'Kardeşlerim' Dizisinin Kadrosu Belli Oldu! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20201128_100729.jpg

'Kardeşlerim' dizisinin kadrosu belli oldu!

Yapımcılığını NG Medya'nın üstleneceği, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin oturacağı, senaryosunu Gül Abus Semerci'nin kaleme aldığı dizinin kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta yer alıyor.

Dizi; aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu ve yanlışı, varlığı ve yokluğu incelikli bir şekilde işleyecek.

Çekimleri gelecek hafta başlayacak olan 'Kardeşlerim' yakında ATV'de!

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Onur Seyit Yaran iyiymiş, oyunculuğa ilk Kalk Gidelim ile adım atmıştı. Keşke boşta iken Kalk Gidelim'e geri gelseydi.

Dizinin tutacağını düşünmüyorum daha doğrusu hikayeyi güzel işleyebileceklerini sanmıyorum ama yine de bir fragmanı görmek lazım en azından. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Kırmızı Oda oyuncuları kapış kapış gidiyor işte gerçek dizi böyle olur. :Z

Senaristin uzun süre çalıştığı ortağı (Yelda Eroğlu) bu sezonki dizisinde başarılı olamadı (aslında oldu da reytinglere yansıyamadı ve Ekin Atalar manyağına kaldık) bakalım kendisi ne yapacak. :A Pek tutacakmış gibi görünmüyor ama.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Valla TV dizilerini yavaş yavaş bırakıp platform dizilerine geçmek lazım en azından kısa kısa bölümler
YOK ÖZETIYDI.eskıden n guzel 1 saatlık diziler vardı komedi aile dizileri vardı ..zırt prt reklam .valla ben dizi kolık olmak istemıyomda..eskı dizileri takıp edıyorum akasya durağı çocujklar duymasın sihirli anem çiçek taksi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Kanal hangi güne koyacak acaba (b) bence Maria ile Mustafa nın yerine gelir gibime geliyor

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Kırmızı Oda oyuncuları kapış kapış gidiyor işte gerçek dizi böyle olur. :Z

Senaristin uzun süre çalıştığı ortağı (Yelda Eroğlu) bu sezonki dizisinde başarılı olamadı (aslında oldu da reytinglere yansıyamadı ve Ekin Atalar manyağına kaldık) bakalım kendisi ne yapacak. :A Pek tutacakmış gibi görünmüyor ama.
Kırmızı Oda'yı bir futbol takımı olarak görürsek oyuncularını bonservisli olarak satsa paraya para demezdi. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün
Reactions: DR