'Katil Kim?' - 2. Bölüm - Yeni Bölüm

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Katil Kim?

2. BÖLÜM

Gelen görüntüde Tuna, uzun sarı saçlı bir kızın parmağına yüzük takıyordu! Devran sinirli bir şekilde ''Bu ne demek oluyor Tuna? Sen kıza resmen evlilik teklifi etmişsin. Kız da mutlu. Kabul etmiş gibi!'' der. Lina ''Sen yalan mı söylüyorsun bize Tuna? Neler oluyor?'' der. Tuna gözleri dolu bir halde ''Arkadaşlar sakin olun. Bunu kim yolladı öncelikle ona odaklanmalıyız. Görüntüye gelecek olursam sarhoştum o zaman belli ki. Yoksa böyle bir şey olsa size hemen söylerim ki. Siz benim canlarımsınız. En mutlu günümü size söylemeyeceğim de kime söyleyeceğim. Söylemedim çünkü böyle bir şey gerçek anlamda olmadı anlayın işte. Sarhoşken insanlar sapıtır biraz'' der. Okan ''Sen hep tek gecelik seversin biz de şaşırdık yani bu görüntü birden gelince. Hak ver bize de. Kuşkuya düştük biraz'' der. Tuna sinirli bir şekilde ''Ben yaptım yani? Solmaz'ı ben öldürdüm yani size göre bu görüntü yüzünden? Kuşkuya düştünüz ben çok yalancıyım öyle mi yani?'' der ve orayı terk edip evine gider. Leyla ''Çok üstüne gittik sanki'' der. Herkes evine döner. Arkadaşları, Tuna'yı telefonlarından ararlar. Tuna halen çok kızgındı, cevap vermez onların aramalarına. Babür, televizyonun sesini açar birden. Kendi kendine ''Tuna haberlere çıkmış. Şüpheli diye. Kimsenin buna hakkı yok ortada delil yokken'' der. Tuna'ya hemen televizyondaki 101. kanalı aç diye mesaj atar. Tuna mesajı görür ve televizyonu açar hemen. Yanına birden kardeşi Selim gelir. Selim birden ona yumruk atar ve bağırarak ''Sen katil mi oldun?'' der. Kapı çalar. Selim kapıyı açar. Gelen kişi Ziynet'tir. Ziynet yerde Tuna'yı görünce bağırarak Selim'e ''Bunu Tuna'ya kim yaptı?'' der. Selim bağırarak ''Ben yaptım çünkü ağabeyim son zamanlarda çok tuhaf. O yapmış olabilir cidden!'' der. Ziynet bu duyduğu karşısında bembeyaz kesilir. Tuna da birden Selim'e yumruk atar!

3. BÖLÜM (YENİ BÖLÜM) HAFTAYA SİZLERLE OLACAK! O ZAMANA DEK YORUMLARDA BULUŞALIM, KONUYA BEĞENİ ATALIM ARKADAŞLAR.

@Yakamoz-Asi @Alemdar @ömer karataş @SafNac @dreamy @kerim yavuz @soo @Crazy Recep @Angelica @Dosi @mrt-06 @12.Adam @Gizmen @The_Erinch @Zeyno @Keith Long @tifosi12345

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Bu kez taze taze okuyabildim ilk bölüme göre.
Kaç Bölüm olarak tasarladın @cokiyitvci ?
Eline sağlık
Vallahi bunu ilk kez önceden yazmadım birebir gidiyor bölümler. Yani 3. Bölüm'ü daha yazmadım, çok yakında yazarım. Her sezon 10 bölüm sürecek. 3 sezon sürer gibi en azından. :bhr:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,460
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Vallahi bunu ilk kez önceden yazmadım birebir gidiyor bölümler. Yani 3. Bölüm'ü daha yazmadım, çok yakında yazarım. Her sezon 10 bölüm sürecek. 3 sezon sürer gibi en azından. :bhr:
Ben Çalışyıorum oyüzden zor dizilerle çakışıyor Televizyondaki
Yazdığım senaryolar
------

Eline sağlık
Hani sen bakmıyordun senaryo bölümüne
@Dosi

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Eline sağlık
bilgisaraya yazıp stokluyorum
Biraz uzun olsun gardaşım bir hafta bekliyoruz yeni bölümü bari dişimizin koğunu doldursun bölüm :J
Çok iyi bölüm olmuş emeğine sağlık @cokiyitvci
Ne demek, yakında sen de benimkileri okursun :)
3. Bölüm'ü yeni yazıp bitirdim, haftaya yayında. Yine çok heyecanlı bir bölüm geliyor! :bhr:

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
Bu bölümde güzel ama olay örgüsü 1. Bölüm e göre daha azalmış ? oysaki artması gerekmez miydi ve sonu çok da heyecanlı bitmemiş ? ilk bölüme göre.. televizyonda yayınlanmış olsaydı bu bölümden sonra izleyici kaçardı rakip diziye giderdi :) şu 101 takintinin nedenini merak ettim :) 🏨 oda numarası ve TV kanalı aynı ? Bari 3. Bölümde tv101de 101 Dalmaçyalı açıp izlesin de tam olsun :) son olarak üzülerek dile getirmeliyim ki 'sen katil mi oldun' ? deyip güzelce konuşmayarak anlamadan, dinlemeden, sorgulamadan pat diye yumruk atıp bayıltması sonra kız arkadaşının gelip aynı şeyi buna yapması o kadar saçma ve bir yandan da komik olmuş ki bu şiddet neden ? çok saçma bir sahne olmuş :( hangi insan böyle bir tepki verebilir ? Diyelim ki yapmış.
sana ne ? sen kendi hayatına baksana :)

• Harika
Reactions: cokiyitvci

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,374
Puanı
1,060
Bu bölümde güzel ama olay örgüsü 1. Bölüm e göre daha azalmış ? oysaki artması gerekmez miydi ve sonu çok da heyecanlı bitmemiş ? ilk bölüme göre.. televizyonda yayınlanmış olsaydı bu bölümden sonra izleyici kaçardı rakip diziye giderdi :) şu 101 takintinin nedenini merak ettim :) 🏨 oda numarası ve TV kanalı aynı ? Bari 3. Bölümde tv101de 101 Dalmaçyalı açıp izlesin de tam olsun :) son olarak üzülerek dile getirmeliyim ki 'sen katil mi oldun' ? deyip güzelce konuşmayarak anlamadan, dinlemeden, sorgulamadan pat diye yumruk atıp bayıltması sonra kız arkadaşının gelip aynı şeyi buna yapması o kadar saçma ve bir yandan da komik olmuş ki bu şiddet neden ? çok saçma bir sahne olmuş :( hangi insan böyle bir tepki verebilir ? Diyelim ki yapmış.
sana ne ? sen kendi hayatına baksana :)
Tüm detayları ile okuduğun için çok teşekkür ederim. Haftaya heyecan çok artacak dizide. 😱😍

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram