Kardeşlerim'in Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Et8gZoeXAAAegZp

Kardeşlerim'in yeni sezon çekimleri ne zaman başlıyor?

Yapımcılığını NGM'nin üstlendiği, başrollerini; Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak ile Ahu Yağtu'nun paylaştığı dizinin çekimleri Ağustos ayının ikinci haftası başlıyor.

Yeni bölüm senaryoları yazılan diziye; Harika’nın halası Berna ve kızı Dora'nın yanı sıra Kaan ve Cemile adında 4 yeni karakter dahil olacak.

Cumartesi akşamları ilgiyle izlenen diziye bir kadın oyuncu da veda edecek.

Kardeşlerim, yeni sezonuyla yakında ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fav10'un haber ihtiyacının %80'ini Birsen Altuntaş karşılıyor. Ne zaman baksam kaynak hep Birsen Altuntaş. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu diziyi bu sezon bırakacağım galiba. :A Yok Berna'sı, Dora'sı, Kaan'ı, Cemile'si yetti artık kadrosu zaten geniş. :A Bu arada kadın oyunculardan kısmı başrollerse Nebahat ve Suzan gözüme daha bir olur gibi geliyor da eğer onlar değil de Şengül giderse dizi benim için kesinlikle bitmiş olur. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Bu diziyi bu sezon bırakacağım galiba. :A Yok Berna'sı, Dora'sı, Kaan'ı, Cemile'si yetti artık kadrosu zaten geniş. :A Bu arada kadın oyunculardan kısmı başrollerse Nebahat ve Suzan gözüme daha bir olur gibi geliyor da eğer onlar değil de Şengül giderse dizi benim için kesinlikle bitmiş olur. :A

Bence sen hiç dizi izleme başlamadan izlemeden neyi bırakıyon Şengül niye gitsin ki :A

• İlginç
Reactions: slhttnmtl

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
AB'de yokları oynayacak bu sezon, klasik ATV dizisi.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hikaye hep aynı şekilde devam edemez ki. İllaki birilerinin çıkması, yeni birilerinin gelmesi gerekir. Şengül'ün gideceğini zannetmiyorum, giderse bir anlamı kalmaz cidden.

Bu arada Kaan, Atakan Hoşgören olur umarım. :bhr: :Z

• İlginç
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Hikaye hep aynı şekilde devam edemez ki. İllaki birilerinin çıkması, yeni birilerinin gelmesi gerekir. Şengül'ün gideceğini zannetmiyorum, giderse bir anlamı kalmaz cidden.

Bu arada Kaan, Atakan Hoşgören olur umarım. :bhr: :Z
Daha sadece 18 bölüm oldu, köklü değişiklikler için fazla erken. :A

O hiç gelmesin...

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy