'Karadut' Yayın Tarihi Belli Oldu! | ATV

En iyisi konuyu kapat konuştukca batıyorsun :A
tamam ben susayım:D peki şimdi sen olsan benim yerimde şişmanlamış bir bayan görsen nasıl tarif edersin onu incitmeden? nasıl kelimeler bulursun kırmamak adına , sen söyle bundan sonra aynı sözleri bende söyleyeceğim :F

• Güldürdün
Reactions: Angelica
tamam ben susayım:D peki şimdi sen olsan benim yerimde şişmanlamış bir bayan görsen nasıl tarif edersin onu incitmeden? nasıl kelimeler bulursun kırmamak adına , sen söyle bundan sonra aynı sözleri bende söyleyeceğim :F

Ben hiç yorum yapmam herkesin kendi tercihidir saygı duyarım :D

• Güldürdün
Reactions: tekin
Ben hiç yorum yapmam herkesin kendi tercihidir saygı duyarım :D
ya tercihe bir saygısızlık yapmadıkki? ben sadece diyorum eskiden devamlı sohbet edip konuştuğun 50 kiloluk bir arkadaşınla 10 yıl sonra karşılaştın diyelim ,baktınki arkadaşın 150 kilo olmuş ?:D hiç bişey söylemeden devammı edersin sohbete! en azından ooo balık etli olmuşsun sana yakışmış de bari :F

• Güldürdün
Reactions: Angelica
ya tercihe bir saygısızlık yapmadıkki? ben sadece diyorum eskiden devamlı sohbet edip konuştuğun 50 kiloluk bir arkadaşınla 10 yıl sonra karşılaştın diyelim ,baktınki arkadaşın 150 kilo olmuş ?:D hiç bişey söylemeden devammı edersin sohbete! en azından ooo balık etli olmuşsun sana yakışmış de bari :F

Hiç bişi söylemeden devam ederim :D

0

ATV'nin yeni dizisi Karadut'un yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Tims&B Productions'ın üstlendiği, başrollerini İrem Helvacıoğlu, Şükrü Özyıldız, Engin Şenkan, Selin Türkmen, Burak Dakak, Ebrar Karabakan, Naz Elmas ve Nursel Köse'nin paylaştığı yapım, pazartesi akşamları ekrana gelecek.

Karadut, ilk bölümüyle 23 Eylül Pazartesi 20.00'de ATV'de!

Tims&B olduğu için Perşembe bekliyordum, Siyah Kalp nedeniyle Pazartesi oldu sanırım:)

Senaryo iyiyse tutabilir Pazartesi ikinci bir drama yer var.

Afişte Naz Elmas’ı farkedene helal olsun. :A

Pazartesi Kızıl Goncalar dışında iddialı bir yapım yok ve boş bir gün. Senaryo iyiyse iş görür.

Ben hala Engin Şenkal'a baktıkça şok oluyorum ne olmuş böyle ona yaa 🤔

Hiç bişi söylemeden devam ederim :D
kız doğru mu bu 😱 @Bully @Yakamoz-Asi @Dosi @Emre Ozansoy