Karagül Bomba Gibi Geliyor

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

takasssss çok seviyorum Özlem Conker'i.. Özlem Conker dendiginde akan sular duruyor! Muhtesem Özlem Conker!

Avsar Film'e helal olsun.. Takdir ettim sizi Sükrü Avsar!

Kanal D, Özlem Conker, Sebnem Bozoklu, Yavuz Bingöl, Sema ve Eylem, sükrü demek reytinglerde 1.demek!!!

annen yaşında değil mi ozlem conker ya :))) aşk ve ceza da oynadığında baktım çok yaslanmıstı

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tutacağını sanmıyorum. Kadrodaki oyuncuların son projeleri reyting anlamında başarısızdı. Kanal D'nin bu yılki başarısız seçimleri de ortada.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok artık! Furkan'ın bu kadar abartabileceğini hiç tahmin etmemiştim. :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Sema-Eylem ikilisi başarılı işler yaptı denilebilir; Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Lale Devri, Yer Gök Aşk, Gümüş gibi dizilerde imzaları var. Ancak başarısız oldukları işler de oldu ve genelde dizilerini sonradan başka isimlere emanet etmekle tanınıyorlar...

Bu ikili için ben ne kötü, ne iyi diyorum ama eğer dizi tutarsa finali başka isimler yazacak her şekilde. :)

Bu arada şu an Karadayı'yı tutturmaya çalışanlar da bu ikili...

Oyunculara gelirsek ilgi çeken kimse yok, özellikle Yavuz Bingöl beni rahatsız etti...

Yapımcı için eh işte diyelim, Fox'un dizilerinin yapımcısı genelde...

Şunu da akla getirmek lazım, aynı senaristler çok fazla yapım şirketiyle çalıştı, muhtemelen bu proje önce Ay yapım ve Tims'e gitmiştir, yani reddedilmiş olma olasılığı yüksek 3-4 yapımcı tarafından...

Sonuç olarak ben pek umut görmüyorum diziden, tutsa bile 5 reyting barajını zar zor aşar, büyük bir başarı hayalcilik olur...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Sema-Eylem ikilisi başarılı işler yaptı denilebilir; Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Lale Devri, Yer Gök Aşk, Gümüş gibi dizilerde imzaları var. Ancak başarısız oldukları işler de oldu ve genelde dizilerini sonradan başka isimlere emanet etmekle tanınıyorlar...

Bu ikili için ben ne kötü, ne iyi diyorum ama eğer dizi tutarsa finali başka isimler yazacak her şekilde. :)

Bu arada şu an Karadayı'yı tutturmaya çalışanlar da bu ikili...

Oyunculara gelirsek ilgi çeken kimse yok, özellikle Yavuz Bingöl beni rahatsız etti...

Yapımcı için eh işte diyelim, Fox'un dizilerinin yapımcısı genelde...

Şunu da akla getirmek lazım, aynı senaristler çok fazla yapım şirketiyle çalıştı, muhtemelen bu proje önce Ay yapım ve Tims'e gitmiştir, yani reddedilmiş olma olasılığı yüksek 3-4 yapımcı tarafından...

Sonuç olarak ben pek umut görmüyorum diziden, tutsa bile 5 reyting barajını zar zor aşar, büyük bir başarı hayalcilik olur...

Yalniz Avsar Film rica etmistir Sema ve Eylem'den bir agir drama dizi yazmalari için.. Avsar Film ve Tims'le bir alakasi yoktur bence..

Bence ilgi çeken Özlem Conker var.

Neden herkes simdiden böyle ön yargili davraniyor anlamiyorum açikcasi. Dizinin genel konusunu ve tanitimlarini beklememiz lazim.

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
arkdaşlar yeni gelen reyting sistemi ile ben şunu gördüm artık hiç kimse 7-8-9-10-11 reytingler beklemesin çünkü hele hele yeni başlayan dizilerin henüz 7 gecen dizi yok desem yeridir (sadece huzur sokağı geçiyo) onun haricinde bu reytinglere 3 dizi ulaştı
bu dizininde tutacağını düşünmüyorum 1. kadro zayıf bence 2. bana senaryosu zayıf geliyo ilgi çekmez

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
arkdaşlar yeni gelen reyting sistemi ile ben şunu gördüm artık hiç kimse 7-8-9-10-11 reytingler beklemesin çünkü hele hele yeni başlayan dizilerin henüz 7 gecen dizi yok desem yeridir (sadece huzur sokağı geçiyo) onun haricinde bu reytinglere 3 dizi ulaştı
bu dizininde tutacağını düşünmüyorum 1. kadro zayıf bence 2. bana senaryosu zayıf geliyo ilgi çekmez

Senaryosu daha belli degil ki dizinin, nasil zayif geliyor anlamadim :):)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Katılıyorum bu kadroyla tutması hayal

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

Yalniz Avsar Film rica etmistir Sema ve Eylem'den bir agir drama dizi yazmalari için.. Avsar Film ve Tims'le bir alakasi yoktur bence..

Bence ilgi çeken Özlem Conker var.

Neden herkes simdiden böyle ön yargili davraniyor anlamiyorum açikcasi. Dizinin genel konusunu ve tanitimlarini beklememiz lazim.

İsim, senarist, yapımcı ve oyuncular da çok şey anlatıyor...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
İsim, senarist, yapımcı ve oyuncular da çok şey anlatıyor...

Ismi gayet güzel bence. Yapimci Avsar Film, Yer Gök Ask ve Lale Devri'nin reyting sonuçlarin basarisi da ortada zaten. Özlem Conker, Kinali Kar gibi yüksek reyting alan dizide basrolü üstlendi. Sebnem Bozoklu da Canim Ailem ve Bizim Yenge dizileriyle güzel bir sükse yakalmis bir oyuncu.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

Ismi gayet güzel bence. Yapimci Avsar Film, Yer Gök Ask ve Lale Devri'nin reyting sonuçlarin basarisi da ortada zaten. Özlem Conker, Kinali Kar gibi yüksek reyting alan dizide basrolü üstlendi. Sebnem Bozoklu da Canim Ailem ve Bizim Yenge dizileriyle güzel bir sükse yakalmis bir oyuncu.

Beni asıl senaristler rahatsız ediyor, beğendiğim bir işleri olmadı desem çok yalan olmaz...