Karadayı 60.Bölüm Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Feride'nin gözyaşları olacak haftaya...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
cnm dizinin 30 dakikasını turgut içindeki sevinci anlatmayla geçirdi zaten adam anlatana kadar dizi biticekti nerdeyse :A:A:A

bak o kısmı unutmuşum :)) turgut neler neler anlattı açken fırından alınmış somun kokusundan bahsetti kıldan tüyden bahsetti dereden tepeden bahsetti en az yarım saat :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
kenan imirzalıoğlu o kadar şikayet ediyor sesini çıkaramıyor mu yapımcıya
ben onun yerinde olsam şu boş sahneleri çekeceğimize diziyi kısaltalım derdim
eğer sesin çıkmıyosa o zaman yapacak bişey yok

Kardeşi ölüyor işte bunu mutlaka öğrenecek,birde Mahir ve Feride'ye öyle kolay kolay kavuşma yok.
mümkünse kavuşmasınlar zaten bu ikisi yan yana gelince kanalı değiştirmek istiyorum hele kenan imirzalıoğlu ahu gözlüm falan filan diyor ya işte orda kan beynime sıçrıyor abi hiç yakışmıyor ya hiç bu lafların yakışacağı en son kişi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
bak işte bu çok gereksiz aradaki mahir-feride aşk sahnelerini sırf süreyi uzatmak için yapıyolar yav ne gerek var bu kadarına 1 saat 45 dakkadan fazla yapma o boş ve bıktırıcı aşk sahneleri kes at mis gibi

boş laflar onlar. onlarda yapamaz bişey
Şu aşk sahneleriyle ne alıp veremediğiniz ne var. Çok yakışıyorlar. :D

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,194
Puanı
1,061
Ya Songül cok sinir ya.. güzelligi bile kurtarmiyor artik..

Ama Turgutun o pis gülüsü var ya.. idamlik..

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
umarım önümüzdeki hafta mahir fırtına gibi eser ama mahirden tek istediğimiz planını projesini ailesiyle veya ferideyle paylaşmasın :)) planı paylaşınca @Çiğdem- in hemcinsleri sır tutamıyorlar patlayıveriyorlar sağa sola sonra plan güme gidiyor :))
Doğru titrek ayten gibi olur Ayteni nası buldun bu bölüm iyi dövd necdet

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
umarım önümüzdeki hafta mahir fırtına gibi eser ama mahirden tek istediğimiz planını projesini ailesiyle veya ferideyle paylaşmasın :)) planı paylaşınca @Çiğdem- in hemcinsleri sır tutamıyorlar patlayıveriyorlar sağa sola sonra plan güme gidiyor :))
haahahah ayyy napayım yani bunundamı suclusu ben oldum :kiki::kiki:
onlarda kadınlara herşeyi anlatmasınlar herşeyi akıl ediyorlar bunumu akıl edemiyorlar :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Şu aşk sahneleriyle ne alıp veremediğiniz ne var. Çok yakışıyorlar. :D
1.kenan imirzalıoğlu'na hiç yakışmıyor
2.sıkıcı
3.çok uzatıyolar
4.yakışmıyorlar bence bergüzar kenanın yanına yakışmıyor güzel mi? bence hayır
yani kısacası sıkılıyorum aşk sahnelerinde

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
haahahah ayyy napayım yani bunundamı suclusu ben oldum :kiki::kiki:
onlarda kadınlara herşeyi anlatmasınlar herşeyi akıl ediyorlar bunumu akıl edemiyorlar :F

sonuna kadar hak veriyorum sana :) en azından kendinizi tanıyorsunuz laf bizde durmaz diyorsun :)
hep mahirin salaklığı fokunda boncuk bulmuş saftirik ördek gibi seke seke ailesine koşturup haber veriyor :)

Doğru titrek ayten gibi olur Ayteni nası buldun bu bölüm iyi dövd necdet

ayten her bölüm süper ama bu bölüm daha fazla yer kapladı dayak sahnesi gereksizdi ama olsun yapmışlar ?

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
sonuna kadar hak veriyorum sana :) en azından kendinizi tanıyorsunuz laf bizde durmaz diyorsun :)
hep mahirin salaklığı fokunda boncuk bulmuş saftirik ördek gibi seke seke ailesine koşturup haber veriyor :)

ayten her bölüm süper ama bu bölüm daha fazla yer kapladı dayak sahnesi gereksizdi ama olsun yapmışlar ?
Bu Ayten feride'yi yiyecek gibi bakıyor Feride'nin Aytenden çekiceği var diyim :A