Kayıp Şehir Final Yapıyor!

Lawrence

Banlı
Reaksiyon puanı
1
Puanı
147
tek bir bölümüne bile bakmadım boş dizi işe yarayacak konulu diziler yapsınlar :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Valla Kanal D'nin en kaliteli yapımlarından biriydi harcarsa çok yazık olacak diziye.Bence biraz daha sabredip yer değişikliğiyle diziyi kurtarabilirler.

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Ne zaman senaryoda değişikliğe gidip iki kardeşi aynı kadına aşık ettiler o zaman izlemeyi bırakmıştım
İzleyenleri için üzüldüm :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yalnız iki kardeş aynı kadına aşık olmaktan çıktı Dream.İrfan seviyor ama artık peşinde değildi son 2 bölümdür.Kadir ile yakınlaşma daha fazlaydı.Hem bu bir neden olamaz bitmesi için.Zaten daha senaryo bu şekilde değilken düşüş başlamıştı.Ancak gün değişikliğiyle kesinlikle toparlanabileceğine inanıyorum.

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Yalnız iki kardeş aynı kadına aşık olmaktan çıktı Dream.İrfan seviyor ama artık peşinde değildi son 2 bölümdür.Kadir ile yakınlaşma daha fazlaydı.Hem bu bir neden olamaz bitmesi için.Zaten daha senaryo bu şekilde değilken düşüş başlamıştı.Ancak gün değişikliğiyle kesinlikle toparlanabileceğine inanıyorum.

İrfan'la Aysel'i çok uyumlu buluyordum farklı bir elektirik vardı.İrfan deli gibi aşıktı başından beri Aysel'e ama Aysel fazla oralı olmadı sonrada İrfan'ın kardeşi Kadir'e aşık oldu birdenbire yani bana göre çok saçmaladır zaten Aysel'e deli gibi aşık iki adam varken birde İrfan'ın kardeşi Kadir'i devreye sokmanın hiçbir manası yoktu tabi bunlar benim düşüncem

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Yha Bitmemesi İçin Elimden Geleni Yapıyorum Mesaj felanda yolladım kanala inanmıyorum yha çok kaliteliydi onun yerine bitmesi gereken diziler var yerini değiştire değiştire düşürdüler diziyi umarım bir değişiklik daha yapar d!

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Çok saçma bir karar. Başka güne gitmesi lazım. Kesinlikle yükselirdi.

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Kesinlikle Çok Çok Çok Saçma Bir Karar Yani! Aynen Umutsuz Ev Kadınları bitsin!

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Kanal D Arka sokaklar için baya bir diziyi harcadı kaçınılmaz son bu sene en kötü yayın polşikalarından birini geçirmiş durumdalar.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,808
Puanı
1,061
reyting olarak bakarsak sultan dizisndn kötu dizilerinin yarısı. ayrıca dizide de suç var.pzt ilk geldignde iyiydi ama dizi 2kardeş 1kız olayına döndu.seherin sevgilisini erkendn oldurdüler.byk kardeş başta çok aşıktı ama evliligı erken çatırdadı bu ka degisklik baştaki havayı yok etti

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
reyting olarak bakarsak sultan dizisndn kötu dizilerinin yarısı. ayrıca dizide de suç var.pzt ilk geldignde iyiydi ama dizi 2kardeş 1kız olayına döndu.seherin sevgilisini erkendn oldurdüler.byk kardeş başta çok aşıktı ama evliligı erken çatırdadı bu ka degisklik baştaki havayı yok etti

Bu kadar düşmesinde bunun etkisinin olduğunu sanmıyorum.Denensin o halde farklı bir güne daha uygun bir güne getirilsin görelim alacağı reytingi.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bir güzel dizi daha kanalın yanlış yönetimi yüzünden final yapıyor. :( Fakat ben haberin yanlış olduğunu düşünüyorum. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,808
Puanı
1,061
pzt başta iyi gidiyodu zaten.dizi sayfalarnda,dizi sitelernde senaryonun gidişatı eleştiriliyor

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Emre güzel söylüyorsun ancak bir şeyi unutuyorsun kendin söylüyorsun Pazartesi iyi gidiyordu diye.Pazartes 20:00'da iyi gidiyordu.Kıyaslamaya baktığımız zaman yanlış hatırlamıyorum 20:00'da yayınlandığında 6 reyting civarı alıyordu zaten.Saat değişimi sürekli kan kaybettirdi.Onun haricinde Karadayı izleyicisiyle benzer izleyiciye sahip bir dizi Kayıp Şehir o yüzden birinden birini tercih edenler ikisi arasında mekik dokumaktansa birini tercih ediyorlar.Dizi Cuma günü çok daha başarılı gider adım gibi eminim.Arka Sokaklar Pazartesiye gelmeli.

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Dizinin Sadığından Yeni Bir Tweet !!! :( "Kayıp şehir 26. Bölümde final yapıyor. Herkesin emeğine sağlık" yazmış İnanmıyorum Katil Kanald :(!