Karadayı Dizisini 2 Yönetmen Birlikte Çekecek!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Ay Yapımın yeni dizisi 'Karadayı'yı iki yönetmen çekecek.

Başrollerini Kenan İmirzalioğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un oynayacağı diziyi Uluç Bayraktar ile Cem Kargı yönetecek.

Diziyi, aralarında Gümüş, Yer Gök Aşk ve Lale Devri gibi popüler dizilerin senaryolarına imza atan Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat yazıyor.

Kunduracı bir babaoğlun hikayesinin ekrana taşınacağı dizide Bergüzar Korel bir savcıyı canlandıracak.

634803587648272708.jpg

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Bence dizinin senaristleri gayet basarili.

Kendileri Kanal D'de yayinlanan ve Balkanlar'da efsane olan "Gümüs" dizisinin senaristleri. Ayriyetten, FOX'ta yayinlanan ve neredeyse FOX'un en çok izlenen dizisi olan Yer Gök Ask'la birlikte "Lale Devri" adli dizinin senaristleri.

vhp

Favori Üye
Reaksiyon puanı
32
Puanı
159
Heralde ilk deda ay yapım senaryoyu başka birine yazdırıyor.
Genelde Ece yörenç ve Melek Gençoğlu na yazdırirlardı.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ece ve Melek Ay Yapımın yanlızca Kanal D için çektiği dizilerin senaryosunu yazıyor

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Cem Kargı mı ? Cem Karcı mı ? Cem "Karcı" ise ucurumun yönetmeni olan değil mi? Son bi kaç bölümde yönetmemişti buraya mı transfer olmuş ? Eğer Cem " Karcı" bu dizideyse dizinin jeneriği Uçurum gibi süper bi jenerik olacaktir...TR'deki dizilerin en guzel jeneriğine sahip dizisi Uçurum'undur..

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Cem Kargı mı ? Cem Karcı mı ? Cem "Karcı" ise ucurumun yönetmeni olan değil mi? Son bi kaç bölümde yönetmemişti buraya mı transfer olmuş ? Eğer Cem " Karcı" bu dizideyse dizinin jeneriği Uçurum gibi süper bi jenerik olacaktir...TR'deki dizilerin en guzel jeneriğine sahip dizisi Uçurum'undur..

Ne alaka? Dizinin jenerik muzigini yonetmen mi seciyor?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Ne alaka? Dizinin jenerik muzigini yonetmen mi seciyor?

Ben müzik mi demişim ? yazdiğimi okutturtun bana....Jeerik ayri birşey jeneriğin müziği ayri birşey bunuda ben mi söylim...Hem niye alevlendin...En güzel en özenli jenerik sence hangisi TR'deki dizilerden?

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben müzik mi demişim ? yazdiğimi okutturtun bana....Jeerik ayri birşey jeneriğin müziği ayri birşey bunuda ben mi söylim...Hem niye alevlendin...En güzel en özenli jenerik sence hangisi TR'deki dizilerden?
Bir çoğunu severim. Uçurumun jeneriğine bakmadım doğrusu