'Kefaret' Final Yapıyor! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EmcTvOqW4AArqv_.jpeg

25 Film imzalı 'Kefaret' ekran macerasını sonlandırıyor.

Yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan'ın oturduğu, senaryosunu Mahinur Ergun'un kaleme aldığı, Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaştığı dizi final yapmaya hazırlanıyor.

Bu hafta 34. bölümü yayınlanacak olan dizi 29 Temmuz Perşembe günü ekrana gelecek olan 35. bölümünde final yapıyor.

'Kefaret' yeni bölümleriyle perşembe 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
22 Kasım'da başladı 22 Temmuz'da bitiyor cuk oturmuş. :A Bir sezon boyunca kanalı iyi idare etti 35 bölüm gayet güzel bir sayı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fazla bile, çok uzun sürdü ve bitmesi gerekiyordu. Tabi 1 reytinge düşmeden pazarda bitirseler olurdu ama...
Tutmayacak bir program için gününü değiştirdiler, sonrada süründürdüler. Tadında ve ilk denildiği gibi 28'de bitse ne güzel olurdu.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nurgül Yeşilçay'ın ilk defa izlediğim dizisi Kefaret oldu. Övüldüğü, sevildiği kadar varmış kesinlikle. Gelecek sezon ekranda olur mu, olmaz mı bilmiyorum ama tek sezonluk işlerde yer aldı hep. Umarım güzel bir tercihte bulunur yeni işinde.

Mert Fırat, Yurdaer Okur ve Mine Kılıç da çok iyi iş çıkaran isimlerdi.

Diziye gelecek olursak ilk bölümleri çok iyiydi, sonrasında kaybolan kız bulundu ve saçmaladı. Şimdi ise daha bir farklı dizi olmuş durumda. O yüzden geç ama doğru bir karar vermişler.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel bir iş oldu bence, 35 bölüm de gayet iyi bir sayı diyebilirim. Tüm ekibin emeklerine sağlık, yolları açık olsun...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Ha, izleme zaten ya. Yapılan yorumların çoğu dizinin başka bir şeye dönüştüğünü söylüyordu. İlk başlarda çok iyiydi ama.

Aynen değişmiş bayağa mesela yayınlandığında açmştım Zeynep neydi karakterin adı kocasının onun aldattığı karakter varya onunla okul açmıştı ilginç gelmişti bana

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy