Karadayı 105.Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dün ögleden sonra yayinlanmis, bende yeni gördüm simdi. 104. bölümü izlemek icin girmistim. :D
Dün bir çok defa bakmıştım geç yayınlanmış olmalı.

Fragmanda Feride'ye ne olmuş böyle tövbe estağfurullah bir şey olmuş. Bir gece de çökmüş mü? Yoksa zaman atlaması mı yaşanacak? Eee Mahir gençleşmiş onu ne yapacağız? :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
2.fragman süper feride inşallah belginin dediğini yapmuıyordur

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Dün bir çok defa bakmıştım geç yayınlanmış olmalı.

Fragmanda Feride'ye ne olmuş böyle tövbe estağfurullah bir şey olmuş. Bir gece de çökmüş mü? Yoksa zaman atlaması mı yaşanacak? Eee Mahir gençleşmiş onu ne yapacağız? :)
Araya zaman girme ihtimali var mi ki artik? 8 ay olayi falan?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Araya zaman girme ihtimali var mi ki artik? 8 ay olayi falan?
Bilmiyoruzki iki mahkeme sahnesi mi var. Mahir şimdi Seyit cinayetinden mahkemeye çıkıp tutuklanacak. Daha sonra cezaevinden Mehmet Saim Bey'i öldürmek için kaçacak. Böylece tekrar mahkemeye çıkıp bence kalemi kırılacak.

Mahir'in siyah takım elbise giydiği mahkeme sahnesi bu hafta yayınlanacak.

Beyaz takım elbiseli mahkeme sahnesi sanırım zaman atlamasından sonra ekrana gelecek.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Bilmiyoruzki iki mahkeme sahnesi mi var. Mahir şimdi Seyit cinayetinden mahkemeye çıkıp tutuklanacak. Daha sonra cezaevinden Mehmet Saim Bey'i öldürmek için kaçacak. Böylece tekrar mahkemeye çıkıp bence kalemi kırılacak.

Mahir'in siyah takım elbise giydiği mahkeme sahnesi bu hafta yayınlanacak.

Beyaz takım elbiseli mahkeme sahnesi sanırım zaman atlamasından sonra ekrana gelecek.
beyaz takım elbiseli yarın akşamki bölümde olacak mahirin üstünde beyaz
takım elbise var saçlar falan kesildiğine göre zaman atlaması var sezon
tanıtımındaki sahneyi izlicez bu hafta

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
beyaz takım elbiseli yarın akşamki bölümde olacak mahirin üstünde beyaz
takım elbise var saçlar falan kesildiğine göre zaman atlaması var sezon
tanıtımındaki sahneyi izlicez bu hafta
Şu sahnede dikkat edersen Feride hakim değil. Mahir'in beyaz takım elbiseli olduğu sahnede hakimlik yapıyor.

3. sezon fragmanından da hatırlanacağı üzere Mahir'in kalemi beyaz takım elbise ile kırılıyor.

03_d.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Şu sahnede dikkat edersen Feride hakim değil. Mahir'in beyaz takım elbiseli olduğu sahnede hakimlik yapıyor.

3. sezon fragmanından da hatırlanacağı üzere Mahir'in kalemi beyaz takım elbise ile kırılıyor.

03_d.jpg
ama fragmada gördüm mahirin üstünde beyaz elbisesi vardı
bu bölümde iki sahne olacak sanırım

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
3. Sezon Fragman 1

Feride ve Mahir, dans ederken görülüyor, Nazif baba, kücük nazif ve annemiz konusuyor. Dügün'ün gerceklesmeyecegine yönelik bir fragmandi, ve öyle de oldu.

3. Sezon Fragman 2

Feride, Mahiri hapishanede ziyaret ediyor. Mahir'in üstünde beyaz takim elbise. Yüzügü veriyor Feride'ye, Feride masada birakip gidiyor, kendi yüzügü parmaginda.

3. Sezon Fragman 3

Nazif Baba, kabadayi oldugu icin sözünü dinlemedigi icin Mahir'i eve kabul etmiyor. Bunu aynen böyle gördük zaten bu sezon. Sonradan baristilar.

105. bölüm fragmaninda ilk siyah takim'daki dava ile beyaz takim iki farkli sahne ama ayni dava da olabilir. Seyit ile alakasi yok bence durumun. Araya zaman girmis de olabilir cünkü Feride daha Mahir'i hapishanede ziyaret edecek.

Anlamadigim olay Mahir sezon tanitim fragmanlarinda ikinci fragmanda saclari uzun ama beyaz takim elbise, 105. bölümde ilk siyah elbisede saclari kisa. Yani araya zaman giriyor o zaman ki saclari uzuyor?

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360