Kayseri’de Gol Sesi Çıkmadı! | Kayserispor 0-0 Trabzonspor

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
5c014776c03c0e07587bf54b.jpg

Spor Toto Süper Lig 2020-2021 sezonu 12.hafta mücadelesinde Kayserispor kendi evinde ağırladığı Trabzonspor ile 0-0 berabere kaldı.

Trabzonspor'u konuk eden sarı kırmızlı ekipte Ömer Uzun, Silviu Lung, Karahan Yasir Subaşı, Gustavo Campanharo ve Wilfried Kanga gbi önemli isimler sakatlıktan dolayı kadroda yer alamadılar.

mac.jpg

Trabzonspor ise geçen haftaki Sivasspor beraberliğinin ardından bir kez daha berabere kalarak 12.haftayı 14 puanla tamamlamış oldu.

Bordo Mavili ekipte 4.maçına çıkan deneyimli teknik direktör Abdullah Avcı, böylece takımıyla Erzurumspor ve Ankaragücü’ne karşı 1-0 galip gelip Sivasspor ile 1-1 ve Kayserispor ile 0-0 berabere kalarak bu dört maçtan yalnızca 3 golü Trabzonspor hanesine yazdırmış oldu.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Umarım tahmin ettiğim skor olur ama şuan başka bir skor hissediyorum. Acaba ilk kez değiştirsem mi bilemedim :A
Sınavda önce doğru yapıp da sonra silip başka şıkkı işaretlediğim fakat sınav sonrasında o sildiğim şıkkın asıl doğru cevap olduğunu öğrendiğim anlardaki o pişmanlığı yaşama ihtimali riskine varım diyorsan değiştir gitsin. :A

Tabi tam tersi, son anda doğruyu işaretlemenin verdiği mutluluk da vardır fakat hatırlarda daima doğruyu silip yanlışı işaretlemenin verdiği pişmanlıklar kalır. Risk budur ve karar senin. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Kayseri'de İsmail Çipe'de pozitif çıktı diyorlar. Tam bir tane atıp yatmalık maç.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sınavda önce doğru yapıp da sonra silip başka şıkkı işaretlediğim fakat sınav sonrasında o sildiğim şıkkın asıl doğru cevap olduğunu öğrendiğim anlardaki o pişmanlığı yaşama ihtimali riskine varım diyorsan değiştir gitsin. :A

Tabi tam tersi, son anda doğruyu işaretlemenin verdiği mutluluk da vardır fakat hatırlarda daima doğruyu silip yanlışı işaretlemenin verdiği pişmanlıklar kalır. Risk budur ve karar senin. :A
Geçen haftalarda GS maçı konusu açılırken çok hissettiğim bir skor vardı, sonra doğru çıktı :(
Bu hafta zaten kötü gidiyorum. Gidip değiştireceğim 1 kereye mahsus. Bakalım ne olacak :A Kayserispor baya eksik varmış. Ona göre ayarlayayım birşeyler :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Bilal’e, Afobe’ye, Parmak’a sövmek kolay. Yüreği yiyen bizi bunlara muhtaç edene söver.

Tarihin en rezil yönetimi devre arasında yapacakları menajer transferleriyle Trabzonspor'un ırzına geçip mayıs haziran gibi de bırakıp gidecekler.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
0-1 olursa 2 puan kaparım :A
Fakat puan tablosuna daha stratejik bakmak gerekiyor bazen 0 puan kapmak 2 puan kapmaktan daha iyi olabiliyor. :A

Sen 2 puan kaparsan seninle birlikte aynı sıralardaki 4 kişi daha 2 puan kapacak, yani yerinde değişme olmayacak fakat liderle aranda 1 puan daha mesafe açılmış olacak çünkü o 3 puan kapmış olacak :A

Screenshot 2020-12-12 172429.jpg

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Fakat puan tablosuna daha stratejik bakmak gerekiyor bazen 0 puan kapmak 2 puan kapmaktan daha iyi olabiliyor. :A

Sen 2 puan kaparsan seninle birlikte aynı sıralardaki 4 kişi daha 2 puan kapacak, yani yerinde değişme olmayacak fakat liderle aranda 1 puan daha mesafe açılmış olacak çünkü o 3 puan kapmış olacak :A

Çok kötü gidiyorum ya. 7 puan hayal olacak :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski