Karadayı 73.Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kerime hanım artık gerçekten Feride'nin yanında,Mahir fazla kalmaz içeride suçsuz olduğu anlaşılacaktır.
Sezon finalinde de gelsin düğün.:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Öyle değil işte Mahir o binaya girmeyecek görürde bakarsın.Cinayet aletini tutmayacak.:)

+10000 diyerek katılıyorum yoruma ama kırmızı yere :X Binaya girecektir, hatta Sinan'ı o bulacaktir ama cinnayet aletine dokunmayacaktır.O yargılanma sahneside bence şahitlik gibi birşeydir. Mahir'in Feride'ye sen gelinliği hazırladın mı demeside buna işaret. @Çiğdem- @destere

Neyse akşam olsun hele bi:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
+10000 diyerek katılıyorum yoruma ama kırmızı yere :X Binaya girecektir, hatta Sinan'ı o bulacaktir ama cinnayet aletine dokunmayacaktır.O yargılanma sahneside bence şahitlik gibi birşeydir. Mahir'in Feride'ye sen gelinliği hazırladın mı demeside buna işaret. @Çiğdem- @destere

Neyse akşam olsun hele bi:X
vlla ben mahir sinan cinayetinden yargılanıyor diye algıladım bölümün son kısmı olucak bence halkim karar diyorya tam karar söylemeen bölüm biticek yine haftaya kalıcak :F ama mahişri tutuklucaklar karar tutuklama kararı bence bekleyip görmek lazım o_Oo_O

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
vlla ben mahir sinan cinayetinden yargılanıyor diye algıladım bölümün son kısmı olucak bence halkim karar diyorya tam karar söylemeen bölüm biticek yine haftaya kalıcak :F ama mahişri tutuklucaklar karar tutuklama kararı bence bekleyip görmek lazım o_Oo_O
Akşama burdasın dimi:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Akşama burdasın dimi:X
evet ama ben diziyi başa döndü oalrak görüyorum 2 sezon nazif suçsuzmu diye bekledik şimdide 3.sezon diziyi başa sarıcaklar mahir suçsuzmu diye geçicek koca sezon
bu sezın finalinde mahir idam cezası alır sezon finali olur gelecek sezonda mahir nasıl kurtulur onu bekleriz resmen başa aldılar diziyi :ppp::ppp::ppp:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
evet ama ben diziyi başa döndü oalrak görüyorum 2 sezon nazif suçsuzmu diye bekledik şimdide 3.sezon diziyi başa sarıcaklar mahir suçsuzmu diye geçicek koca sezon
bu sezın finalinde mahir idam cezası alır sezon finali olur gelecek sezonda mahir nasıl kurtulur onu bekleriz resmen başa aldılar diziyi :ppp::ppp::ppp:
Survivor varken bu sıkıcı dizi izlenmez :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tabii senin adamın öldükten sonra brakman normal aslında :F
Adam ocakta bırakmiş :X Turgut Ocakta ölmediki :X

Bence çok erken karar veriyorsun o gelinlik giyilecek Mahir hapse girmeyecektir.Ama Mahir'lerden birisi ölecektir:(