TVen Kazanmak İçin 25 Saniye 7. Bölüm

Onu da sen açarsın. :bağır: Ben tanıtımı açtım baktım yanda kimse açmamış Twitter'a bir girdim FF sayfası paylaşmış konunu o an bakakaldım. Şok oldum hayat o an benim için durdu. :F

Haftada 15 Bin'e teklif getiricem sana. :D Şaka bir yana gelecek yaz devam edecek o zaman mutlaka özelden atıcam. :)
Gelecek yaza kim öle kim kala :F
Tamam beklerim :D

Onu da sen açarsın. :bağır: Ben tanıtımı açtım baktım yanda kimse açmamış Twitter'a bir girdim FF sayfası paylaşmış konunu o an bakakaldım. Şok oldum hayat o an benim için durdu. :F

Haftada 15 Bin'e teklif getiricem sana. :D Şaka bir yana gelecek yaz devam edecek o zaman mutlaka özelden atıcam. :)
Yok onu sana bırakırım. :F Valla ben de dedim ki konum kesin kilitlenir. Atacan çoktan açmıştır. :X Hiç bakmadan açtım. :X

Eylül'ün ilk haftası 2. sezon finalimiz olacak gelecek Mayıs'ın sonu ya da Haziran'ın ortasında 3. sezon başlar. :Z Yazdan yaza/yazdan bahara işte. :F

Tamam tamam. :( Ama benim dilim durmaz bunun üstüne sana gönderme yaparım yine. :F
Keşke Çiçek'i de sen açsaydın da ben sana böyle davransaydım. :F

Güzel Bölüm Olmuş.Tüm yarışmacıları tebrik ederim. :) Bant reklamı iyiydi :X
@dizi kolik Tebrikler :X:X Bal reklamları da çook iyi olmuş:F:F @mrt-06 galiba reklam sıkıntısı çekiyorsun :F
Hazırlarken TV açıktı zap yaparken Flash TV'yi geçtim o an aklıma geldi. :F

Çorap da hediye 5 DK içinde arayanlara. :Z

Başka bir programın varmı peki :D
Bir de "Kelime Oyunu"nu yapıyordum ama yayından kaldırdım. Aslında iyi gidiyordu bayağı ama pek ısınamadım o yarışmaya. :D
Keşke Çiçek'i de sen açsaydın da ben sana böyle davransaydım. :F
Sen varken ben açar mıyım hiç? Aklımın ucundan geçmedi. :bhr:

Bir de "Kelime Oyunu"nu yapıyordum ama yayından kaldırdım. Aslında iyi gidiyordu bayağı ama pek ısınamadım o yarışmaya. :D

Ne zaman geçer sinirin? :A Yine laf mı soktun sen? (b)

:X :X Arıyorum. :X Kışa tedarük görelim Çorapta hediyye alalım. :F

Hayırlısı diyelim :D

Tebrikler @dizi kolik ve katılan diğer arkadaşlar. :)

Sorular basitmiş. Sadece o gün sorusu ve Atatürk'ün nüfusa kayıtlı olduüu soruyu bilemedim. :D Ama aslında günlü soru sallanarak tutturulabilirdi. :/

Ellerine sağlık.:D @mrt-06

öncekı yarısmanın finalisti olarak @ozgur2113 ve @yatutarsa yı destekliyor ve finalde görmek istiyorum gerçi zoaman birini seçmem lazım olucak ama birini satıcam artık napalım:kiki::kiki:

Güzel olmuş.Eline sağlık @mrt-06 :X Bal'la ilgili reklam bantı güldürdü. :D

Tüm yarışmacıları da tebrik ederim. :)

Ne zaman geçer sinirin? :A Yine laf mı soktun sen? (b)
Çok zor 3 yıldır bu anı bekliyordum. :T: Evet. :F

Eline sağlık @mrt-06 yine güzel bir bölüm olmuş sorular yine güzel ve kaliteli olmuş :)

Tebrikler @dizi kolik :)
Teşekkürler. :) 2 soru KMİO'dan buldun mu? :A

:X :X Arıyorum. :X Kışa tedarük görelim Çorapta hediyye alalım. :F
Geldi mi? :F

Aynen öyle. :X Yanlışlar hep jokerler yüzünden oldu. Hiç şansım yok zaaten hayatta o konuda. :F
Cidden nende ona guldum yarışmayı hazırlarken sen resmen yanlış yapmak
için joker kullanmışsın. :F

Tebrikler @dizi kolik ve katılan diğer arkadaşlar. :)

Sorular basitmiş. Sadece o gün sorusu ve Atatürk'ün nüfusa kayıtlı olduüu soruyu bilemedim. :D Ama aslında günlü soru sallanarak tutturulabilirdi. :/

Ellerine sağlık.:D @mrt-06
Teşekkürler. :D Basitti derken, seninkilerden daha mı basitti? :A

Güzel olmuş.Eline sağlık @mrt-06 :X Bal'la ilgili reklam bantı güldürdü. :D

Tüm yarışmacıları da tebrik ederim. :)
Teşekkürler Ahmet. :X