Kara Para Aşk 8.Bölüm Fragmanı

Yazdıklarınızı okumak bile heyecanlanmama yetti :) İzlerken neler hissedeceğiz kimbilir :)

Çok umutluyum bu çift adına ama sezon finaline de az kaldı :( Doyamadan ara vereceğiz dizimize :(
Bu kızın dengesi 4.bölümde Ömer'in o dövmeye dokunmasıyla bozuldu.:)

Aynen büyük konuşmamak lazım şimdi sıra Ömer'de Ömer'de Benim bu dünyada en son tercih edeceğim kadın sensin' demişti :D
Şimdi bu bölümde Nilüfer kurtulursa Ömer belki bi iki gün Elif'i ailesiyle yalnız bırakmak ister. Kızımızın durum dağlara taşlara aşk haykırmalık zaten eminim iki saat sonra Ömer'i arar.:)

Bu kızın dengesi 4.bölümde Ömer'in o dövmeye dokunmasıyla bozuldu.:)

Şimdi bu bölümde Nilüfer kurtulursa Ömer belki bi iki gün Elif'i ailesiyle yalnız bırakmak ister. Kızımızın durum dağlara taşlara aşk haykırmalık zaten eminim iki saat sonra Ömer'i arar.:)
Ömer hassas noktasına basmış orada demek ki kızın ayarları bozuldu :)

Tuba'ya bu bölümde bambaşka bir güzellik gelmiş biri bu kadını durdursun artık her geçen gün dahada güzelleşiyor :D

birinci ve 3. üncü fragmanı izlemiştim ikinci fragman ilginçmiş onu daha çok sevdim ömerle elif arasında aşkın resmileşmeye başladığını görüyoruz :)
Bizim görmediğimiz bi üçüncü fragmanmı varmış?:)

Engin ile Tuba resmen karşılıklı döktürmüşler...

ak partililer başbakanlarını kırmamak için girmemekte direniyorlar yoksa youtube açık sorun yok :)
İki kelimede fragmandan bahsedelim;Ömer'in bakışlar yine yakıp kavuruyor ortalığı ama, ben Elif'e bittim özellikle fragmanda. nasıl güzel bakıyor öyle ya? çok güzel bir aşık olacak Elif, şimdiden belli. cesur çünkü, gözünün içine içine bakıyor sevdiğinin, dimdik, çekmeden gözlerini, uzun uzun. içinden geçeni korkmadan söylüyor artık, "sen iyi geldin bana" diyor, "iyi ki tanımışım seni." :)

İki kelimede fragmandan bahsedelim;Ömer'in bakışlar yine yakıp kavuruyor ortalığı ama, ben Elif'e bittim özellikle fragmanda. nasıl güzel bakıyor öyle ya? çok güzel bir aşık olacak Elif, şimdiden belli. cesur çünkü, gözünün içine içine bakıyor sevdiğinin, dimdik, çekmeden gözlerini, uzun uzun. içinden geçeni korkmadan söylüyor artık, "sen iyi geldin bana" diyor, "iyi ki tanımışım seni." :)
elif o kadar güzel bakıyorki ömerin yerine ben elifin alnına elimi uzatmak istedim :)

2.fragmana bayıldım :bhr::bhr::bhr:
elifin ömere aşık olucağını 7.bölümden anlamıştım ömerlerin evinde kahvaltı yaparken elif ömeri çok fena kesiyordu bakışlarıyla 🙂🙂🙂

Ve sezonu yarıladık. Elif kabullenmese de Ömer'e aşık oldu. Ama çetin ceviz parlak oğlanımız kıza karşı birşey hissetmiyor aklı Sibel'de. Sezon finaline kadar sabretmek lazım en azından, daha çok erken..

Bu arada büyük sezon finali 25 Haziran Çarşamba.

elifin ömere aşık olucağını 7.bölümden anlamıştım ömerlerin evinde kahvaltı yaparken elif ömeri çok fena kesiyordu bakışlarıyla 🙂🙂🙂
ben dizi başlayınca anlamıştım iki başrol kız ve oğlandan oluşuyorsa ikisi sonunda evlenir :)

iki oğlan bile başroldeyse finalde biri cinsiyet değiştirip kız olur yine evlenirler :)

ben dizi başlayınca anlamıştım iki başrol kız ve oğlandan oluşuyorsa ikisi sonunda evlenir :)

iki oğlan bile başroldeyse finalde biri cinsiyet değiştirip kız olur yine evlenirler :)
hahahaha mutlu sonlarla biten dizileri çok özledik hep mutsuz sonla bitiriyor senaristler dizileri başrol oyuncualrı genelde ölüyor falan kara para aşk bari mutlu sonla bitse ömerle elif
metinlede nulüfer evlense :Z:Z:Z tayharda geberip gitse :F

Ömer'in biraz daha yolu var gibi.Ama fragmanda Elifin Ömer'e gözünü ayırmadan, böyle içine içine baktığı sahnelerde Ömer'de kayıtsız kalamamış. Şu an için aşık değilim olabilirim şeklinde takılıyor, ama bence onunda olması yakındır.:)

Ömer'in biraz daha yolu var gibi.Ama fragmanda Elifin Ömer'e gözünü ayırmadan, böyle içine içine baktığı sahnelerde Ömer'de kayıtsız kalamamış. Şu an için aşık değilim olabilirim şeklinde takılıyor, ama bence onunda olması yakındır.:)
bu bölümde ömer vuruluyor galiba elif birisine ağlıyor çünkü ömerden başka kimseye ağlamaz sanırım aklıma direk ömer geliyor 🙂🙂

Forum İstatistikleri

Konular
171,431
Üyeler
8,450
Son Üye
yusufmiroglu