'Kefaret'in Yayın Tarihi Belli Oldu! | FOX

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Savaşçı'nın oranları daha yeni iyice bunadın. :A Sezonlarca süren Arka Sıradakiler ve O Hayat Benim de var. :A
Hepsi Total'de 1. olup AB'de yeri süpürengillerden. :A Yıl sonunda bu dizi biter ve Ocak'ta tıpış tıpış Savaşçı'yı başlatırlar aha da buraya yazıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yangından mal kaçırdığı için formalite icabı da olsa Öğretmen'in bitmesi bile beklenmemiş yazık. :)

Ama sevdim tarihi çünkü geçen sene büyük umutlarla başlayan ve onun uğruna Bir Aile Hikayesi'ne apar topar final yaptırılan Ferhat ile Şirin aynı günde başlayıp 6. bölümde yayından kaldırılmıştı. :A Ondan önce yine aynı tarihte başlayan (23 Kasım 2018) de Şahin Tepesi patlamıştı yani bu dönemde bir uğursuzluk var o yüzden bu sene de piyango buna vuracak gibi. İzleyiciyi cezbedebilecek bir tarafı görünmüyor ve Öğretmen + Savaşçı izleyicilerinin ahını alarak başlayacağı için işi zor. 6 hafta sonra yani 27 Aralık'ta son kez izleriz. :Z
Yazık kafana kurduğun şeylere bak. :eek: Yememiş içmemiş bunları araştırmış. :A

O zaman ben de şunu söyleyelim Ay Yapım’ın 26 Ağustos’ta yayına başlayan dizisi Bana Sevmeyi Anlat 22.bölümde final yapmıştı. :A Menajerimi Ara da 25 Ağustos’ta başlamıştı hımm o zaman final yakındır mı diyelim. :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Yazık kafana kurduğun şeylere bak. :eek: Yememiş içmemiş bunları araştırmış. :A

O zaman ben de şunu söyleyelim Ay Yapım’ın 26 Ağustos’ta yayına başlayan dizisi Bana Sevmeyi Anlat 22.bölümde final yapmıştı. :A Menajerimi Ara da 25 Ağustos’ta başlamıştı hımm o zaman final yakındır mı diyelim. :F
Araştırmadım hepsi aklımdaydı. :A Valla 22 yine iyi olur ben 6. bölümde bitenler için konuşuyorum ve bu dizinin izleyiciyi cezbedecek bir tarafı yok Öğretmen'in reytinglerinin üstüne fazla koyamaz. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: STAR and Özgür

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Bana hitap eden bir dizi olmasa da bu dizinin tutmama ihtimalini çok düşük bence. Çok rahat 6-7 reyting alır. Her ne kadar farklı kitleye hitap ediyormuş gibi gözükse de en çok menajerimi ara etkilenir diye düşünüyorum, şimdiden yeniden reyting stressine girecek fanlarına geçmiş olsun. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bence iyi aile babası gelir o güne ama belli de olmaz pazar da olabilir iyi aile babası.
İyi Aile Babası cumartesi konacak gibi ama tutmayacak boş gibi duruyor ama 2 komedi dizisi var çok saçma olacak. Üstelik Kuzey Yıldızı süreç film

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
İyi Aile Babası cumartesi konacak gibi ama tutmayacak boş gibi duruyor ama 2 komedi dizisi var çok saçma olacak. Üstelik Kuzey Yıldızı süreç film
Bence tutar iyi aile babası kadro iyi. zamanında 8. Gün ile çukur da aynı gün yayınlandı ondan belli olmaz.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bence tutar iyi aile babası kadro iyi. zamanında 8. Gün ile çukur da aynı gün yayınlandı ondan belli olmaz.
Hiç sanmıyorum bu tarz diziler zaten çok izlenmiyor bir de benzer diziler varsa tutmaz diyelim tuttu Kuzey Yıldızını mutlaka etkiler. İkisinin yapımı da Süreç film

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Hiç sanmıyorum bu tarz diziler zaten çok izlenmiyor bir de benzer diziler varsa tutmaz diyelim tuttu Kuzey Yıldızını mutlaka etkiler. İkisinin yapımı da Süreç film
Etkilesin ne olacak kemik kitlesi ile devam eder yani. Anladım 2 si de aynı yapım ama olabilir karşı karşıya koyabilirler 8. Gün örneği gibi bence tutar kuzey yıldızının geçen sezonki izleyicisini alır.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Sonunda bir kanal pazar günündeki boşluğu gördü. Pazarları bir dram dizisi eksikti sanırım o açığı kapatacaklar.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Menajerimi Ara etkilenecektir kesinlikle, yüksek ihtimalle dizi tutucak ama umarım klişe dram dizisi değildir. Mert Fırat'a güveniyorum. :D

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy