"Karagül" Yeni Sezonda Yeni Müzikleriyle Etkiledi!

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği Karagül dizisi yeni sezonda yeni müzikleriyle izleyicilerin dikkatini çekti!

Fox TV'nin Cuma akşamları ekrana gelen ve başrollerinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl, Şerif Sezer, Mesut Akusta, Özlem Conker gibi değerli ve başarılı oyuncuları barındıran "Karagül" dizisi geçtiğimiz sezon jenerik müziğinin farklı kısımlarını değişik stillerle sahnelere koyuyordu. Bu durumdan rahatsız olan Karagül izleyicisinin durumunu fark eden Şükrü Avşar dizinin müzikleri için Fırat Yükselir ile görüşerek diziye yeni müzikler hazırlattı.

İzleyicilerin beğenisini kazanan duygu yoğunluğu içerisinde Karagül cuma akşamları izleyicisiyle Fox ekranlarında buluşuyor!

karagul(1).jpg

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Ben dizinin müziklerini çok seviyorum insanı heyecanlandıran bir müziği var. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Müzikler çok ağır zaten direk heyecanlandırmaya yada ağlatmaya yönelik.Felaket bir şey.:)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Özellikle dizinin bazı müziklerini Zerda'nın müziklerine çok benzetiyorum. Kesinlikle etkilenmişlerdir müzikleri hazırlarken Zerda'nın müziklerinden. :X

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Fırat Yükselir çok başarılı bir iş çıkartıyor bence ortaya, Eylem Aktaş da başarılı olacaktır. :)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Fırat Yükselir çok başarılı bir iş çıkartıyor bence ortaya, Eylem Aktaş da başarılı olacaktır. :)
Dizinin müziklerini Fırat Yükselir'in hazırladığını bilmiyordum. Haber düzeltildi. Bana söylenen bilgi Eylem Aktaş yönündeydi dizinin müziklerini o hazırlıyor dendi...

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
dizi o kadar güzeli ki ama medcezir var izleyemiyorum :(müzikleri harika jeneriğide zaten diziyi alıp götürüyor maşalllllllaaah

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bu hafta süper bir bölüm olacak onu bunu bilmem de. :D
Ebru'ya çok haksızlık yapılıyor ya. Ben bugün dün akşam ki bölümü youtube'a koymuşlar sağ olsun izledim de çok sinir oldum. Fıstık bahçesi konusunda Ebru'nun üzerine nasıl yürüdü Kendal gördün mü? Yani bu senaristleri alıp bir kaşık suda boğasım var. Narin'e hiçbir kötülükleri dokunmuyor, hep Ebru hep Ebru. Olmaz ama böyle ya. Kadının yüzü hiç mi gülmeyecek. Zaten fragmanı izledim de kurtulan olmamış hasattan... :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,634
Puanı
1,061
Ebru'ya çok haksızlık yapılıyor ya. Ben bugün dün akşam ki bölümü youtube'a koymuşlar sağ olsun izledim de çok sinir oldum. Fıstık bahçesi konusunda Ebru'nun üzerine nasıl yürüdü Kendal gördün mü? Yani bu senaristleri alıp bir kaşık suda boğasım var. Narin'e hiçbir kötülükleri dokunmuyor, hep Ebru hep Ebru. Olmaz ama böyle ya. Kadının yüzü hiç mi gülmeyecek. Zaten fragmanı izledim de kurtulan olmamış hasattan... :(
Dizi senaryosu işte yapacak bir şey yok. Yalnız bu hafta gerçekten fragman bomba yükseliş bekliyorum diziden ben. Ayrıca Ebru karakteri Kendal'a karşı çok pasif bıraktırılıyor bence biraz daha sert olmalı.

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Dizi senaryosu işte yapacak bir şey yok. Yalnız bu hafta gerçekten fragman bomba yükseliş bekliyorum diziden ben. Ayrıca Ebru karakteri Kendal'a karşı çok pasif bıraktırılıyor bence biraz daha sert olmalı.
Evet, senaristler değişmiş ya o yüzden. Geçtiğimiz sezon güçlü bir kadını temsil eden Ebru şimdi biraz daha dramatikleştirilmiş, ezilmiş ve ayakta kalmaya çalışan bir kadını temsil ediyor...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,634
Puanı
1,061
Evet, senaristler değişmiş ya o yüzden. Geçtiğimiz sezon güçlü bir kadını temsil eden Ebru şimdi biraz daha dramatikleştirilmiş, ezilmiş ve ayakta kalmaya çalışan bir kadını temsil ediyor...
Haberim yoktu senarist değişikliğinden. Ama biraz daha sert karakter mizacı verilmeli Ebru'ya çünkü daha çok yakışıyor. Kendal'a ders vermesi lazım birilerinin. Ayrıca anaları olacak o kadın da iyice çirkef olmaya başladı. :D

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Haberim yoktu senarist değişikliğinden. Ama biraz daha sert karakter mizacı verilmeli Ebru'ya çünkü daha çok yakışıyor. Kendal'a ders vermesi lazım birilerinin. Ayrıca anaları olacak o kadın da iyice çirkef olmaya başladı. :D
Evet dediğim gibi senaristlerin değişmesi çok etkiledi diziyi. Ece Uslu'nun karakteri çok ezik gibi bir şey olmuş. Önceden kendisini Kendal'a bir adım bile yaklaştırmayıp sözleriyle devleşen Ebru'yu ezik bir karakter hale getirmişler. Kadriye Hanım önceden biraz daha Ebru'yu tutuyordu, şimdi Narin'e kaydırıldı. Yani dizideki senarist değişikliği biraz olumsuz ama düzeltilmeyecek şeyler değil bunlar. Bir de her bölüm silahlar patlamasın yoksa klişenin dibine vuracak dizi ya. :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,634
Puanı
1,061
Evet dediğim gibi senaristlerin değişmesi çok etkiledi diziyi. Ece Uslu'nun karakteri çok ezik gibi bir şey olmuş. Önceden kendisini Kendal'a bir adım bile yaklaştırmayıp sözleriyle devleşen Ebru'yu ezik bir karakter hale getirmişler. Kadriye Hanım önceden biraz daha Ebru'yu tutuyordu, şimdi Narin'e kaydırıldı. Yani dizideki senarist değişikliği biraz olumsuz ama düzeltilmeyecek şeyler değil bunlar. Bir de her bölüm silahlar patlamasın yoksa klişenin dibine vuracak dizi ya. :X
Gelecek bölümde silah yok galiba. Bu sefer yangın var. :D

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Çok güzel müzikler gerçekten :) Haftayı merakla bekliyorum. Medcezirden sonra hemen Karagül :)