Katlanan Telefon Samsung Z Flip'in Türkiye Satışı Başladı!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir fotoğraf buldum 2008 sanırım, telefon aldırmaya çalışıyorum bizimkilere. Defter yazmışım, fotoğraflarını kesip yapıştırmışım. :F Deftere artı/eksi yönleri ve alınma ihtimali yazıyor. :A Bazı şeyler hiç değişmiyor....

Ekli dosyayı görüntüle 79581
@kerem @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @sokak sanati @Maskeli Fedai @serhatt @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @Özgür @Bully @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @Çiğdem @emreemreu @xdragxx
Bizim leptoplar o dönemden kalma işte hatta benimki 1 yas küçük :A :A :A @MasacRE @Yiğitt

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Bir fotoğraf buldum 2008 sanırım, telefon aldırmaya çalışıyorum bizimkilere. Defter yazmışım, fotoğraflarını kesip yapıştırmışım. :F Deftere artı/eksi yönleri ve alınma ihtimali yazıyor. :A Bazı şeyler hiç değişmiyor....

Ekli dosyayı görüntüle 79581
@kerem @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @sokak sanati @Maskeli Fedai @serhatt @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @Özgür @Bully @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @Çiğdem @emreemreu @xdragxx

:A :A Kaç yaşındasın burda erkek çocukları genelde araba falan ister sen telefonmu istedin oy o gülüşünü yirim kuzum yaa😘

• Güldürdün
Reactions: mrt-06