Kasımpaşa 2-0 Fenerbahçe | STSL 19/20 Sezonu - 28. Hafta Maçı

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
Gustavo stoper oynayacak. Hayır anlamadığım alt yapıda hiç mi stoperi yok bu takımın. Hata yapsa bile adam tecrübe kazanır en azından. Bir güven duygusu oluşur oyuncuda.

Ferdi 10 numara pozisyonunda oynayacak galiba. İnşallah iyi performans gösterir 10 numarada. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Jailson'u bitirdiler stoper olarak, şimdi de sıra sanırım Gustavo'ya geldi. Gustavo her türlü oynar da, kendi mevkisi dışında oynaması pek doğru gelmiyor. Ozan hiçbir şekilde güven vermiyor. Bir bakıyorsun, saçma bir hareket yapıp her şeyi mahvedebiliyor. Bir bakıyorsun, maçın yıldızı olabilecek bir performans sergileyebiliyor ama genel olarak mahvetme özelliği var. Deniz'i yine hata yapıp ikinci yarıda iyi oynadıktan sonra kesmeye kalkıp her şeyi mahvetmezler umarım. Miha Zajc kullanılmıyor bir türlü. Mehmet Ekici ile Miha Zajc'ı aynı anda kullanılabilirdi aslında. Ozan Tufan ile Ferdi Kadıoğlu ikilisinden daha verimli olurdu bence. Muhtemelen Mehmet Ekici ikinci yarı girip uzaktan şutlarla şansını deneyecek.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Gustavo stoper oynayacak. Hayır anlamadığım alt yapıda hiç mi stoperi yok bu takımın. Hata yapsa bile adam tecrübe kazanır en azından. Bir güven duygusu oluşur oyuncuda.

Ferdi 10 numara pozisyonunda oynayacak galiba. İnşallah iyi performans gösterir 10 numarada. :)
Altyapıdan oyuncu alıp ilk 11 e koyma cesaretini neden bizim antrenörler gösteremiyorlar? @Araf

Son düzenleme:

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
Jailson'u bitirdiler stoper olarak, şimdi de sıra sanırım Gustavo'ya geldi. Gustavo her türlü oynar da, kendi mevkisi dışında oynaması pek doğru gelmiyor. Ozan hiçbir şekilde güven vermiyor. Bir bakıyorsun, saçma bir hareket yapıp her şeyi mahvedebiliyor. Bir bakıyorsun, maçın yıldızı olabilecek bir performans sergileyebiliyor ama genel olarak mahvetme özelliği var. Deniz'i yine hata yapıp ikinci yarıda iyi oynadıktan sonra kesmeye kalkıp her şeyi mahvetmezler umarım. Miha Zajc kullanılmıyor bir türlü. Mehmet Ekici ile Miha Zajc'ı aynı anda kullanılabilirdi aslında. Ozan Tufan ile Ferdi Kadıoğlu ikilisinden daha verimli olurdu bence. Muhtemelen Mehmet Ekici ikinci yarı girip uzaktan şutlarla şansını deneyecek.

Yav Zajc'dan da Ekici'den, Tolga'dan da, Ozan'dan da kurtulmamız gerek. Hepsi Anadolu kulüplerinde oynayabilecek kapasitede. Bizim futbolcularımız olamazlar kesinlikle. Yılların Selçuk Şahin'i bile şu saydıklarımdan daha iyiydi. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Araf

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
Altyapıdan oyuncu alıp ilk 11 e koyma cesaretini neden bizim antrenörler gösteremiyorlar?

Bak Galatasaray'dan Ozan Kabak yarım sezon oynayıp 10 milyon €'nun üzerinde fiyata satıldı. :)

Bizde altyapıdan bir oyuncu çıkarıp şu 7-8 maç oynatsak hiçbir şey kaybetmeyiz ama çok şey kazanabiliriz. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yav Zajc'dan da Ekici'den, Tolga'dan da, Ozan'dan da kurtulmamız gerek. Hepsi Anadolu kulüplerinde oynayabilecek kapasitede. Bizim futbolcularımız olamazlar kesinlikle. Yılların Selçuk Şahin'i bile şu saydıklarımdan daha iyiydi. :D
Tolga ve Ozan konusunda katılıyorum da, Miha Zajc ve Mehmet Ekici konusunda katılmıyorum. Gerçi Miha Zajc tam anlamıyla verim alamadık ama Mehmet Ekici yine kendini gösterdi. Yedek bile olsa katkısı olabilir. Sonradan oyuna girip etkili olabilir. Hızlı bir yanı var, topu çalıp sert şutlar çeken bir yanı da var. Bir şekilde farkını ortaya koyabiliyor yani. :D

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Bak Galatasaray'dan Ozan Kabak yarım sezon oynayıp 10 milyon €'nun üzerinde fiyata satıldı. :)

Bizde altyapıdan bir oyuncu çıkarıp şu 7-8 maç oynatsak hiçbir şey kaybetmeyiz ama çok şey kazanabiliriz. :)
Öyle cesaretli bir antrenör var mı? 😊

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,305
Puanı
1,060
Tolga ve Ozan konusunda katılıyorum da, Miha Zajc ve Mehmet Ekici konusunda katılmıyorum. Gerçi Miha Zajc tam anlamıyla verim alamadık ama Mehmet Ekici yine kendini gösterdi. Yedek bile olsa katkısı olabilir. Sonradan oyuna girip etkili olabilir. Hızlı bir yanı var, topu çalıp sert şutlar çeken bir yanı da var. Bir şekilde farkını ortaya koyabiliyor yani. :D

Ekici 3 sezondur bizde. Kaç maç kurtarmış, kaç maç oynamış, kaç asist yapmış? İyi oynadığı maçlar yok mu var ama yine de bizde oynayabilecek bir isim değil kesinlikle. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ekici 3 sezondur bizde. Kaç maç kurtarmış, kaç maç oynamış, kaç asist yapmış? İyi oynadığı maçlar yok mu var ama yine de bizde oynayabilecek bir isim değil kesinlikle. :)
Üç sezondur bizde ama sakatlıktan sonra yeni kendine gelebildi ve forma şansı bulmaya başlayabildi. Bence yedek bile olsa iş görebilir. Takım çok kötü olduğundan şu anda en çok farkını ortaya koyabilecek oyunculardan biri. En azından Ozan, Tolga gibi isimlere göre çok daha iyi. Takımda gönderilecek son oyunculardan biri, çünkü formayı hak etmeyen o kadar çok oyuncu var ki, saymakla bitmez.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
@Araf bey sizi sonradan alıntıladığım görüş hakkında neler düşünüyorsunuz?Fikirlerinizi çok beğeniyorum.

• Beğendim
Reactions: Araf

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Cümleyi ayrıntılı olarak anlatır mısın? (b)

Tabii ki. Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olacağına dair haberler çıkmış bugün, kendisini seven ve takımın başında görmek isteyen Fenerbahçe'li sayısı çok azdır. @xdragxx ve @bazinga da Aykut Kocaman'ı sevmeyen, bu kitlenin içerisindeler. O yüzden öyle bir yorum yapmıştım. :D

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Tabii ki. Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olacağına dair haberler çıkmış bugün, kendisini seven ve takımın başında görmek isteyen Fenerbahçe'li sayısı çok azdır. @xdragxx ve @bazinga da Aykut Kocaman'ı sevmeyen, bu kitlenin içerisinde. O yüzden öyle bir yorum yapmıştım. :D
Bu tip söylentiler Twitter gibi sosyal mecralarda mı çıktı

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Altyapıdan oyuncu alıp ilk 11 e koyma cesaretini neden bizim antrenörler gösteremiyorlar? @Araf
Sergen Yalçın gösteriyor, ki Denizlispor maçında göstermiş. Sergen hoca sayesinde de Merih Demiral gibi bir gerçek yükseldi. Tabii Merih Demiral, Fenerbahçe altyapısından çıktı ama genç oyuncu konusunda risk aldı ve yükseltti onu. Fatih Terim de var. Elindeki genç oyuncunun başarılı performans sergileyeceğini görüyorsa eğer, işte o zaman bir yıldız doğuyor. Fatih hocanın genç oyunculara şans veren bir yapısı da var. Şans veriyor olmasaydı, Arda Turan gibi bir oyuncu çıkmazdı. Son olarak bir de Ozan Kabak'ın Schalke 04'e transfer olması var ve o da Galatasaray altyapısı çıkışlı. Emre Belözoğlu da var, o da Galatasaray altyapısı çıkışlı. Yenilerden Sergen Yalçın, eskilerden de Fatih Terim altyapıdan oynatabiliyor oyuncu. Tabii genel olarak teknik direktörlerin garantici bir yapısı var, risk almayı sevmiyorlar. Oysa genç oyuncuların dinamik ve yorulmayacak bir yapısı da söz konusu. Gençleşen takımlar çok daha başarılı olabiliyor.

• Beğendim