Kaynana Gelin Seda'ya Gelin'e Yine Ceza!

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ben cezayı haklı buluyorum. Birkaç kere denk gelmiştim programa. Bence yarışmadan sonra yuvası dağılan bile olmuştur.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Soru soruluyor örneğin 'Yangın olsa damat ilk önce annesini mi, eşini mi kurtarır', 'Damat kaçırıldı bir kişiyi arama hakkı var ilk kimi arar', 'Hangi taraf daha titiz' gibi. :F Oyun etapları da var onlarda kavga çıkmıyor. :F
Oyun oynarlarken mi kavga ediyorlar? Bi kere izlemiştim. Sadece soru bölümünü. "Kayınvalideniz sizin evinizde otursa kira parası alırmısınız" neyde öyle bişeydi işte:X Kavgada etmemişlerdi:X

Valla izletmiyor yaa :X Eskisi gibi yarişma programlarindaki yarişmacılari çağirsa belki izlenir ama şu vaziyette izlemem:T:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Oyun oynarlarken mi kavga ediyorlar? Bi kere izlemiştim. Sadece soru bölümünü. "Kayınvalideniz sizin evinizde otursa kira parası alırmısınız" neyde öyle bişeydi işte:X Kavgada etmemişlerdi:X

Yok oyunlar BBEB'deki gibi beceriye yönelik kavgaya vakit kalmıyor. :D Her gün kavga çıkmıyor zaten. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Valla izletmiyor yaa :X Eskisi gibi yarişma programlarindaki yarişmacılari çağirsa belki izlenir ama şu vaziyette izlemem:T:
Bence gayet iyi. Birkaç deneme yap, bağımlısı olursun. :X

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Dedim bu programa daha çok ceza verilir diye. :):)

Düşük reyting, cezalara ödenen tonla para, seda sayana ödenen tonla para... Paralar uçup gidiyor. :F

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bugün programda RTÜK'e rica etti Seda Sayan, bu aralar hassas galiba RTÜK, burada gerçek aileler yarışıyor dikkate alınız gibi bir şeyler dedi. :D