Karadayı 115. Bölüm (Final) Yorumları

sürgünüm

Emekli
24 Eylül 2012
57,580
67,550
1,059
Tam istediğim gibi bir final oldu. Burdan senaristlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum. :)

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,852
110,025
1,060
28
Giresun
aslında kenanda gelişme var son 2 dizisi mutlu sonla bitti
ezelde mutlu sonla bitmişti çünkü final sahnesinde oğluyla kavuşmuştu karadayıda mutlu bitti kenanda gelişme var :F:F:F

ozgur2113

Moderatör
28 Aralık 2011
17,849
13,663
859
3 sezondur bize her hafta kaliteli senaryo, oyunculuk ve kattıkları her şey için çok teşekkür ediyorum... Karadayı bir efsanedir, asla unutulmayacaktır.

115 bölümdür emeği geçen herkese teşekkürler, tüm ekibe selam olsun. [HASHTAG]#karadayiefsanesi[/HASHTAG]

batuhankaralar

FF Premium+
Favori Üye
11 Ağustos 2012
18,955
13,287
861
3 sezondur bize [HASHTAG]#karadayiefsanesi[/HASHTAG] ni izlettikleri için bütün senarist, teknik ekip ve oyunculara teşekkürler :) İnşallah Kenan İmirzalıoğlu Kerem Deren'in yazacağı 45 dakikalık dizide oynar da sektörden uzaklaşmaz.

ABAY_06

Favori Üye
3 Eylül 2012
24,944
18,925
1,060
Mutlu sonla bitti aslında ben böyle mutlu sonla bitmez diyordum çok önceden neyse mutlu son iyidir.

Son defa Karadayı diyoruz bugün tüm ekibe ve oyunculara emekleri için tşkler.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Favori Üye
15 Aralık 2011
69,083
34,483
1,061
Puslu Vadiden
Kafaya takan sadece ben miyim ya. :D

Sevdigim bir dizi bitince fena olurum hep kendi hayatimi yazmak gelir icimden. Su anda aklimda da o var. Cidden 18 yasindayim bir cok sey yasadim. Vasiyetlerimden biri de ben olunce benim dizimi yapsinlar olur cidden boyle bir sey cok istiyorum. Vadi muzikleriyla Karadayi muzikleriyle falan. Insallah hayalim gerceklesir

--Tapatalk--

Yakamoz-Asi

Emekli
8 Ocak 2013
47,185
20,088
1,061
Çok güzel bir final ile veda etti bizlere efsane dizimiz. Koca 3 sene boyunca pazartesileri bizi sabırsızlıkla bekleten, hayatımıza her yönüyle renk katan bir öyküydü. Gün geldi çok sinirlendik, gün geldi mutluluktan havada uçtuk, ters köşe olduk, şaşırdık..
Gerek üst seviyedeki oyunculuklarıyla, gerek bizi bizden alan müzikleriyle; seyir zevki üst seviyede ilerleyen bir diziydi [HASHTAG]#Karadayi[/HASHTAG] .
[HASHTAG]#Mahir[/HASHTAG] ve [HASHTAG]#Feride[/HASHTAG] aşkı hep bir imtihandan geçti ama sonunda onlar da kavuştu birbirine. Kötüler saçlarımızı sinirden beyazlatsada sonunda cezalarını buldular bir şekilde. [HASHTAG]#MehmetSaim[/HASHTAG] 'in böğürmeleri unutulmayacaktır. Her ne kadar [HASHTAG]#GecikenAdaletAdaletDegildir[/HASHTAG] sözünün haklı tarafı görülsede, Allah büyük.

Emeği geçen tüm ekibe sonsuz teşekkürler.

Tüm bu zaman boyunca hiç kaçırmadan beraber izledik bu efsaneyi. Şimdi bir boşlukta gibiyim. İçimden bir şey kopardılar sanki. Ağladım. [HASHTAG]#NazifBaba[/HASHTAG] 'mın şiirleriyle ağladım. Kapıyı kapatması hele çok dokundu. [HASHTAG]#YasayanEfsaneCetinTekindor[/HASHTAG]

[HASHTAG]#enzorvedam[/HASHTAG] [HASHTAG]#karadayiefsanesi[/HASHTAG] [HASHTAG]#KaradayiVeda[/HASHTAG]

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,601
28,873
1,060
Dün akşam foruma geldim ama açılmadı(b)

Neyse final herkesin istediği gibi oldu ve mutlu bitti.Sönük bi finaldi bence sadece Mahir'in son dakika planı çok iyiydi.Flashbackler filan iyiydi.Ölmeyeceğini biliyorduk.Öyle bi sahne yapmasalardı Kenan'ın da içine sinmezdi kesin.

Buradan da yine herkesi tebrik ederim.3 güzel sezon geçirdik[emoji106] [emoji122] [emoji8]

gizem ak

Favori Üye
28 Mayıs 2014
3,780
2,878
360
30
1 sezon forumda yoktum 2 sezon sona dogru uye oldum keske Karadayinin 1 sezonundan sizlerle oslaydim dusuncelerimizi paylasardim nede olsa 1 sezon efsaneydi
dizinide,sizlerle olan muhabbetide ozleyecegim..

sürgünüm

Emekli
24 Eylül 2012
57,580
67,550
1,059
1 sezon forumda yoktum 2 sezon sona dogru uye oldum keske Karadayinin 1 sezonundan sizlerle oslaydim dusuncelerimizi paylasardim nede olsa 1 sezon efsaneydi
dizinide,sizlerle olan muhabbetide ozleyecegim..
Forumdan ayrılıyormuşsun gibi konuşma. :( Yine beraber izleyeceğimiz dizi olacaktır. :)