Kara Para Aşk Genel Sohbet

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,585
Puanı
1,061
başak [HASHTAG]#12Mart[/HASHTAG] retweetledi
Tuba Büyüküstün Fan @TbBuyukustunFC · 2 sa.2 saat önce
3 reytingli diziyle hem en iyi kadın oyuncu hemde dizi ödülünü aldık
1f61c.png
demek ki hersey reyting değilmiş
1f609.png
#KaraParaAsk #TubaBüyüküstün #RTGD

bu fanlar çokkomik günde 20-30kere oy verdikler,i anketi sanki jüri ödülüymüş gibi gösteriyılar:F @destere @Çiğdem- @sokak sanati @cookies @vadikızı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
başak [HASHTAG]#12Mart[/HASHTAG] retweetledi
Tuba Büyüküstün Fan @TbBuyukustunFC · 2 sa.2 saat önce
3 reytingli diziyle hem en iyi kadın oyuncu hemde dizi ödülünü aldık
1f61c.png
demek ki hersey reyting değilmiş
1f609.png
#KaraParaAsk #TubaBüyüküstün #RTGD

bu fanlar çokkomik günde 20-30kere oy verdikler,i anketi sanki jüri ödülüymüş gibi gösteriyılar:F @destere @Çiğdem- @sokak sanati @cookies @vadikızı
aaa nerde dizi ödülü almış bunlar ne ödülü :F:F:F

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Radyo Televizyon Gazeteciler Derneği ödülleri OYLAMA olmadan veriliyor boş boş konuşmayın :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,585
Puanı
1,061
çok saçmaşlayan fankafa gördüm de bu kadarını görmedim :F kız @Çiğdem- bak ne diyor :F ayol ben oyuncumuyum da onların yaptığını yapmaya çalışayım + beni meryemle başrol yapasınlar efsanetül mefsane aşk yaşarız izleyici ekrana kilitlenir:F
@cookies @gizem ak @vadikızı @destere

Fatima TB [HASHTAG]#12MART[/HASHTAG]@Fati11E 3 sa.
kpa'nın başrollerine laf edemezsin. Onlar harika oyuncular. Kendin onların yaptığının çeğreğini yapamazken onları küçümseme hakkını

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çok saçmaşlayan fankafa gördüm de bu kadarını görmedim :F kız @Çiğdem- bak ne diyor :F ayol ben oyuncumuyum da onların yaptığını yapmaya çalışayım + beni meryemle başrol yapasınlar efsanetül mefsane aşk yaşarız izleyici ekrana kilitlenir:F

kpa'nın başrollerine laf edemezsin. Onlar harika oyuncular. Kendin onların yaptığının çeğreğini yapamazken onları küçümseme hakkını
hahaha ben engin akyürek dışında bu dizide başrol göremiyorum partner olmadan tek başrolle dizi yaptılar engin bukadar elinden geliyor tek başına çocukcağız daha ne yapsın:F:F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Yorumlarına baktımda lo kpa ne zaman total 4.46 ab 4.93 aldi lo araplari yanlış yonlendirme 3 aliyor :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,585
Puanı
1,061
hahaha ben engin akyürek dışında bu dizide başrol göremiyorum partner olmadan tek başrolle dizi yaptılar engin bukadar elinden geliyor tek başına çocukcağız daha ne yapsın:F:F:F
Yorumlarına baktımda lo kpa ne zaman total 4.46 ab 4.93 aldi lo araplari yanlış yonlendirme 3 aliyor :)
ortalaması öyle cookies 39 bölümün dizi reytingleri kısmında var forumun :F

bu arada bu fankafalarda edep-ahlak kalmamış deneklere hakaret ediyorlar yılın en uyumsuz çiftini mi izleyeceki halk.ss bu insanlarla aynı diziyi izlediğiniz için sizi de kınıyorum cookiesle çiğdem:ss

Elmer tutkunu Semra @mamafihim · 23 dk.23 dakika önce
reytingi belirleyen 2000 dönek ayy pardon denekten fazlayız gittikçede artacaz 3.sezon olmalı https://www.change.org/p/ay-yapım-atv-kara-para-aşk-ta-3-sezon-olsun … @atvcomtr #KaraParaAsk

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ortalaması öyle cookies 39 bölümün dizi reytingleri kısmında var forumun :F

bu arada bu fankafalarda edep-ahlak kalmamış deneklere hakaret ediyorlar yılın en uyumsuz çiftini mi izleyeceki halk.ss bu insanlarla aynı diziyi izlediğiniz için sizi de kınıyorum cookiesle çiğdem:ss

Elmer tutkunu Semra @mamafihim · 23 dk.23 dakika önce
reytingi belirleyen 2000 dönek ayy pardon denekten fazlayız gittikçede artacaz 3.sezon olmalı https://www.change.org/p/ay-yapım-atv-kara-para-aşk-ta-3-sezon-olsun … @atvcomtr #KaraParaAsk
ayoll ben bu çocukların fancılığını bilmiyordum ben aksiyon diye atladım diziye ve ergenlerle uğraşmamak için aksiyon tercih ederken ergen kazanına düştüm resmen:F:F:F