Karadayı 74.Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kim daha iyi tahmin yapıyormuş? Geçen hafta Mahir binaya girmez demiştim tutukluluğuda uzun sürmez sezon finalinde düğünde birşey olur demiştim söylediklerim tek tek çıktı.:) @Çiğdem- @destere ne diyeceksiniz?:A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
karadayının yine çoğu sahnesi baydı resmen yeni kuma hikayesi olmamış gibi songülün okul maceraalrıda tahmin ettiğimiz şekilde sıkıcı ,
şu mahir ve feride biraz daha akıllıca planlar yapsa mükemmel olacak
@destere İnat etme gel konuşalım.

Songül ve Osman'ın sahnelerine ben bayılıyorum sen niye sevemedin?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kim daha iyi tahmin yapıyormuş? Geçen hafta Mahir binaya girmez demiştim tutukluluğuda uzun sürmez sezon finalinde düğünde birşey olur demiştim söylediklerim tek tek çıktı.:) @Çiğdem- @destere ne diyeceksiniz?:A
sen haklı çıktın cnm :-):-) ama 3.sezonda senaryo değişmeli bence yine mahir feride mehmet saim arasında geçerse baymaya devam eder 3.sezonu merak ediyorum :-):-)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sen haklı çıktın cnm :-):-) ama 3.sezonda senaryo değişmeli bence yine mahir feride mehmet saim arasında geçerse baymaya devam eder 3.sezonu merak ediyorum :-):-)
Değişecektir büyük bir ihtimal,dizinin son dönemlerde sıkıcı olduğunu bende söylüyorum,Birde şunu unutmamalı Kara Para Aşk başlayınca senaristlerin omuzuna yeni yük bindi.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Değişecektir büyük bir ihtimal,dizinin son dönemlerde sıkıcı olduğunu bende söylüyorum,Birde şunu unutmamalı Kara Para Aşk başlayınca senaristlerin omuzuna yeni yük bindi.
mahirle feride evleniyor yandık vlla feride mahirin kavga etmesini brak kimseye bağırmasını biile istemiyor mahir 3.sezonda dahada yumuşayıp iyi bir aile babası olmaya çalısırsa mahirin ara sıra olan kavga sahnelerini bile göremeyebiliriz daha sıkıcı bir sezon olucak gibi geliyor nedense bana :-):-)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
mahirle feride evleniyor yandık vlla feride mahirin kavga etmesini brak kimseye bağırmasını biile istemiyor mahir 3.sezonda dahada yumuşayıp iyi bir aile babası olmaya çalısırsa mahirin ara sıra olan kavga sahnelerini bile göremeyebiliriz daha sıkıcı bir sezon olucak gibi geliyor nedense bana :-):-)
Kara Para Aşk başlamadan önce Karadayı'nın reytingleri 11-12'den aşağı düşmüyordu,haftada iki dizi 240 dakika sanaristlere fazla geldi bu yaz tatili onlara iyi gelecektir,yeni sezonda dizinin toparlanacağını düşünüyorum.:)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragman süper :)

Sonda kim geliyor merak ettim ama aklıma ilk bölümdeki nişan sahnesi geldi. Polisler gelmiş olabilir diye düşünüyorum. Mahir'i illaki nişanında götürecekler. :D

Ayrıca ben de artık hiçbir konuya etiketlenmiyorum. @sürgünüm :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fragman süper :)

Sonda kim geliyor merak ettim ama aklıma ilk bölümdeki nişan sahnesi geldi. Polisler gelmiş olabilir diye düşünüyorum. Mahir'i illaki nişanında götürecekler. :D

Ayrıca ben de artık hiçbir konuya etiketlenmiyorum. @sürgünüm :D
Hepinizde sevdiğim insanlarsınız sürekli gelip yorum yapmanızı bekliyorum,etiket yazması benim için zahmetli iş o anlık aceleyle aklıma gelenleri yazıyorum.Ama bundan sonra çok daha dikkatli olurum.:)

Fragman müthiş olmuş.[HASHTAG]#Feride[/HASHTAG] 'm bu nasıl bi güzelliktir yaa :bhr: Düğün günü s.final olacak deniyordu @sürgünüm @batuhankaralar. Haftaya s.finali mi???
Sezon finali ayın 16'sında yani bu hafta değil bir sonraki hafta,yalnız fragmanın güzelliğine bayıldım.:)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Fragmani niye bu kadar abartili begendiniz ki? Hic bir nane yok fragmanda. Mahirin kurtulacagi zaten belliydi. Fragmanda görülen son sahne ise 74. Bölümün son sahnesi. 75 yani sezon finalinde isler karisacak, senarist bir soru isareti ile sezona girecek. 74. Bölüm yine dügün hazirliklari ile gececek, reytingler düsecek. Olay bu.