Karadayı 108.Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un olduğu atv'nin sevilen dizisi Karadayı'nın 108.bölüm fragmanı yayınlandı.

Fragman 1

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
ask olsun fragman cikmis haberdar etmiyorsun)

hm..Mahire ne olmus..yine donduk basa..feride babasina tuzakmi kuruyor ?

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Her seferinde ileti yazmaya yoruluyorum. :)

Fragmandan anladığını bana da anlatırsan sevineceğim. :)
Anliyorum seni) bende gun boyunca o kadar yoruluyorumki nette eskisi gibi ne yazmak hevesim oluyor ,ne sosyal medyada aktiv degilim.

Fragman ters kosede olabilir.Mahir ferideden uzak duruyor ,Feride babasina oyun kuruyor..sanki birbirleriyle anlasmis gibiler

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Anliyorum seni) bende gun boyunca o kadar yoruluyorumki nette eskisi gibi ne yazmak hevesim oluyor ,ne sosyal medyada aktiv degilim.

Fragman ters kosede olabilir.Mahir ferideden uzak duruyor ,Feride babasina oyun kuruyor..sanki birbirleriyle anlasmis gibiler
Birde unutuyorum arada bir kişiye etiket yollamıyorum dünya kadar fırça yiyorum iyimi. :)

Mutlu bir final bekliyorduk Mahir yine ayrılıktan bahsediyor, ne yapıyor bu ya. :(

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Birde unutuyorum arada bir kişiye etiket yollamıyorum dünya kadar fırça yiyorum iyimi. :)

Mutlu bir final bekliyorduk Mahir yine ayrılıktan bahsediyor, ne yapıyor bu ya. :(
Bakalim iste icimden bir ses Mahir Feride herkese oyun oynuyor diyor.Cunku Mahire beraat karari verilmeli..Bakalim iste

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Tamamen Vadi tecrübelerime dayanarak bir çözümleme yaptım. Fragmandan ve Feridenin babasıyla konuşmasından anlaşılıyor. Mahirle bir anlaşma yapmışlar
Bende biliyorum anlaşma yaptıklarını, onu soruyorum Vadi çözümlemelerine dayanarak yokmu bir diyeceğin? :A