Katy Perry mi, Taylor Swift mi?

Peki sizin tercihiniz?

• Kullanılan toplam oy
    9

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
O kadar ucuz şarkılar yapıyor ki 3 tane Yılın Albümü Grammy'si kazanmış. :eek:

''Belli bir duruşu olmayan''dan kastın ne?
Şarkıları ucuz geliyor, istediği kadar Grammy alsın hitap etmedikten sonra bir önemi yok. :A

Bunu daha önce konuşmuştuk. Şarkıları bir yana her şeye maydanoz olması (değişti mi bilmiyorum), sürekli gönderme yapması, polemikleri ile gündeme gelmesi, onu olduğundan daha da ucuz gösteriyor maalesef.

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: 12.Adam and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Şarkıları ucuz geliyor, istediği kadar Grammy alsın hitap etmedikten sonra bir önemi yok. :A

Bunu daha önce konuşmuştuk. Şarkıları bir yana her şeye maydanoz olması (değişti mi bilmiyorum), sürekli gönderme yapması, polemikleri ile gündeme gelmesi, onu olduğundan daha da ucuz gösteriyor maalesef.
Polemiklere girmiş olabilir o dönem takip etmiyordum, fakat çoğu tartışması kızın başarılarının çekilememesi nedeni yatıyor. (Country müziğinden adeta star seviyesine çıkınca) Misal zamanında Kanye West olayında yıllar sonra aklanmış, kızı bitirmek için albümlerinin telif hakları verilmemiş vs. :A
------

Taylor Swift = lgbt düşmanı
Katy Perry = lgbt savunucusu

Tarafımız belli...

Bu klibi izlemeni öneririm.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Polemiklere girmiş olabilir o dönem takip etmiyordum, fakat çoğu tartışması kızın başarılarının çekilememesi nedeni yatıyor. (Country müziğinden adeta star seviyesine çıkınca) Misal zamanında Kanye West olayında yıllar sonra aklanmış, kızı bitirmek için albümlerinin telif hakları verilmemiş vs. :A
Hollywood o kadar iğrenç bir sektör ki kariyerlerinde zirve yapan iki ismi her zaman nefretle karşı karşıya getirmiştir. Micheal Jackson & Prince, Madonna & Cyndi Lauper, Christina Aguilera & Britney Spears... Son kurbanlar da konudaki iki kişiden ibaret.

Zeytin dalını yine Katy Perry uzattı, aynısını Taylor Swift yapar mıydı? Tabii ki hayır. Taylor hırsına yenilen bir karakter. Zaten kocamı çaldın, dansçımı çaldın gibi saçma sapan nedenlerden dolayı olaylar başladı. Neyse ki hepsi tarih oldu. :A

• Güldürdün
  • Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
------

Bu klibi izlemeni öneririm.

Katy'e homofobiklik aşılamaya çalışmış... Kendisini tekrar kınıyorum.

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Hollywood o kadar iğrenç bir sektör ki kariyerlerinde zirve yapan iki ismi her zaman nefretle karşı karşıya getirmiştir. Micheal Jackson & Prince, Madonna & Cyndi Lauper, Christina Aguilera & Britney Spears... Son kurbanlar da konudaki iki kişiden ibaret.

Zeytin dalını yine Katy Perry uzattı, aynısını Taylor Swift yapar mıydı? Tabii ki hayır. Taylor hırsına yenilen bir karakter. Zaten kocamı çaldın, dansçımı çaldın gibi saçma sapan nedenlerden dolayı olaylar başladı. Neyse ki hepsi tarih oldu. :A
Çalmıştı zaten? :A Ki bir dansçının yokluğu özellikle önemli bir turnedeysen her şeyin, bütün planların tepe taklak olmasına neden olur. Yanİ Katy'nin yaptığı yanlış.

Aynen ben de zaten destekliyorum, bir düet yapsalar keşke ileride. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Çalmıştı zaten? :A Ki bir dansçının yokluğu özellikle önemli bir turnedeysen her şeyin, bütün planların tepe taklak olmasına neden olur. Yanİ Katy'nin yaptığı yanlış.

Aynen ben de zaten destekliyorum, bir düet yapsalar keşke ileride. :A
Çalmamıştı, yıllardır beraber çalıştığı dansçısına teklifte bulunmuştu. Dansçısı Katy Perry'nin turnelerinde kendini daha iyi ıspatlayabildiği için Taylor ile olan sözleşmesini feshetti. Açıklama bile taptı hattı. :A

Sanırım Taylor Swift sana hipnoz yapmış. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Çalmamıştı, yıllardır beraber çalıştığı dansçısına teklifte bulunmuştu. Dansçısı Katy Perry'nin turnelerinde kendini daha iyi ıspatlayabildiği için Taylor ile olan sözleşmesini feshetti. Açıklama bile taptı hattı. :A

Sanırım Taylor Swift sana hipnoz yapmış. :A
Bu yaptığının yanlış olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Sonuçta çalmaya çalışmış ve başarılı olmuş, niye teklifte bulunuyor Taylor hali hazırda bir turnedeyken üstelik. :A

Hayır hipnoz değil, tek taraflı bir aşk benimkisi...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam