"Kayıp" Dizisinin Ön Gösterimi Bu Akşam Kanal D'de!

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu dizi tutacaktır tutmasına ama rakip fazla olunca hangi dizi hangi diziden reyting çalacak bunu kestiremiyorum. Ön tanıtımı izledim gayet etkileyici ve güzeldi ancak bana Deniz bunu izlemelisin hissi vermedi. Yani izlesem bile denk gelirsem izlerim. Medcezir'e de bakıp öyle karar vereceğim neyi izleyeceğime.

Medcezir ergen dizisi olur gibime geliyor Kayıp ilk kez beni böyle heyecanlandırdı kesinlikle Kayıp'ı izle bence. :)
Nasıl böyle bir karara vardın ?

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
225
Puanı
164
Dizi cuma pt 1 de kesin kalır reytingi kanal d yi memnun edecektir. Çok etkileyici bir ön gösterimdi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yapılan tanıtım fragmanıyla ön gösterimde gösterilen dizi tamamen çok farklı. Ön tanıtımda hoşuma gitti ama tanıtımlar çoook vasat altından kalan tanıtım:( Eğer sıkmazsa netten izleyeceğim sanki:confused:

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Sanırım diziyi med cezir'in reklam aralarında izleyeceğim. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ön tanıtım tahminim ettiğim gibi olduğu için pek heyecanlanmadım ama çok güzeldi.:d:

Cuma Medcezir sonra bunun tekrarını izleyeceğim yada tam tersi bir durum olur.:d:Medcezir çok reklam verecektir o nedenle ilk bunu izlerim.:)Sonra Medcezir tekrar.:d:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Başlarda Medcezir'i izlemeyi düşünüyordum ama ön tanıtım ve fragmanlardan sonra Kayıp'ta karar kıldım. Çok güzel bir dizi olacak. :) Medcezir'in ise ilk bölümüne şans vermeyi düşünüyorum netten.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
işte bu malesef bu

kanal d resmen sitesinde şişiriyo izlenme sayılarını açık ve net
aynen arada ki fark tam da orası.

dün Allahtan yetiştim eve. ve izledim bayıldım!! ya bu zeynep günay tan nasıl bi insandır ya. resmen hayran bıraktırıyor bir kez daha. müzüklerde çok hoşuma gitti. :) hele ön tanıtımın bitişiyle anında yeni tanıtımın dönmesi ve tanıtımın sonunda kanal d nin o süper montajı harikaydı. zaten anlıkta 6 almış:) umarım çok çok iyi gider reytinglerde.

bakıyorum da herkes beğenmiş :) iyi iyi:)

Müthişti ön gösterim, çok beğendim. Zeynep Günay Tan iyiki varsın :)
aynen furkan iyi ki var. bence piyasanın en iyi yönetmeni zaten dün kayıp oyuncularından bir kaçının röportajını okudum ; hepsi zeynep günay tan ile zaten çalışmak istiyodum, zeynep günay tan çok etkiliydi dizi seçiminde, zeynep günay tan piyasanın en iyisi, bu da etkili oldu , tarzı cümleler hep okudum. gerçekten en iyisi şuan bana kalırsa dizi sektöründe. :)

Son düzenleme:

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
aynen arada ki fark tam da orası.

dün Allahtan yetiştim eve. ve izledim bayıldım!! ya bu zeynep günay tan nasıl bi insandır ya. resmen hayran bıraktırıyor bir kez daha. müzüklerde çok hoşuma gitti. :) hele ön tanıtımın bitişiyle anında yeni tanıtımın dönmesi ve tanıtımın sonunda kanal d nin o süper montajı harikaydı. zaten anlıkta 6 almış:) umarım çok çok iyi gider reytinglerde.

bakıyorum da herkes beğenmiş :) iyi iyi:)

aynen furkan iyi ki var. bence piyasanın en iyi yönetmeni zaten dün kayıp oyuncularından bir kaçının röportajını okudum ; hepsi zeynep günay tan ile zaten çalışmak istiyodum, zeynep günay tan çok etkiliydi dizi seçiminde, zeynep günay tan piyasanın en iyisi, bu da etkili oldu , tarzı cümleler hep okudum. gerçekten en iyisi şuan bana kalırsa dizi sektöründe. :)

İnşallah bende gününde birinde Zeynep Günay Tan kadar başarılı olurum bu anlamda Yakup :)