Kasımpaşa - Galatasaray Maçı Yorum Konusu | 09.02.20

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
21.hafta mücadelesinde Galatasaray komşu ekip Kasımpaşa’ya konuk oluyor. 19.00’da başlayacak derbi mücadelesini hakem Mete Kalkavan yönetecek.

Galatasaray’ın ilk 11’i:

EQV2gVYWAAAZQ7U

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
İlk 3 ile ikinci 3'lünün oynadığı oyun arasında dağlar kadar fark var. :( Midem bulanmaya başladı yine. :A

Haftaya da Trabzo—Sivas, Başakşehir-Beşiktaş maçları var, Galatasaray’ın Paşa ve Malatya’dan alacağı 6 puan durumu bambaşka noktaya getirir.:A

Fener, Alanya, Başakşehir ve Sivas deplasmanlarının halen durduğunu da unutmamak gerekir tabi :(

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Haftaya da Trabzo—Sivas, Başakşehir-Beşiktaş maçları var, Galatasaray’ın Paşa ve Malatya’dan alacağı 6 puan durumu bambaşka noktaya getirir.:A

Fener, Alanya, Başakşehir ve Sivas deplasmanlarının halen durduğunu da unutmamak gerekir tabi :(
Fenerbahçe Lİgten çekilebilir
Hatay gelir @Tolstoyevski valla ben olsam takımı çekerdim ligten
irlandadaki herkes biliyor Türk futbolunun Avrupa’ya manşet olmanın en kolay yolu bu
Operasyon olur lige Fifa müdahale eder @Tolstoyevski

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Sivas'tan herhangi bir takım zor çıkar. Geçen seneki Rize maçı gibi olur ama takımı kurtaracak bir Diagne yok. Sivasspor'dan alınacak 1 puan 3, 3 puan ise 6 puan değerinde. Abartısız.

• Beğendim

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ligin en kötü iki takımıyla arka arkaya oynamamız büyük bir şans. Bir sorun olmazsa bu maçı da aldık gibi. Farkı kapattık zirveyle. Malatya'yı da kendi evimizde yenip kısmen rahat bir kafayla derbiye çıkabiliriz.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Daha Fener ve TS kupa yarı finalinde birbirlerini yiyecekler (tıpkı 2 sene önceki FB ve BJK’nin birbirlerini yıpratıp yolu GS’ye açmaları gibi ) biz o arada rahatça fırsatı değerlendiririz. Sivas’ın nefesi yetmez, Başakşehir her zamanki gibi en tehlikeli rakip olarak gözüküyor. Ancak unutulmasın Kİ Galatasaray bu ligin derin devlet takımıdır, şampiyonluk modunu açtı mi geçmiş olsun. Şu Başakşehir ve Sivas deplasmanlarını en az kazayla atlattık mi bir de...

21294CF1-9A5C-4D01-82AF-0884733CAF79.jpeg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Daha Fener ve TS kupa yarı finalinde birbirlerini yiyecekler (tıpkı 2 sene önceki FB ve BJK’nin birbirlerini yıpratıp yolu GS’ye açmaları gibi ) biz o arada rahatça fırsatı değerlendiririz. Sivas’ın nefesi yetmez, Başakşehir her zamanki gibi en tehlikeli rakip olarak gözüküyor. Ancak unutulmasın Kİ Galatasaray bu ligin derin devlet takımıdır, şampiyonluk modunu açtı mi geçmiş olsun. Şu Başakşehir ve Sivas deplasmanlarını en az kazayla atlattık mi bir de...

Ekli dosyayı görüntüle 75263
-Seyirci= Devre arasında bu takıma noolmuş?
-Fatih Terim=Nooolmuşş?
-Seyirci= Biz de onu soruyoruz noolmuş...?

• Güldürdün

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Ekli dosyayı görüntüle 75263
bu hakemler başımı döndürüyor o yıl hastalandım 3 hafta yataktan çıkamadım
2 hafta okula gidemezsem eğitim düşüyor