Karadayı 85.Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fragman 1

Fragman 2

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yasin, Osman'ı dövüyor.Haftaya yine Osman & Yasin & Songül üçlüsünü izlicez gibi:(

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@Çiğdem- Mahir ve Yasin'in aralarıda açılabilir diye söylemiştim, dizide başladığında aralarında husumet vardı zaten yakında köprüler atılabilir. :X

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Belginn vurmus Yilani
Fragman umdugibi degil.Yine Feride ve Mahir hastanede ve yine anlasilan o sahneyle yetinecegiz(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- Mahir ve Yasin'in aralarıda açılabilir diye söylemiştim, dizide başladığında aralarında husumet vardı zaten yakında köprüler atılabilir. :X
yalnız feride iyice yan rol oyuncusu olmaya basladı cnm belgin geldiğinden beridir başrol belgin son bölümlerde hatta ayten bile ferideden daha çok ön pilanda :F:F:F

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
yalnız feride iyice yan rol oyuncusu olmaya basladı cnm belgin geldiğinden beridir başrol belgin son bölümlerde hatta ayten bile ferideden daha çok ön pilanda :F:F:F
Berguzar 1 hafta Pragdaydi bu yuzden sahneleri azalmis onumuzdeki bolumde oyle olacak

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Feride'yi sürekli eleştirirken özleyeceğin aklıma gelmezdi. :A
hayırrrr ne özlemesi sevincimi paylasıyorum ben şurda hahaha:F:F:F

Berguzar 1 hafta Pragdaydi bu yuzden sahneleri azalmis onumuzdeki bolumde oyle olacak
tabi buda etken olabilir cnm ama hatice şendil karadayıyla anılmaya başlandığında söylemiştim bu diziye 2 ön pilanda olan kadın oyuncu fazla gelir feride geride bile kalabilir diye belgin geldi ve dizi 2 başrol gibi oynayan kadın oyuncuyu kaldıramıyor feridenin sahneleri normale dönse bile ben belginin yine ön pilanda kalıcağını düşünüyorum :-):-):-)

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
dizi Mahir&Feride aski ve Kara ailesi uzerinde Feride asla ikinci plan olmaz )
belgin torpilli Cetin Tekindor ,Riza,diger yan karakterlere az sahne verilirken daha dun ortaya cikan oyuncuya bu kadar sahne verilmesi tuhaf.seyircilerde sevmedi twitterde hepsi elestiriyor

Nazif baba uyandığında Feride'yi görmek istese ne güzel olurdu. Mahir'de şu Belgin'e niye teşekkür edip bizi sinir ediyor anlamıyorum.
Bu bolum Mahir biraz sinirlendirdi beni.Tesekkurru anladimda cicek neyin nesiydi
Simdi Mahirle Belgin odesti can borcunu geri verdi)::

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
dizi Mahir&Feride aski ve Kara ailesi uzerinde Feride asla ikinci plan olmaz )
belgin torpilli Cetin Tekindor ,Riza,diger yan karakterlere az sahne verilirken daha dun ortaya cikan oyuncuya bu kadar sahne verilmesi tuhaf.seyircilerde sevmedi twitterde hepsi elestiriyor

Bu bolum Mahir biraz sinirlendirdi beni.Tesekkurru anladimda cicek neyin nesiydi
Simdi Mahirle Belgin odesti can borcunu geri verdi)::
Yasin hangi hakla Osman'ı dövüyor, kız seni sanki zorla sevmek zorunda, başkasına aşıksa önünden efendi gibi çekilmeli birde Mahir'e hesap soruyor. Valla ben Osman'ı Yasin'den çok seviyorum. Mahir'e birini öldürtmeye çalışacaklar ama Mahir elini kana bulamaz. Finalde yine Belgin'le bir iş çeviriyor bakalım sonunda ne çıkacak?

raufcan.m

Üye
Reaksiyon puanı
360
Puanı
95
Fragman iyi bölümde iyiydi sadece Belgini gprmekten bıktım Mahirden daha çok göründü yahu.Ben Mahir&Ferideciyim bu yqzden sevmedim şu kızı:)

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Yasin hangi hakla Osman'ı dövüyor, kız seni sanki zorla sevmek zorunda, başkasına aşıksa önünden efendi gibi çekilmeli birde Mahir'e hesap soruyor. Valla ben Osman'ı Yasin'den çok seviyorum. Mahir'e birini öldürtmeye çalışacaklar ama Mahir elini kana bulamaz. Finalde yine Belgin'le bir iş çeviriyor bakalım sonunda ne çıkacak?
Bende Osmana ilk sezondan bu yana cok begendim,.Adam gibi adam ama Yasinede uzuluyorum.Burda tek suclu Songul.Nerde onun buyuk Yasin aski?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nilaymi? Olabilir keske o vursa)
aaa evet nilay cnm senaryo gereği yılanı nilayın vurması gerekiyor bence belgin diğer kabadayıların haberi olmadan öyle birşey yapamaz yoksa atarlar onu ortaklıktan mahirinde neden vurdun diye sorarken belgıne sormuyor gibi hissettim ben nilay vuruyor bence :-)