Karadayı 77.Bölüm Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Nazif Babam ne konuştun be, kanım dondu. Helal Baba işte bu oyunculuk.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Bu akşam izleyemedim. :(

@Forumdash citlenbiğin katili o adam, MYden gelen adamın yanındaki. Sakallanmış. Geçen hafta tabut bilmecesi sahnesinde de vardı.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Bölümü bu sabah izleyebildim.
Mahir'in savci'ya olan bakislari neydi öyle, ürkütücüydü, deliye dönmüstü. Süper mimikler yapti yine her zaman ki gibi.
Feride'nin aglamali sahnelerini azaltmalari gerek. Gerci bu gidis daha cok aglayacak gibi duruyor da Feride'nin aglamasini izlemek istemiyorum artik. Feride, aglamakli sahneler disinda cok iyi rol yapti. Özellikle Mahir'in öldürmedigini ögrendigindeki yüz ifadesini yapabilmek zor olsa gerek.
Bölüm genel olarak Mahir katil mi degil mi diye gecti, biz biliyorduk zaten diyecegim ama son dakikaya kadar ben ihtimal verdim acikcasi ki beklerdim. Ama böyle daha iyi bir mesaj verecektir.
Nazif Baba postayi koydu. Artik anlasiliyor sezon tanitimindaki sahne.

Yilan Berdan'in "Mahir bunu yapanlarin ümmügünü cökecek" dedigi sahnede 5 kabadayiyi da göstermesi acaip heyecanlandirdi. Demek ki intikam aci olacak. :D

Tahminimce Beyefendiye elleri mahkum olduklari icin hep beraber bir karar aldilar diyecegim lakin Sari lakapli kabadayi "Mahir kim" diye sordu. Beni acikcasi ikilemde birakti. Seyis'e de ihtimal veremiyorum gerci en ihtimal vermediginden korkacaksin bu dünyada.

Bakalim önümüzdeki hafta neler olacak. :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,668
Puanı
1,060
Bende aksam ilk defa Karadayi'nin bolumu'nun tamamini izledim guzel diziymis izlemeye devam edebilirim. :)