NOW Kefaret - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
EmcTvOqW4AArqv_.jpeg
FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Kefaret bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını 25 Film'in, yönetmenliğini Mesude Erarslan'ın, senaristliğini Mahinur Ergun'un üstlendiği; başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli ve Tolga Güleç gibi isimlerin paylaştığı dizi, ünlü yazar Zülfü Livaneli'nin kaleme aldığı gerçek bir hikayeden uyarlanıyor.

Merakla beklenen 'Kefaret' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de FOX'ta!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk TV dizisi konun hayırlı olsun, bol reytingli olsun diliyorum çok sevindim. :Z

Yine gerilim dolu anlar yaşandı, maksat katılmak ve o heyecanı yaşamaktı... :A
Açmaycaktım biliyorsun ama sana konuyu hazır edince bari yine deniyeyim dedim :A
Beklediğim başka bir dizi var. Onu alırsam iyidir ama hep devam edeceğim :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dizi ile alaklı pek bir fikrim yok, fragmanlarıda izlemedim ama gerçek bir hikaye oluşu ve Zülfü Livaneli detayından dolayı boş bir dizi olduğunu sanmıyorum. Günüde iyi. Umarım kendine yeterli oranları alır. Oyuncu kadrosuda beğendiğim oyunculardan oluşuyor.
İzlemeyeceğim ama bol şans dilerim.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu dizide iki dizinin ahı var ama bence tutacak romandan uyarlama diziler hep tutuyor

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gözün aydın canım. :Z Dizinin tutacağını sanmıyorum (zaten tutmasın) ama senin için güzel başlangıç. :A
Tutacak dizileri bırakmadınız ki kapayım :A
Ne yapalım, artık ne gelirse bahtıma dedim ve nasip bu diziye oldu ama tutsun :bhr:
Bundan sonra hepsine online olduğum sürece niyetlenirim :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tutacak dizileri bırakmadınız ki kapayım :A
Ne yapalım, artık ne gelirse bahtıma dedim ve nasip bu diziye oldu ama tutsun :bhr:
Bundan sonra hepsine online olduğum sürece niyetlenirim :A
Tutmasın çünkü Öğretmen'in ahı var. :T: Zaten yeni yılda elli dizi daha başlayacak bu tutmazsa başkalarında tutturursun. :A

• Güldürdün

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Tebrik ederim @Dosi İlk dizi konunmuş...
(Tutacağını zannetmiyorum bu arada ama yine de yasak var diye herkes evde o biraz etkileyebilir)

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tebrik ederim @Dosi İlk dizi konunmuş...
(Tutacağını zannetmiyorum bu arada ama yine de yasak var diye herkes evde o biraz etkileyebilir)
Evet, daha önce çok gönülden istediklerim oldu ama telefonumun saniyesi ileri olduğundan hiç nasip olmadı ve 2 dizi zamanı aşırı üzüldüğüm zamanlar olmuştu ama ondan sonra artık kaçırdıklarıma üzülmedim. Merakla beklediğim ve şunu izlerim dediğim projeler yok ama şansımı denemeye devam ederim :D
Tutmasın çünkü Öğretmen'in ahı var. :T: Zaten yeni yılda elli dizi daha başlayacak bu tutmazsa başkalarında tutturursun. :A
Öğretmen'in ahı bu dizi değil, Sen Çal Kapımı dizisinde. Bundan uzak tut elemini :A

• Beğendim
Reactions: STAR

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,835
Puanı
1,060
Menajerimi Ara var onu izlerim. Ya konusu iyidir kesin, yukarda yazdım, gerçek bir hikaye oluşuda ilgi çekici ama ben fazla dizi izlemek istemiyorum ama yorumları merak ediyorum. Gece bakarım twitter'a

a doğru sen onu izliyordun üff bende geri kaldım inşAllah masumları tamamlayınca onun yada ramoyu tamamlıcam :D

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hayırlı olsun canım. :bhr: Uğur getirirsin inşallah. :A
Keşke ilk konum izleyeceğim bir yapım olsaydı ama seçici olursam hiç nasip olmaz diye düşündüm :A
Artık keyfine şansımı denerim. Belki zinciri kırmışımdır. Bu ara şunu izlerim dediğim dizi olmadığı için kaçırdıklarıma üzülmüyorum. Dün gibi :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Keşke ilk konum izleyeceğim bir yapım olsaydı ama seçici olursam hiç nasip olmaz diye düşündüm :A
Artık keyfine şansımı denerim. Belki zinciri kırmışımdır. Bu ara şunu izlerim dediğim dizi olmadığı için kaçırdıklarıma üzülmüyorum. Dün gibi :A
Konuyu açmanın şerefine izlersin belki. :A Ben çok yoğunum diye uğramıyorum kaç gündür, ben de açmak için şansımı denerdim ama kesin açamazdım yine. :A

Dün iyi ki kaçırmışsın o dizi uzun soluklu olmayacak gibi. :A

• Güldürdün