmıyorsan da git canlı canlı yaşa orayı ne diyim cevap bulamayınca kaçmayı çok iyi biliyorsunuz.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Kemal'cim Chp'nin maruz kaldığı en kötü şey sensin. :)

Baykal'ın ayağını nasıl kaydırdığı ve demediğini bırakmadığın cemaatle nasıl enseye tokat kanka olduğunu anlatırsın artık. :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
hiç birine cevap veremrmissin KK da beter çıktın. daha ilk soruda
caktin))) bu soruyu portakal soruyor söze Akplirde yaptı öğretmenim diyerek cevap veremez. Hadi akp camdan aşağı ati kendini CHP de mi aşağı atacak kendini))) kısacası iki yanlış bir doğru etmez..

2. kendi ses kadınlarını yayınlayan Savcılara 3 yıl önce cemkiriyordu =)) demek o içerikler sakincaliymis)))

3.yahuu kaynağında 2 TL bari 2 TL yapacam de kar etmemiş olur en azından))) uzan 1 TL yapacam dediğinde Petrol 30lardi şimdi 100dolar. dolar1.5dan 2.2liraya çıkmış. cem uzan bile daha insaflı atmış))))

4.yaslilara beleş otobüs ilk ankarada geldi. bundan 20 yil önce. 600 lira verecektiniz ne oldu)))
5.baykalin üstüne atladı neye arastircak daha)))
6.montaj montaj)))

7.paralel yapı saçma evet Başbakanın bakanlarla görüşmelerini Uzaylılar mi dinlemiş ==)

Sen programa fena kaptırmış ben sana da cevap olsun diye yazmıştım ama yok olmayacak böyle. :)

1-) Demek ki akp'nin yanlış yaptığını sende anlamışsın ki akp yanlış yapınca chp'de mi aynısını yapacak gibi bi cümle kuruyorsun.

2-) Bunca zamandır AKP yok şu belgeleri bugün yayınlayacağız yok cuma günü siz söylemezseniz biz yayınlayacağız dedi dedi fos çıktı hepsi. ;)

3-) Mazot benzinden daha ucuz bunu biliyorsundur. Benzin 2 tl ise mazot daha ucuzdur 1.5 yapabilir. Olmadı 2.5 yapar normal insanlara çiftçiye de 1.5 yapar zor bi şey değil.

4-) Yaşlılara beleş otobüs ilk İzmir'e geldi demedim ilk süt olayı İzmir'de oldu dedim. Hala 600 diyorsun ben yapılan yardımları verilen paraları diyorum sana.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Ahahahahha. :D Bu Osmanbey'den canlı bi fotoğraf be neyini inandırmaya çalışayım inanmıyorsan da git canlı canlı yaşa orayı ne diyim cevap bulamayınca kaçmayı çok iyi biliyorsunuz.
Hadi ya benim kaçıp kaçmadığımı sen mi bana öğretiyon ? Bunun milyonlarca kat daha kötüsü var keşke adamların polisi aşağı attığı fotoğrafı bulabilsem

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
Hadi ya benim kaçıp kaçmadığımı sen mi bana öğretiyon ? Bunun milyonlarca kat daha kötüsü var keşke adamların polisi aşağı attığı fotoğrafı bulabilsem

Ya bak ben provakatörler yok demiyorum var onları desteklemiyorum zaten ama benim resimi gösterdiğim insanlar halkımız toplanıp Berkin Elvan'ı anıp slogan atıp dağılan cinsten bunlara şiddet niye gösteriyorlar ben onu diyorum...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o saate kim izleyecek o proglamı öğrencilerin yatma saatidir genelde 12:00 12:30 arası
eee evin erkekleride işe gitmek için 12:30 13:00 arası gibi yatarlar
ev hanımlarının zaten ilgisini çekmez hemde o saatte
bende uyuyor olucağım için bakamam sanırım :kiki::kiki:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sen programa fena kaptırmış ben sana da cevap olsun diye yazmıştım ama yok olmayacak böyle. :)

1-) Demek ki akp'nin yanlış yaptığını sende anlamışsın ki akp yanlış yapınca chp'de mi aynısını yapacak gibi bi cümle kuruyorsun.

2-) Bunca zamandır AKP yok şu belgeleri bugün yayınlayacağız yok cuma günü siz söylemezseniz biz yayınlayacağız dedi dedi fos çıktı hepsi. ;)

3-) Mazot benzinden daha ucuz bunu biliyorsundur. Benzin 2 tl ise mazot daha ucuzdur 1.5 yapabilir. Olmadı 2.5 yapar normal insanlara çiftçiye de 1.5 yapar zor bi şey değil.

4-) Yaşlılara beleş otobüs ilk İzmir'e geldi demedim ilk süt olayı İzmir'de oldu dedim. Hala 600 diyorsun ben yapılan yardımları verilen paraları diyorum sana.
ben portakal soramaz dedim sen sorar dedin ben bile cevaplarim dedin. yani KK adına cevap veriyorsun ona göre bir söylem geliştir çünkü ben Akp li olmadığımı oy vermedigimi bin kez bu forumda yazdım o yüzden üstüme alinmadim cevabı))

KK daha çiftçiye destekleme priminde mazotu ucuz kullanıldığını bilmiyor sen de bilmiyorsun ee KK nın peeinden gidersen bu kadar olur =)) al oku KK gibi bilginiz kalma)) hemde paralel medyadan akp medyasında eklersem inanmasin diye)))

http://www.zaman.com.tr/gundem_cift...cin-son-basvuru-tarihi-31-aralik_2189693.html

ben KK nin 600 lira vereceğini söz verdiğini söylüyorum ben istanbulluyum kapıma gelip anlattılar ben de he he deyip yolladım CHP'lileri)) sen sütten bileten bahsediyor 600liranin yerini tutar mı sen bana 600 lira ver ben sana her gün süt getireyim)))

Akp hangi belgeleri dedi. Adamlar belge siyaseti yapmıyor ki ellerinde belge olsa savcıya verir. belge siyasetini KK yapıyor o kadar belge açıkladı kim mahkum oldu))) bu belge siyasetini anca CHP'liler kanar. elinde gerçek belge olan savcıya götürür biz ne belgeler gördük)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Şimdi buradaki millet ne yaptı ? Toplanıp Berkin Elvan'ı anıyorlar sadece slogan atıyor. Ne bi çevreye zarar ne başka bi şey (BURADAKİLER İÇİN konuşuyorum) sen şimdi bunlara 4 tane toma ile biber gazıyla saldırırsan iş çığrından çıkıyor işte...Bıraksan akşamında dağılacak bu millet ama böyle yaparak kışkırtıyorlar işte...

1888889_606527319425723_1295178309_o.jpg
Yazık ya adamlar kendi ölümlerini bile siyasete alet ediyorlar kimsenin berk é üzüldüğüm yok. şu ana kadar mesaj yazmadım adam olan ölünün ardından yas tutar gösteri yapmaz

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
Yazık ya adamlar kendi ölümlerini bile siyasete alet ediyorlar kimsenin berk é üzüldüğüm yok. şu ana kadar mesaj yazmadım adam olan ölünün ardından yas tutar gösteri yapmaz

Tayyip'te ondan Berkin'in cenazesinin defnedildiği zamanda konfetili kutlama yapıyordu değil mi ?

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,296
Puanı
1,060
Kılıçdaroğlu'nda da baya yürek varmış. Yürek yiyip çıkacak sanırım programa.

Ayrıca Portakal, başbakanı ağırlamak isterim demişti, Kılıçdaroğlu'nu değil. Kendini başbakan sandı galiba.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
Kılıçdaroğlu'nda da baya yürek varmış. Yürek yiyip çıkacak sanırım programa.

Ayrıca Portakal, başbakanı ağırlamak isterim demişti, Kılıçdaroğlu'nu değil. Kendini başbakan sandı galiba.

Başbakan çıkamaz çıkmaya yüreği yetmez senin dediğin cinsten söylersek. :) O da muhalefetin genel başkanını çıkartmış kendileri teklif götürüyorlar ben çıkayım diye isteyenleri değil.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Nerede bu adalet! Kaç gündür bu programı bekliyoruz pat yayın yasağı!